Penis Pompası

En Ucuz Penis Pompası Hangisidir?

  Yazar: Michael Moody

Penis pompası bir ihtiyaçtır. Bununla birlikte fiyat da önemlidir. Sizin için piyasadaki bilinen penis pompalarının fiyat listesini çıkardık.

En ucuz penis pompası bireylerin en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Bu noktada detaylı bir şekilde araştırılan en ucuz penis pompası fiyatları ile ilgili sizlere bir rehber hazırladık. En ucuz penis pompalarını bu makalenin sonunda bulabilirsiniz.

Pompanın temel amacı, bir ereksiyon oluşturmak ve geliştirmektir. Penis büyütme pompaları bugün internette sıklıkla sunulmaktadır. Ancak bunların hepsi bunun için tasarlanmamıştır.

Bununla birlikte, büyütmeye uygun pompalar bile, uzatıcı veya jel gibi diğer penis büyütme tekniklerinden çok daha az etkilidir. Aksine, ana araçtan daha yardımcı bir araçtır. Bir pompa ile egzersiz yaparken büyüme yavaş olsa da avantajları vardır.

Birincisi, egzersizler fazla zaman almayacaktır.  Bunun yanı sıra ikincisi ise kalınlıkta iyi bir artış elde edebilirsiniz. Penisin genel büyümesi için, özellikle uzunluk için çalışan jel ve genişleticiden farklı olarak, pompa, içeriden kanla dolduruldukları için corpora cavernosadaki kademeli artış nedeniyle, tam olarak çap olarak hacim eklenmesini uyarır. Corpora cavernosa yavaş yavaş gerilir ve penisin çapı artar.

Kalitesiz bir şekilde sizlere sunulan vakum pompaları güçlü bir vakum oluşturamazlar. Penisi büyütmek için uygun değildirler. Basınç kontrolü yoktur. Ancak kaliteli bir şekilde üretilerek satışa sunulan penis pompalarından onlardan yaralanmak oldukça kolaydır. Siz de profesyonel ve kaliteli ürünleri tek tıkla sipariş edebilir ve mükemmel bir şekilde avantaj sağlayabilirsiniz.

Vakum pompası mutlaka basıncı kontrol etmek için bir manometre, güçlü bir pompa ve bir dizi değiştirilebilir silindir ile donatılmalıdır. Önerilen modelin böyle bir konfigürasyonu yoksa, satıcının ucuz bir pompayı profesyonel olarak satmaya çalıştığı anlamına gelir.

Bir pompa ve bir hidrolik pompa arasındaki fark nedir?

Hidrolik pompa, bir hava vakum pompasının dezavantajlarına sahip değildir, daha etkilidir, yan etkilere ve yaralanmalara neden olmaz. Havanın aksine, ılık su penisin dokularıyla temas halindedir. Banyo yaparken veya duş alırken kullanılır ve dokuları iyi ısıtır, kan dolaşımını iyileştirir. Jelqing yapmadan veya bir su uzatıcı ile egzersiz yapmadan önce bir hidropompa uygulamak faydalıdır.

Isınmış vücut dokuları, mekanik germe dahil olmak üzere fiziksel aktiviteye (spor yapmadan önce ısınmak için yapılan ısınmaya benzer şekilde) daha iyi yanıt verir. Bir diğer artısı da zamandan tasarruf sağlamasıdır. Günde bir kez 15-20 dakika hidrolik pompa, 30-60 dakika vakum pompası kullanmak yeterlidir.

Bu nedenle, yeni başlayanlar için, amaçlanan amacı için ereksiyonu artırmak ve kalınlıkta kademeli büyüme için bir hidrolik pompa kullanmanızı tavsiye ederiz. Halihazırda jelqing veya bir sulandırıcı ile uğraşanlar daha aktif genel büyüme için ek bir yük olarak egzersizden önce ısınmak ve yine kalınlıkta büyümeyi teşvik etmek için kullanmalıdır.

Pompayı amacına uygun olarak kullanın. Yani cinsel ilişkiden hemen önce ereksiyonu artırmak için. Hava pompasıyla penis büyütme programı başlatmayın. Daha güvenli tekniklerle başlayın. Pompayı profilaksi için yardımcı bir araç olarak kullanın.

İzin verilen basınç eşiklerini ve maruz kalma sürelerini aşmayın. Herhangi bir teknik ve egzersizin göstergesi, bunu yaptıktan sonra sağlığınız olmalıdır. Egzersiz sırasında ve sonrasında durumunuzu izleyin.

Penis pompa fiyatları ne kadardır?

Penis pompası fiyatları ile ilgili net bir şekilde bilgi vermek mümkün değildir. Ancak söz konusu ürünlerin kusursuz ve kaliteli bir şekilde çalışmasını istiyorsanız fiyattan ziyade kalitesine odaklanmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Ucuza penis pompası alınır mı?

