erken boşalma tedavisi takviyesi

Erken Boşalma Haplarının Yan Etkisi Var Mıdır?

  Yazar: Michael Moody

Doğal takviye gıdalar boşalma problemleri için gerçekten etkili bir çözüm ama yan etkisi var mı? Detaylar makalemizde.

Cinsel zindelik kaliteli bir hayatın önemli noktalarından bir tanesidir.

Günümüzde internet üzerinden satış yapılan pek çok platformda testosteron arttırıcılar, ereksiyon hapları, sperm hapları vb. gibi birçok ürün satılmaktadır.

Bugün bu ürünler arasından erken boşalma haplarını inceleyeceğiz.

Belirtmek gerekir ki, artan dünya nüfusu ile boşalma problemlerinde artış yaşanmaya başladı, bunun sonucunda erken boşalma hapları popülerleşmeye başladı.

Birçok Erken Boşalma hapı üreticisi de ürünlerinin artık çok daha güvenli olduğunu savunuyor.

Peki, erken boşalma haplarının herhangi bir yan etkisi var mı? Yazımızda bunun üzerine bazı şeylere değineceğiz.

Daha fazla uzatmadan, makalemizin derinliklerine inelim.

Erken boşalma hapları tam olarak nedir?

Erken boşalma hapları özünde doğal bitkisel ürünlerin birleştirilmesiyle oluşturulan ve vücuda, boşalma konusunda yardımcı olan bir çeşit takviyedir.

Dünya üzerinde erkeklerin %30’unu etkileyen bu durumu çözmek için pek çok yöntem mevcut.

Doğal takviyeler hem etki seviyeleri hem de güvenli olmaları sebebi ile popüler tercihler arasında yer almaktadır.

Geleneksel tıbbi bilgilere dayanarak hazırlanan bu hapların içerisine konan her malzeme dikkatle incelenir ve analiz edilir.

Erken boşalma haplarının içerisinde genelde vitaminler (D3, K, C gibi), mineraller (çinko, demir, kalsiyum, potasyum gibi), antioksidanlar ve amino asitler bulunur.

Bu takviyeler cinsel metabolizmayı destekler ve erken boşalma gibi bozuklukları tedavi eder.

Bazı çalışmalara göre, doğal erken boşalma haplarını kullanan kişilerin %78-%80’i sonuçlardan memnun ve bu bozukluğu yenmiş durumda.

Sadece bu da değil, bu ürünler aynı zamanda libidonuzu artıracak, daha iyi bir boşalma deneyimi sağlayacak ve cinsel zindeliğinizi uçuracak.

Genelde cinsel zindelik ürünlerinin içerikleri üç aşağı beş yukarı aynıdır, bu yüzden farkı yaratan şey bunların oranlarıdır.

Erken boşalma haplarının yan etkisi var mıdır?

climax control ek

Hayır, erken boşalma haplarının tıbbi tedavisel haplardan farklı olarak herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Bunun asıl sebebi, doğal tedavi hapları içerisinde hiç kimyasal madde bulundurmaz. Bu kimyasal maddelere genelde API yani aktif kimyasal madde denir.

Normal kimyasal bir ilacın içerisinde en azından bir veya daha fazla API kullanılmıştır.

Bu kimyasal bileşenler vücudumuzda doğal olarak gerçekleşen metabolik reaksiyonları kimyasal muadilleri ile gerçekleştirerek problemi çözerler.

Ama genelde ciğerler, böbrekler ve diğer organlar bu kimyasal maddelerin emiliminden, filtrelenmesinden ve kullanılmasından dolayı büyük zarara uğrar.

Erken boşalma haplarında ise durum bundan farklı olarak, vücut sanki bir besini sindirirmiş gibi olduğundan herhangi bir zarar oluşmaz. Hapların içerisinde tamamen doğal ve işlenmemiş bitkisel ürünler bulunmaktadır.

İlk olarak mideye sonrasında ise bağırsaklara giderler, burada vücuda emilirler ve gerekli görev bölgelerine vücut aracılığı ile ulaştırılırlar.

Burada vücudunuzda görevini yerine getiren bir bileşenin yerini almaktansa bu doğal kimyasal bileşenleri destekleyen bir yapı oluşur ve metabolizmayı doğal olarak destekler.

Emilmeyen besinler, API’lerin vücutta tutulduğu gibi kalmayıp vücuttan normal boşaltım sistemi ile atılır.

Erken boşalma için üretilen doğal takviyeler neden diğer eşdeğerlerinden daha güvenlidir?

