penis pompası ereksiyon

Ereksiyon Sorunu Için Penis Pompası Kullanılır Mı?

  Yazar: Michael Moody

Bir çok erkek özellikle belli bir yaştan sonra ereksiyon sorunu çeker. Buna penis pompaları deva olablir mi? Makalemizde bahsettik.

Penis pompası penis boyutunu değiştirme , erkek, oral ilaçlar, enjeksiyon almak için uygulanan bir yöntemdir. Ancak bu amaçlardan en hızlısı peniste vakum artışı olarak kabul edilir. Pompanın düzenli kullanımı organın hacmini önemli ölçüde değiştirecektir.

Penis büyütme için hassas dokulara zarar vermeyecek bir vakum pompası yapmak oldukça zor olduğu için uzmanlar yeni başlayanların profesyonel bir cihaz almasını önermektedir.

Penis pompaları ereksiyon yapar mı?

Penis büyütme için vakum pompası, plastik bir şişeden, manuel veya otomatik modda etkinleştirilen pompanın kendisinden ve cihazın organa bağlı olduğu bir halkadan oluşur. Vakumlu penis büyütme, seks yapmadan hemen önce yapılabilir veya kapsamlı bir jelqing programına entegre edilebilir.

Ayrıca, penis büyütme için bir vakum pompası erektil disfonksiyonun tedavisi için mükemmeldir. Cihaz, ameliyattan korkan erkekler için mükemmel bir çözüm olabilir veya belirli kontrendikasyonlar nedeniyle hap, diyet takviyeleri, kremler ve jeller kullanamazlar.

Vakum pompası ile penis nasıl büyütülür?

Penis büyütme için bir vakum pompasına pompa da denir. Bazen mekanik bir cihaza pompa denir ve otomatik bir cihaza pompa denir. Vakum pompası ile penis büyütme, kavernöz cisimlere kan akışını tetikleyen negatif basınç oluşması nedeniyle oluşur.

Organa giren kan hacmi ne kadar büyük olursa, ereksiyon o kadar zor olur. Vakum, penisin kalınlığını artırmak için uygundur. Uzunluğa birkaç santimetre eklemek için ayrıca profesyonel bir genişletici takmanız gerekecektir.

Pompa nasıl kullanılır?

Penis büyütme için bir vakum pompasının nasıl kullanılacağı, cihazın modifikasyonuna bağlıdır. Ancak, genel eylemler dizisi değişmeden kalacaktır. Penis büyütme için bir vakum pompası, bir erkeğin vücudunda meydana gelen doğal süreçleri taklit ettiğinden, doğru kullanımda hiçbir acı hissi ortaya çıkmaz. Her şeyden önce, cinsel organların yarı dik bir pozisyon almasına yardımcı olmak gerekir.

O zaman pompa ampulünü penisin miline dikkatlice yerleştirmeniz gerekir. Otomatik penis büyütme vakum pompası kullanıyorsanız tek yapmanız gereken bir düğmeye basmak ve motoru çalıştırmak.

Aksi takdirde balondaki havayı boşaltmak ve negatif basıncı şişirmek için özel bir armutu 20-30 kez sıkmanız gerekecektir. Kan, penisin dokularını doldurur doldurmaz, ereksiyon dolacak ve penisin kendisi şişmiş gibi görünecektir.

Penisin bir vakum pompası ile büyütülmesi cinsel ilişkiden hemen önce yapıldıysa, sonucu pekiştirmek için gövdenin tabanına özel bir silikon halka takabilirsiniz. Halka çıkarılana kadar penis dinlenmeye geri dönmeyecektir.

Bununla birlikte, uzun vadeli sonuçlar elde etmek için penis büyütme vakumu kullanılıyorsa, silikon halka kesinlikle gereksizdir. İşlemi tamamladıktan sonra penis milini şişeden dikkatlice çıkarmalı, cihazı yıkamalı ve kurulamalısınız.

Ereksiyon için penis pompası kullanılır mı?

Vakum pompası ile penis büyütmenin gerçekten mümkün olduğunu öğrenen erkekler, genellikle cihaza para vermeden önce daha spesifik soruların cevaplarını bulmaya çalışırlar. Vakum pompası penisi ne kadar büyütür?

Pompa çalışmayı bitirdikten hemen sonra, penisin boyutunda neredeyse %50’lik bir değişiklik fark edeceksiniz. Ancak düzenli vakumlu penis büyütme uzun vadede penis hacminde yaklaşık %10-20 oranında bir değişiklik fark etmenizi sağlayacaktır.

Diğer yöntemlere göre avantajı nedir? Penis pompaları, ameliyattan veya denenmemiş haplardan çok daha az tehlikelidir. Hidropompalar kullanılırsa yan etki veya komplikasyon riski daha da düşük olacaktır.

Bununla birlikte, çoğu zaman erkekler, nispeten düşük maliyet nedeniyle yukarıda açıklanan modelleri tercih eder. En basit pompalar sadece 500-600 rubleye mal oluyor.

