daha uzun ve kalın penis nasıl yapılır

Doğal Yollarla Penis Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

  Yazar: Michael Moody

Yatak oyunlarında daha da derine girmek istiyorsunuz ama penisiniz küçük mü? Endişelenme ve buradan penisini doğal yollarla nasıl daha kalınlaştıracağını ve uzatacağını öğren.

Bazı raporlara göre daha uzun penisli erkekler vajinayı tahrik etmede daha başarılıdır. Peki sizin penisiniz uzun mu? Penisinizi büyütmek mümkün mü?

Merak etmeyin; ağrılı ameliyatlar veya kimyasal ilaçlar olmadan doğal yollarla daha kalın ve daha uzun bir penis elde etmeniz için bazı bilgilerimiz var.

Şaşırtıcı bir şekilde, ucuz, ağrısız ve ilginç yöntemlerden bazıları, doğal yollardan penis büyütme için en etkili yöntemlerdendir.

Modern yöntemler, hızlı sonuç almak için penis büyütme hapları veya penis büyütücüleri kullanmayı gerektirir. Buna karşılık, genellikle çok yavaş olan eski usul el egzersizi teknikleri de hala kullanılmaktadır.

Lafı fazla uzatmadan bu makaleye geçelim ve ayrıntılı olarak anlamaya çalışalım.

Ortalama penis boyu ne kadardır?

ortalama penis büyüklüğü

Açıkçası, penis boyutu kişiden kişiye değişir ve genel geçer bir sayı vermek doğru olmaz.

Yine de, bazı araştırmalar ortalama bir inmiş penisin, 7.5 ila 10 cm’lik bir çevresi, 5 ile 10 cm uzunluğu olduğunu göstermektedir.

Kalktığında ise, 10 ila 12 cm arasında değişen bir çevre ile 12 ila 16 cm uzunluğuna erişebilir.

Erkekler 16 cm’lik bir penisinin olmasını istese de gerçek şu ki, erkek nüfusun sadece %20’si bu boya ulaşabiliyor.

Penis büyüklüğü ve kadının aldığı zevk tartışmalı bir konu ve üzerinde çalışmalar halen devam ediyor.

Ancak erkek nüfusun neredeyse yarısı mevcut penis boyundan memnun değil, bu da erkek büyütme ürünlerine talebin artmasına neden oluyor.

Gerçekten de penisinizi büyütebilir misiniz?

Evet, doğru yöntem ve teknolojiyi kullanarak kesinlikle penisinizi büyütebilirsiniz.

İlk olarak, küçük penis probleminizin altında yatan nedeni anlamak lazım. Genetikse, ameliyat veya penis büyütücü gibi geleneksel yollardan yararlanmak isteyebilirsiniz.

Değilse ve penisin küçük kalması, kan akışının azalmasına bağlıysa boyutu artırmak için penis büyütme hapı, el egzersizi, nitrik oksit takviyesi gibi yöntemler tercih edilebilir.

Penis, teknik olarak, kaslarınıza benzer (örneğin, kol kası biceps). Yeterince egzersiz ve doğru beslenme ile, daha hızlı ve daha büyük olabilirler, aksi takdirde, zayıf bir fiziğiniz olur.

Benzer şekilde, penisinizin de düzenli egzersiz ve doğru beslenmeye ihtiyacı vardır, bu yüzden genellikle penis hapları çok miktarda bitkisel içerikle yüklüdür.

Penisinizi  doğal yollarla nasıl büyütebilirsiniz?

penis boyutu

Egzersiz

Egzersiz; ameliyat, hap veya aletlere ihtiyaç duymadan penis boyutunu büyütmenin en doğal, en güvenli ve en ucuz yoludur.

Kegel ve Jelqing bunun için iki standart tekniktir. Kegel için, kasık taban kaslarınızı rutin egzersizinize dahil edebilirsiniz.

Jelqing, penisinizi gerip masaj yaptığınız ve dikleştikten sonra serbest bıraktığınız bir el egzersiz tekniğidir. Her gün 5-10 dakika tekrarlayabilirsiniz.

Her ikisinin de bir dezavantajı, etkisini göstermesi aylar hatta yıllar sürebilen adeta salyangoz hızında çalışan bir yöntemdir.

