el ile penis boyutunu artırın

Elimi Kullanarak Penisimi Nasıl Büyütebilirim?

  Yazar: Michael Moody

Doğal yöntemler ile penis büyütmek en güvenli ve pratik yol. El egzersizleri penisinizi nasıl büyüteceğinizi ve daha fazlasını buradan öğrenebilirsiniz.

Elimi kullanarak penis büyütme veya penis boyu uzatma mümkün mü? Bu makalede işte bu sorunun cevabını bulacaksınız. Okumayı bitirdiğinizde tek yapmanız gereken biraz motivasyon ile okuduklarınızı denemek.

Penis büyütme erkeklerin dünyasında çok önemlidir ve insanlar bunun için bir servet harcamaya hazırlar.

Penis boyu uzatma işlemi için pek çok teknik vardır ancak doğal ve klasik yaklaşım kendi elinizi kullanmaktır.

Penis hapları, ameliyat, yağlar, büyütücüler gibi ürünler mevcut ancak ucuz, kolay ve odanızın rahatlığında yapılabilecek bir şey denemek daha cazip görünüyor.

Daha fazla uzatmadan, makaleye geçelim.

18 yaşından sonra penis boyu uzatılır mı?

Yaş sadece tek yönlü bir parametre ve penis büyüklüğünün de yaş ile doğrusal bir ilişkisi var. Penis büyüklüğünün yaşla birlikte arttığı doğrudur ancak cinsel gelişimini tamamladıktan sonra penis büyümesi de durur.

Genellikle 12-14 yaş civarında başlar ve çoğu erkekte 18-20 yaşına kadar devam eder. Şimdi bir erkeğin hayatındaki en endişe verici şeyi ele alacağız, küçük bir penis sahibi olmak.

Penis büyüme oranı; genetik, yaşanan ortam, beslenme tarzı, hayat tarzı, hormonal denge gibi çeşitli faktörlere bağlıdır.

Her şeye rağmen penis, vücudumuzdaki diğer kaslara benzer. Yeterince iş verirseniz, cinsel olgunlaşmanızdan sonra bile belli bir dereceye kadar büyüyebilir.

Testosteron seviyeleri, nitrik oksit (NO) aktivitesi, HGH seviyeleri ve uygun egzersiz bunun gerçekleşmesi için kişi tarafından değiştirilebilir.

Penis boyu nasıl büyür?

penis büyüklüğü önemli mi

Kas gelişiminin aksine, penis büyümesine ince ayar çekemezsiniz. Buna rağmen büyümeyi etkilemek için bazı şeyler yapılabilir.

Erkeklerde sıklıkla görülen iki senaryo vardır. Biri penise giden kan akışının azalması ve penisin büyümesinin azalması, diğeri ise penisin doğal olarak meydana gelen fiziksel olarak küçük boyutudur.

İlk sorun, kandaki NO içeriği artırılarak çözülebilir. Bu, penise giden kan damarlarının vazodilatasyonuna ve genişlemesine yol açar ve bu da normal sınırın da ötesinde büyümeye yardımcı olur.

İkinci durum ise çok çaba gerektirir. Testosteron ve HGH’yi destekleyen bazı hapları kullanırken, ya ellerinizi ya da bir alet kullanarak penisi germeniz gerekir.

Bu şekilde, penis dokusu üzerinde mikro yırtıklar meydana gelir ve iyileştiğinde hücre sayısının artmasını sağlar ve nihayetinde bir boyut artışı görülür.

Elinizi kullanarak penis boyu uzatmak mümkün müdür?

Penis boyunu büyütmenize kademeli olarak yardımcı olabilecek egzersiz teknikleri vardır. Tek ihtiyacınız olan biraz zaman, elleriniz ve biraz da olumlu bir tutum!

Değişiklik bir veya iki gün içinde gerçekleşmeyecek hatta görünür bir boy artışı elde etmek aylar ya da birkaç yıl alacak.

İşte penis boyunu artırmak için uygulanabilecek el egzersizlerinden bazıları.

Basit sündürme

Bu, penis büyüklüğünde makul bir artış elde etmeye çalışabileceğiniz en doğal tekniklerden biri.

