erken boşalmayı tedavi etmek için haplar

Erken Boşalma Hapları Güvenli Mi?

  Yazar: Michael Moody

Erken boşalma o anki heyecanı öldüren bir bozukluktur. Ama erken boşalma hapları sayesinde artık bu bir problem değil. Peki, erken boşalma haplarını kullanmak güvenli midir?

İnsanların aklında bulunan önemli endişelerden birisi güvenliktir. Özellikler çok bilinmeyen ürünlerden aldığınızda, güvenlikle ilgili pek bilginiz olmaz.

Bazı otoriteler her ne kadar bazı standartlar koymuş olsalar da, insanlar sadece ama sadece kötü özelliklere odaklanırlar.

Günümüzde takviyeler özellikle vücut geliştirme endüstrisinde ve sağlık kategorisinde kullanılır.

Cinsel sağlık ürünleri sağlık kategorisi altında satılan bir üründür.

Günümüzde pek çok takviye bitkisel ürünlerden yapılır ve %100 doğaldır. Aynı zamanda hiç yan etkisi de bulunmaz.

Erken boşalma hapları, performans artırıcı haplar ve ereksiyon hapları ile birlikte en çok kullanılan takviyelerdendir. Kullanıcıların %78’ine göre doğal takviyeler tam da istenildiği gibi çalışıyor.

Doğal takviyeler genelde zararsız kabul ediliyor, peki erken boşalma hapları güvenli mi?

Bu yazımızda, erken boşalma hapları ile ilgili bazı bilgiler vereceğiz. Konularımız güvenlik durumu ve bazı en iyi ürünler. Haydi başlayalım.

Erken boşalma hapları nedir?

meni hapları

Erken boşalma hapları, özellikle erken boşalma problemi olan insanlar için çözüm olarak kullanılan haplara denir. Özellikle erkeklerde baş gösteren bu durum sonucunda kişi cinsel ilişkiye girer girmez daha anı yaşayamadan boşalır veya orgazmı yaşar.

Genelde bu durum psikolojik ilaçlar kullanılarak veya fizyoteropatik egzersizlerde kullanılırken, günümüzde erken boşalma haplarının içeriği çok değiştir ve artık tamamen bitkisel ürünlerden yapılıyor.

Bu takviyeler güçlü tesirli otların birleştirilmesinden oluşur. Genelde Ayurveda, Çin tıbbı, Kore tıbbı, Avrupa tıbbı vb. gibi farklı ve eski tıbbi bilimler kullanılarak üretilir.

Bu takviyelerin özelliği, vücudun gereksinimi olan bütün kritik ve önemli besinleri tek seferde sağlar. Böylece vücut faaliyetleri herhangi bir metabolik sürece müdahale etmeden düzeltilmiş olur.

Örnek olarak, bazı erken boşalma durumlarında bu bozukluğun sebebi metabolik yetersizliktir.

Erken boşalma hapı kullandığınızda, testosteron seviyeleri artmaya başlar, sinir taşıyıcıları işlerini daha iyi yapmaya başlar ve kan akışı normalleşir. Sonuç olarak erken boşalma ortadan kalkar.

Erken boşalma hapları güvenli midir?

Evet, eğer aldığınız hap %100 doğal bileşenlerden oluşuyor ise gayet güvenlidir.

Günümüz takviyeleri içeriğinde farklı farklı bir sürü ot ve bitkisel özüt bulundurur, bu takviyeler vücudun homeostatik dengesini kurmada önemlidir.

Teknik olarak kapsülü yemek ve içerisinde bulunan tozları sindirmek, vücuda gerekli besinleri sağlar ve geriye kalanlar da metabolik süreçlerden geçerek boşaltımla atılır.

Kullanıcının güvenliğini garantilemek için kaliteli markalar genelde FDA, EMA gibi yerlerden onay almış cGMP tesislerinde üretim yapar.

Ayrıca yeni bir ürün çıkarmadan önce de birçok zorlu klinik çalışmadan geçer ve böylece ürünün güvenli sınırlardan çıkması engellenir.

Her satıştan sonra geri dönüşleri takip eden firmalar, hapların içerisinde bulunan ve sorun yaratan şeyleri çıkartır/değiştirirler.