Nitrik Oksit Artırıcı Besinler

Birçok gıda, hem cinsel hem de performans artırıcı etkiye sahip olan vücuttaki nitrik oksit seviyelerini artırabilir.

Pancar, tüketildikten sonra sadece 45 dakika içinde nitrik oksidi %21 oranında artırabilen zengin bir doğal nitrat kaynağıdır.

Sarımsak, argininin nitrik oksit dönüşümünü hızlandıran nitrik oksit sentezini aktive edebilen bileşiklere sahip başka bir besindir.

Kırmızı Et aynı zamanda nitrik oksit aktivitesine sahip olan ve sporcuların performansını artırmasına yardımcı olan bir bileşik olan CoQ10 için harika bir kaynaktır.

Bitter çikolata, yeşil sebzeler (ıspanak, kara lahana, lahana vb.), Turunçgiller, nar vb. mükemmel nitrik oksit artırıcı özelliklere sahip diğer yiyeceklerdir.

Penis büyütme hapları

Bunlar, bitkisel özler, hayvansal ürünler, süt ürünleri gibi organik bileşenlerin birleştirilmesiyle yapılan takviyelerdir ve diğer cinsel faydaların yanı sıra penis boyunu artırmaya da yardımcı olur.

Çeşitli cinsel faydaları olan haplar olsa da en yaygın olanları testosteron ve HGH seviyelerini artırmak için ek besin içeren NO artırıcı haplardır.

Penis büyütme haplarının en iyi markalarından bazıları; Member XXL, PeniSize XL, XtraSize ve Natural XXL gibi markalardır.

Penis büyütücüler

Penis büyütücüler, penisi tutup ve uzun süre gerebilen metal ya da plastik çerçeveli ve yaylı aletlerdir.

Bu germe, dokuda mikro yırtıklar yaratır ve iyileştiğinde hücre sayısında artış sağlar.

Bir büyütücü, size 7.5 cm uzama sağlayabilen, ucuz, yan etkisiz ve agresif olmayan bir tekniktir.

İşte bazı en iyi markalar:

1. Phallosan Forte

phallosan forte

Bu büyütücü, Peyronie hastalığı, eğik penis, ereksiyon bozuklukları ve boyutla ilgili tüm sorunlar için mükemmel bir çözümdür. Üreticiler en az 6 ay kullanmanızı tavsiye ediyor.

2. Quick Extender Pro

quick extender pro

Çift kayış sistemi (DSS) ve süper ergonomik alüminyum gövdesi ile bu alet sayesinde düzenli kullanımda 7.5 cm’e kadar uzama görebilirsiniz.

3. SizeGenetics

sizegenetics

2800 gm yay sistemi ve MDA teknolojisi ile 5 cm uzama garanti eden bir başka harika ürün. Tam sonucu almak için en az 3-6 ay kullanmanız gerekir.

4. Jes Extender

jes extender

FDA’ya kayıtlı bu marka, CE tarafından da onaylanmıştır. Size 2.5 ila 7.5 cm uzama sağlamak için üstün tasarım özelliklerine ve süper rahat bir destek sistemine sahiptir.

5. Male Edge

male edge

Male Edge, penis büyütücü alanına pek çok yenilik getirmiş, segmentinin öncü markalarından biridir. 2000 gm yay çekiş gücü ile kısa sürede%10 oranında uzama elde edebilirsiniz.

Sonuç

Yukarıda anlattıklarımızı hatasız uygularsanız kolaylıkla penisinizi kalınlaştırabilir ve uzatabilirsiniz.

Egzersiz tekniklerinden daha doğal ve klasik bir yöntem olmamakla beraber, büyüme uzun sürede ancak görülebilir.

Diğer yandan doğru beslenme, NO aktivitesinde artış sağlar ve bu da birkaç milimetrik büyüme olarak penisinize yansır.

Penis hapları kullanabileceğiniz bir sonraki en iyi şeydir. Testosteron ve HGH takviyesinde artışa odaklanmıştır.

Eğer ucuz, kolay ve hızlı bir şekilde 7.5 cm’ye kadar büyüme istiyorsanız penis büyütücüler günümüzde ulaşılabilir olan en iyi yöntem olarak ortaya çıkıyor.

Sonrakini oku: Penis Büyütücüler Penis Boyunu Gerçekten Büyütür mü?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.