Penisi sarkık haldeyken dizinize doğru gerin ve bırakmadan önce 15-20 saniye tutun. Aynısını ters yönde (yani karnınıza doğru) tekrarlayın.

Jelqing

Jelqing, penis boyunu arttırmak için klasik ve en çok tercih edilen yöntemdir ve tek elle dahi uygulanabilir.

Penisin alt tarafında baş ve işaret parmağınızla ‘O’ şekli yapın.

Yavaşça yukarı hareket ettirin ve bırakmadan önce bu pozisyonda 2-3 saniye tutun. Aynısını 5-10 dakika boyunca tekrarlayın.

Döndürerek germe

Bu pek de alışılmış bir yol olmasa da penis büyütmede oldukça etkilidir.

Penisini dışarı doğru ve başından tutun. Canınızı acıtmadan, saat yönünde çevirin ve 30 saniye boyunca bu pozisyonda tutun.

Aynı şeyi saat yönünün tersine de yapın. En iyi sonuç için her gün 3-5 defa tekrar etmelisiniz.

Kegel

Erken boşalma sorunun düzeltilmesine yardımcı olmak için ürologlar ve doktorlar tarafından da sıklıkla önerilen başka bir geleneksel yöntem. Penis boyunu uzatmaya da katkı sağlar.

İlk olarak, idrara çıkarken kısa bir süre tutarak Pubococcygeus kaslarınızı (PC kasları) tespit edin.

Kası bulduğunuzda, 5 saniye kasılmada tutun ve bırakın. İstediğiniz kadar çok yapabilirsiniz.

El egzersizlerini hızlandırmak ister misin?

El egzersizlerinin kötü yanı çok yavaş olmaları ve önemli bir boy artışı için bile yıllarca uğraşmak gerekmesi.

Bu da penis büyütücülerini uygun bir seçenek haline getiriyor.

Penis büyütücüler süreci 3-5 kat hızlandırabilir ve size sadece 2-3 ayda gözle görülür bir boy artışı sağlayabilir.

En beğenilen penis büyütme aletlerinden bazılarını listeledik.

1. Phallosan Forte

phallosan forte

Bu alet PD, ereksiyon problemi, eğiklik sorunları ve penisteki çoğu anatomik bozukluk için mükemmel bir çözümdür. Üreticiler, gözle görülür bir boy farkı görmek için en az 6 ay kullanılmasını önerir.

2. Quick Extender Pro

quick extender pro

Çift kayış sistemi (DSS) ve süper ergonomik alüminyum metal gövdesi sayesinde bu aletle birkaç hafta içinde rahatlıkla 7.5 cm’e kadar boy artışı sağlanabilir.

3. SizeGenetics

sizegenetics

Bu ürün 2800 gramlık güçlü bir yay sistemine sahiptir ve MDA teknolojisi ile birlikte 3 ila 6 aydan kısa sürede 5 cm’lik boy artışını kolaylıkla görebilirsiniz.

4. Jes Extender

jes extender

Dünya standartlarında tasarım özellikleri ve 7.5 cm’e kadar uzatma potansiyeli ile sizlere yardımcı olacak, süper rahat bir destek sistemine sahip CE sertifikalı ve FDA tescilli bir marka.

5. Male Edge

male edge

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde birçok tasarım iyileştirmesi gerçekleştiren lider büyütücü markalardan biri. 2012’dki model üstünde yapılan geliştirmeler ile Male Edge, en az %10 boy artışı elde etmeniz için geliştirilmiş tasarım özelliklerine sahiptir.

Sonuç

Zamanınız ve sabrınız varsa yukarıda bahsedilen egzersizler penis büyütme için gayet mükemmel.

Amacınız birkaç ay içinde büyütmek ise, aynı prensibi kullanarak çalışan ancak uzatma sürecini hızlandıran bir penis büyütme aleti kullanabilirsiniz.

Ya da el egzersizlerini uyguluyorsanız, penis dokunuzu aşırı zorlamayın ve ağrı ya da herhangi bir rahatsızlık yaratmamaya dikkat edin.

Penis büyütmede çok önemli bir rol oynayan testosteron ve HGH’yi artıran besinler açısından zengin bir diyet uygulamayı da unutmayın.

Sonrakini oku: Neden Penis Büyütücü Almalısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.