Vakum cihazlarının kullanımı diğer penis boyutlandırma yöntemleri ile birleştirilebilir mi? Penis büyütme için vakum pompası talimatı, cihazın diğer cihazlar, egzersizler ile birlikte kullanılabileceğini gösterir. Ancak bir erkek yakın zamanda ameliyat olmuşsa, pompanın kullanımı bırakılmalıdır. Ancak kremler, jeller ve içme diyet takviyeleri, haplar, aksine, tavsiye edilir.

Pompa ereksiyonumu etkiler mi? Vakum pompası penisi büyütmenin yanı sıra erektil işlevi geri kazanmanızı sağlar. Prosedür prostat ameliyatı veya prostat kanseri için radyasyon tedavisi sonrası önerilir.

Kontrendikasyonları ve olası yan etkileri nelerdir?

Potansiyel yan etkiler, kontrendikasyonlara göre değişkenlik göstermektedir. Talimatlar, pompaların çoğu erkek için güvenli olduğunu söylemektedir. Ayrıca bir kontrendikasyon orak hücreli anemi, trombozdur.

Pompayı kullanmanın tavsiye edilebilirliği konusunda şüpheleriniz varsa tavsiye için yerel terapistiniz ve üroloğunuzla iletişime geçebilirsiniz. Doktora gitmeden önce, son bir ay içinde kullanılmış olan tüm ilaçların, homeopatik takviyelerin ve diyet takviyelerinin bir listesini yapmanız gerekir.

Vakum pompası ile penisi birkaç dakikada büyütebildiğiniz için yan etkiler genellikle gün boyunca ortaya çıkar. Özellikle pompanın yanlış veya çok sık kullanımı şunlara yol açabilir:

  • Genital organ derisinin yüzeyinin altında küçük kanamanın neden olduğu küçük kırmızı noktaların (peteşi) görünümü;
  • Penis gövdesinde uyuşma veya mavi renk değişikliği;
  • Penis şaftının genel ağrıları;
  • Geniş hematomlar;
  • Eksik boşalma hissi (bir sonraki boşalma sırasında, bir erkek tüm spermlerin çıkmadığını hissedebilir);
  • İlişki ve boşalma sırasında ağrılı hisler.

Penis pompasının uzun süreli kullanımı, günün veya gecenin herhangi bir saatinde spontan ereksiyonlara neden olabilir. Ayrıca bazı erkekler, ereksiyon halindeki penisin doğal olmayan bir esnekliğine yol açan elastik dokunun önemli ölçüde gerilmesini fark edebilir.

Penis pompasının ereksiyon etkileri var mı?

Bir penis pompasının kalitesini kullanırken verdiği histen ve etkiden net bir şekilde anlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra internet üzerinden çeşitli araştırmalar gerçekleştirerek de penis pompaları ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.  Bu kapsamda söz konusu ürünün ereksiyon etkisinden rahatlıkla bahsedebilmemiz mümkündür.

Hidrolik pompa nasıl kullanılır?

Suyla çalışan pompanın tasarımı, normal vakum pompasından biraz farklıdır. Bir tarafında kauçuk oluklu, diğer tarafında ise emme ve egzoz valfleri bulunan aynı silindirdir. Hidropompanın penis için hareketi, bir su vakumu vasıtasıyla gerçekleştirilir.

Havadan daha güçlüdür. Ancak aynı zamanda genital organ derisinin üst katmanlarında ve küçük kan damarlarında yaralanma olasılığını azaltır. Penis büyütme için hidrolik pompa kullanma talimatları aşağıdaki adımları içerir:

  • Pompa iyice yıkanır veya bir antiseptik ile muamele edilir.
  • Kan dolaşımını daha da uyarmak için penise bir krem ​​uygulanır.
  • 45 ° C sıcaklığa ısıtılan saf su, şişeye dökülür. Daha sıcak veya daha soğuk sıvılar tavsiye edilmez.
  • Yavaş yavaş, penis, giriş noktasının özel bir yağlayıcı ile ön işleme tabi tutulduktan sonra özel bir delikten kabın içine sokulur, çıkarıldığında yaralanmamak için yağlı bir temelde değil. Fazla su, pompanın diğer ucundaki bir valf vasıtasıyla tahliye edilir.

En sıkıştırılmış haliyle oluk, pubise getirilir. Daha sonra, şişenin içinde bir vakum yaratıldığı için öteleme hareketleri yapılır. Penisin yerleştirildiği damarın içindeki basınç, olukların pubise bastırılması ve serbest bırakılmasıyla düzenlenir.

Tavsiye edilen penis pompaları

Günümüzde bireylerin beğenisine ve kullanımına sunulan pek çok penis pompası bulunmaktadır. Söz konusu penis pompaları arasından tercih edilen ürünlerin ise kaliteli olması çok önemlidir. Bu noktada.

Bathmate HydroXtreme, Bathmate HydroMax, Bathmate Hydro, Penomet gibi birbirinden farklı özelliklerde ki ve kalitede ki ürünler arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.