geciktirici haplar

Gecikme Hapları Nereden Alınır?

  Yazar: Michael Moody

Geciktirici haplara son dönemlerde ilgi çok artmış durumdadır. Alacak kişiler ne nereden temin edebileceklerini araştırmaktadır. İşte detaylar.

Geciktirici haplar ile ilgili günümüzde merak edilen pek çok detay bulunmaktadır. Bireyler bu ürünleri nereden alacaklarını, nasıl kullanacaklarını ve kullanım sonucunda nasıl sonuçlar elde edeceklerini merak etmektedir.

Siz de erken boşalma gibi problemler ile baş etmek durumunda kalıyorsanız doğru adrestesiniz. Geciktirici haplar ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları sizler için derledik. Şimdi gelin, tüm detayları hep birlikte inceletelim ve sizi geciktirici haplar ile ilgili bilgilendirelim.

Geciktirici haplar nereden temin edilir?

Geciktirici haplar birbirinden farklı yerlerden temin edilebilmektedir. Eczaneler, çeşitli e-ticaret siteleri ve erotik shoplardan geciktirici haplar temin edilebilmektedir.

Seçici serotonin geri alım inhibitörleri veya SSRI’lar, depresyonu tedavi etmek için tasarlanmış bir ilaç sınıfıdır. Depresyon tedavisi olarak, SSRI’lar beyninizde bulunan serotonin miktarını herhangi bir zamanda artırarak çalışır ve potansiyel olarak depresyonu hafifletir.

Geciktirici haplar söz konusu olduğunda SSRI’lar son derece iyi çalışır. Bununla birlikte, büyük, iyi bilinen bir yan etkisi vardır: Birçok insan için SSRI’lar cinsel aktivite sırasında orgazma ulaşmak için gereken zaman ve çaba miktarını artırabilir. Bu, sertralin gibi bazı SSRI’ların erken boşalma tedavisi olarak etkili bir şekilde çalışabileceği anlamına gelir.

Her yerden geciktirici hap almak doğru mudur?

Geciktirici haplar üzerine yapılan araştırmalar, günlük kullanıldığında erken boşalma semptomlarını genellikle önemli miktarda tedavi edebildiğini göstermektedir.

Yapılan bir çalışmada, erken boşalması olan erkeklere günde 25 mg dozda geciktirici hap verilmiştir. Üç hafta sonra, doz günde 50 mg artırılmıştır. Üç hafta sonra, erkeklere günde 100 mg daha yüksek dozda geciktirici hap verilmiştir.

Hapı kullanmadan önce, çalışmadaki erkeklerin ortalama boşalma süresi yaklaşık bir dakikaydı. Günlük 25 mg doz ile grubun ortalama boşalma süresi bir dakikadan 7.6 dakikaya yükseldi. Erkekler 50 mg’lık daha yüksek dozda geciktirici hap almaya başladığında, boşalma süreleri ortalama 13.1 dakikaya yükselmiştir.

100 mg’lık bir dozda, erkeklerin ortalama 16.4 dakikalık bir boşalma süresi vardı. Bununla birlikte, 50 mg ve 100 mg dozlarında, çalışmaya katılan az sayıda erkek, cinsel ilişki sırasında boşalma veya orgazm olamama yaşadı.

Ancak bu etkilerden en iyi şekilde yararlanmak için her yerden geciktirici hap satın alınmamalıdır. Güvenilir ve kaliteli bir şekilde ürün satışı yapan işletmelerden geciktirici hap almanız da fayda vardır. Aksi takdirde pek çok problem ile karşılaşabilmek mümkündür.

Geciktirici haplar her yerde bulunur mu?

Alışveriş merkezi, market gibi alanlarda geciktirici haplara rastlamak mümkün değildir. Bu nedenle güvenilir ve kaliteli ürünlerin satışını yapan işletmeleri tercih ederek geciktirici hapların etkisinden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Web sitemizde son derece güvenilir ve kaliteli geciktirici hap ürünleri yer almaktadır. Siz de bu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek ürünler ile ilgili son derece detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey web sitemizdeki ürünleri detaylı bir şekilde incelemektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.