Sadece bu da değil, bu ürünler aynı zamanda bağımsız araştırmacılar tarafından da çalışılır.

Erken boşalma hapı alırken nelere dikkat etmelisiniz?

ek etiketi

Eğer erken boşalma hapını ilk defa alıyorsanız, her zaman genel anlamda sizi destekleyecek bir hap almak en mantıklısı olacaktır.

Kendinize doğru ürünü bulmak için birkaç farklı ürünü denemeniz gerekebilir.

Veya farklı bir yaklaşım izleyip, birçok insanın kullandığı ürünü kullanabilirsiniz.

Böylece doğru düzgün bir erken boşalma hapı aldığınızdan emin olabilirsiniz. Ama normal bir üründen bir tık daha fazla para harcamanız gerekebilir.

Alım yaparken mutlaka resmi internet sitesinden veya güvenilir alıcılardan almanızı tavsiye ederiz. Çünkü piyasada taklit ürünler düşündüğünüzden çok daha fazla.

Erken boşalma hapları kullandığınız günün ilk saniyesinde işe yaramazlar. En azından 3-4 hafta kullanmak gerekir.

Zaman aralığı kişiye göre değişmekle beraber, azalıp artabilir. Lakin güvenilir markalar zamandan bağımsız olarak her zaman sonuç verir.

Piyasada bulunan en iyi erken boşalma hapları

İşte piyasada bulabileceğiniz bazı en iyi erken boşalma hapları;

1. ProSolution Plus

prosolution plus

Leading Edge Health tarafından üretilen bu ürün ise markette bulunan en iyi mühendisliklerden birisi ile yapılmış erken boşalma hapıdır.

Klinik olarak desteklenen ve tıbbi merciler tarafından vize edilmekle beraber, kullanıcıların %64’ü erken boşalma problemlerinin sadece birkaç aylık kullanımda düzeldiğini söylüyor.

2. Semaxin

semaxin

Erkek doğurtkanlığını artıran bu ürün, hem boşalma miktarını hem de boşalma süresini artırır ve yatağı eğlenceli bir hale getirir.

İçerisinde bolca vitamin, mineral, amino asit ve antioksidan bulundurduğu için hem kan akışını düzenler hem de beyin sinyallerini güçlendirir.

3. Spermax Control

spermax control

Bu ürün boşalma üzerine mutlak hakimiyet sağlayarak, sinir impulslarını kontrol eder.

Spermax Control içerisinde bulunan diğer malzemeler ile libidonu artırır, testosteron seviyesini destekler ve cinsel zindeliği artırır.

4. Climax Control

climax control

Türünün tek örneği olan bu hap, en azından 30 dakika kadar bir gecikme sağlar ve boşalma hacmini artırır.

Kullanıcıların çoğunluğu etkilerin 1 hafta içerisinde ortaya çıktığını söylemektedir.

5. Rizel XL

rizer xl

Bu güçlü takviye boşalma kapasitesini artırmak ile beraber, uzun süren bir ereksiyonu da artırır.

Cinsel enerjiyi de artırır ve kullanıcıya yatakta mümkün olan en fazla hazzı almanız için boşalma gecikmesi sağlar.

Sonuç

Güvenlik hiçbir zaman erken boşalma haplarının bir problemi olmamıştır. Bunun sebebi tamamen organik ve bitkisel ürünler olmasıdır.

Dahası, günümüzde insanlar erken boşalma hapları gibi hapları bol bol kullanıyor.

Ancak belirtmek gerekir ki, güvenlik genelde sadece bilinen markaların sunduğu bir özelliktir.

O yüzden alım yaparken mutlaka ama mutlaka ünlü, alıcısı çok olan, yorum sayısı fazla ve puanı yüksek firmalarda alım yapın.

İşleri kolaylaştırmak için resmi sitelere bakabilirsiniz, böylece araya üçüncü bir satıcı eklememiş olursunuz ve hem daha ucuza hem de orijinal ürünü garantili bir şekilde alabilirsiniz.

Sonrakini oku: Erken Boşalma Haplarının Yan Etkisi Var Mıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.