Doğal takviyeler %100 organik ürünler olan bitkisel malzemelerden yapılır ve hiçbir işlemden geçmez.

Bu yüzden kimyasal bir ilacın içerisinde bulunan sentetik kimyasal kompozisyon ile doğal takviye kapsüllerinde bulunan kimyasal kompozisyon farklıdır.

Sentetik kimyasallar içerisinde bulunan kimyasal bileşenlerce çok zengin olduğundan ilaç kategorisine girerken, doğal takviyeler besin kategorisine girerler.

Eğer çok fazla ilaç tüketirseniz ölümcül sonuçlarla karşılaşabilirsiniz ama doğal takviyeleri fazla tüketilirse sadece fazla yemek yemiş olursunuz.

İşte bu yüzden doğal takviyeleri tüketmek için doktor reçetesine ihtiyacın yok.

Erken boşalmayı düzeltmek için bazı cerrahi operasyonlar da mevcut ama bu operasyonun sonucunda zamanla eskiye dönüş gerçekleşebilir ve durum çok daha vahim bir hal alabilir.

Doğal takviyeler moleküler seviyede çalışır ve bozukluğu kalıcı olarak düzeltir.

Dahası, erken boşalma hapları genel zindeliğini de artırmakla beraber, cinsel yönden de destekler.

İşte senin için önerdiğimiz bazı yan etkisiz erken boşalma hapları

Yapımcımız tarafından araştırılıp hiçbir yan etkisinin olmadığı kanıtlanmış en iyi erken boşalma hapları listesi:

1. ProSolution Plus

prosolution plus

Leading Edge Health tarafından üretilen ProSolution Plus klinik olarak çalışılmış ve tıbbi yetkililer tarafından desteklenen ve erken boşalmayı önleyici özellikleri olan bir haptır.

Hap, libido, orgazm, ereksiyon gibi noktalarda destekleyici olarak da iş görür. Kullanıcıların %78’i sonuçlardan memnun.

2. Spermax Control

spermax control

Bu hap her derde deva. İçerisinde bulunan 12 farklı güçlü tesirli malzeme sayesinde neredeyse bütün cinsel yaşamınızı destekliyor. Üzerine pek çok araştırma da yapılmıştır.

Serotonin seviyelerini düzenleyen bu ilaç fazla uyarılmayı ve dolayısı ile erken boşalmayı engeller.

3. Climax Control

climax control

En iyi bitkisel haplar ile yapılmış olan bu hap 30 dakikaya kadar boşalmanızı engeller, böylece anın keyfini daha uzun süre çıkarabilirsiniz.

Libido artırıcı özelliği ve orgazmı güçlendirmesi ile Climax Control sadece 1 haftalık kullanımdan itibaren sonuçlarını göstermeye başlar.

4. Semaxin

semaxin

Amerika merkezli Key Player Limited şirketi tarafından %100 mühendislikle yapılmış erken boşalmayı önleyici hap.

İçeriğinde vitaminler, mineraller, amino asitler ve antioksidanlar bulunuyor. Boşalma miktarınızı artırır ve libidonuzu uçurur.

5. Rizel XL

rizer xl

Boşalma hacmini artıran ve serotonin düzenlemesi yapan harika bir ilaç.

Partnerinle geçirdiğin her bir saniyeyi daha yoğun kılacak ve ileri seviyede cinsel zindelik ve boşalma süresi sağlayacak olan bu hapın içeriğinde 13 farklı tıbbi kalitede doğal bileşen bulunmakta.

Sonuç

Yan etkiler kötü tasarlanmış hapların ve kimyasal ilaçların doğasında bulunan bir şey.

Ama konu erken boşalma haplarına gelince, tamamen doğal, bitkisel bazlı ve alanının en iyi biomühendisleri tarafından hazırlanmış yan etkisiz haplar olduklarını söylemek yanlış olmaz.

Listemizde bahsedilen ürünler en çok kullanıcı hacmine sahip olan erken boşalma haplarıdır ve ortalama 20-30 dakika kadar boşalma süresini uzatırlar.

İçeriğinde bulunan doğal besinler tamamen zararsızdır ve bu yüzden ciğerleriniz ve böbrekleriniz zarar görmez.

Ama yine de doğal erken boşalma hapı alacaksanız, çok yorum almış ve kullanıcısı çok olan ürünlerden almak biraz daha pahalıya gelecek olsa bile, ucuz kimyasal eşdeğerlerinden çok daha etkili ve zararsız olacaktır.

Sonrakini oku: Erken Boşalma Nasıl Tedavi Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.