İlk başta, ikiden fazla sallanma hareketi yapmamanız ve yaklaşık 3 dakika beklemeniz, ardından pompayı iki kez daha hareket ettirerek basıncı hafifçe artırmanız önerilir. Şişeyi tekrar yaklaşık 4 dakika bırakın. Bu tür manipülasyonlar 15-20 dakika yapılmaya devam ediyor Hidrolik pompayı çıkarmak için, kaba hava üfleyen boşaltma valfini açın Manipülasyondan sonra, pompayı iyice yıkamak önemlidir.

Cinsel yolla bulaşan hastalıklarla olası enfeksiyondan kaçınmak için başkasının cihazını kullanmanız önerilmez.

Bu tip penis büyütme pompasını duş alırken veya su dolu küvette yatarken kullanabilirsiniz. Bu durumda, bir erkeğin istenen etkiyi elde etmek için minimum çaba göstermesi gerekir. Şişenin yanında, daha güçlü cinsiyetin temsilcilerinin egzersizlerin sonucunu değerlendirebilmeleri ve işlemin ne zaman durdurulabileceğine karar verebilmeleri için cetvel şeklinde bir işaret vardır.

Penis pompası gerçekten etkili mi?

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki, penis pompası veya penis pompası olarak da adlandırılan ereksiyon pompası, nasıl kullanılacağını bilmek ve kaliteli bir tane almak şartıyla harika bir aksesuardır.

Gerçekten de etkili olması için diğer şeylerin yanı sıra penisin boyutuna göre uyarlanması gerekir. Bu nedenle, doğru aksesuarı seçmenize ve cihazın etkinliğini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olması için profesyonel yardım almanız uygun olabilir.

Erektil pompa nasıl çalışır?

Çoğu erektil disfonksiyon probleminin üstesinden gelmeye izin veren pompa, periferik depresyon ile hareket eder. Penisin içine girdiği ve içindeki havanın boşaltıldığı bir silindir aracılığıyla penise kan çeker ve şişmesini sağlar.

Modele bağlı olarak elektrikli veya manuel bir pompa sayesinde tüpten hava emilir ve kanı penisin kavernöz gövdelerine çeken bu emme işlemidir. Sonuçları en üst düzeye çıkarmak için, pompayı kullanmadan önce bir mühür oluşturmak için penisin tabanına özel bir jöle uygulamak en iyisidir.

Kasık kılları traş edilirse, ikincisinin oluşturulmasının daha kolay olacağını unutmayın. Bu uygulama giderek daha popüler hale geliyor, bu yüzden tereddüt ederseniz, eşinizi de mutlu edebileceğinden, kendinize bir taşla iki kuş vurabileceğinizi traş edebileceğinizi söyleyin.

Daha sonra penis şiştiğinde pompa çıkarılmalıdır. Enstrüman çıkarıldığında uzvunuzun ereksiyonunu kaybetmesini önlemek için penisin tabanına bir turnike yerleştirilmelidir. Bu halka, çıkarılıncaya kadar ereksiyonu koruyacaktır.

Penis pompasının sağladığı avantajlar

Penis pompasının birçok avantajı vardır. Aslında yan etkilere neden olmadan ereksiyon elde etmenin tek doğal yolu budur. Ayrıca pompanın penis halkası, halka çıkarıldığında akacak olan meniyi tutarak boşalmayı engeller. Ayrıca idrarı tutar, bu nedenle idrar kaçırma sorunu yaşayanlarınız için kullanışlı olabilir. Prostat kanserini tedavi etmek için yapılan bir operasyon sırasında travma geçirmiş olabilecek küçük kan damarlarının yeniden canlanmasını desteklemek için mükemmel bir rehabilitasyon aracıdır.

  • Günlük olarak kullanılabilir.
  • Çok uygun.
  • Yıllarca sürebildiği için cazip bir fiyat-performans oranına sahiptir.

Tek dezavantajı, çiftin rahatsızlığa neden olmadan aksesuarı cinsel yaşamlarına entegre etmenin bir yolunu bulması gerektiğidir. Ayrıca pompa 30 dakikadan fazla takılamaz. Bu bağlamda, ideal halka boyutunu ve doğru ereksiyon gerilimini bulmak için birkaç kez denemek ilginç olabilir.

Genel olarak bir vakum cihazının doğru kullanımında doğal veya önemli bir risk yoktur. Ancak cihazın veya gergi halkalarının yanlış kullanımı peniste ağrılı veya kalıcı hasara yol açabilir. Bu yüzden talimatları çok dikkatli bir şekilde okumalı ve uygulamalısınız.

Tavsiye edilen ürünler

Erkek cinsel hayatı için son derece önemli olan bu ürünleri tercih ederken tavsiye edilen ürünleri inceleyerek kusursuz bir ürün satın almak isteyebilirsiniz.

Bu noktada daha önce gerçekleştirilen tavsiyeleri ve yorumları inceleyerek bir fikir edinebilirsiniz. Bu kapsamda siz de web sitemizde sunulan Bathmate HydroXtreme, Bathmate HydroMax, Bathmate Hydro, Penomet gibi birbirinden farklı özelliklerde ki ve kalitede ki ürünler arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.