Geciktirici Hap

Geciktirici Hap Kaç Doz Kullanılır?

  Yazar: Michael Moody

Geciktirici hapları hangi dozda alacağınızı merak mı ediyorsunuz. İşte size faydalı olacak kullanım bilgileri.

Geciktirici hap kaç doz alınır?          

Erken boşalma sorunlarınızın üstesinden gelmek adına geciktirici hap kullanarak ihtiyaçlarınıza cevap vermeye başlayabilirsiniz. Formülü özenle tasarlanan ve erkeklerin yaşamlarında daha sağlıklı bir cinsel ilişkiye kapı aralayan bu hapların ayrıcalıklarını yaşamanın tam zamanı!

Geciktirici haplar konusunda titiz bir kullanım sağlayarak beklentilerinize en uygun süreçlere imza atabilirsiniz. Özellikle de kaliteli bir yaşam ve kusursuz bir cinsel birliktelik için bu detayları önemsemeniz doğaldır. Genç ya da yaşlı fark etmeksizin geciktirici haplar arasından size en uygun seçeneği tercih etmelisiniz! Peki, bir günde bu hapları maksimum kaç doz alabilirsiniz?

Geciktirici hapların doğal etkili olması insan yaşamında olumsuz durumlara yol açmamasını destekler. Ama bu durum fazla sayıda hapı bir anda içme gibi bir duruma neden olmamalıdır. Çünkü bu hapları tek doz şeklinde ve 6-7 saat aralıklarla almanız gerekir. Bir anda çok sayıda hap içmeniz istenmeyen durumlara yol açar. Nitekim fazla sayıda hap almak erken boşalmayı ekstradan önlemez.

Geciktirici hap günde kaç kez içilir? 

Erken boşalmaya karşı oldukça etkin çözümlerden bir tanesi olan geciktirici hapları içmek istiyorsanız günlük olarak 2-3 sınırını aşmamanız gerekir. Özellikle çok güçlü bir metabolizmanız yoksa ve çeşitli hastalıklarla boğuşuyorsanız bu sayıyı 1’e düşürmeniz çok daha sağlıklı olacaktır.

Erkekler için çok ciddi bir problem olan erken boşalmadan kurtulmanın anahtarı olan geciktirici hapları abartmak olumlu bir etki doğurmayacaktır. Çünkü hapların belirli kıstaslar dikkate alınarak hazırlanmış formülleri vardır. Bu formüllerin x2 şeklinde olmasının sağlığınız ve erken boşalma noktasında bir etkisi olmaz.

Günde maksimum 3 kere içmeniz gereken bu hapları daha fazla sayıda kullanmanız durumunda olumsuz bir etki görülmemesi de mümkündür. Ancak sağlığınızı riske atmamak ve cinsel yaşamınızı başarılı bir şekilde sürdürmek adına bu detayı atlamamalısınız.

Klinik araştırmalar ve değerlendirmeler yapılarak belirlenmiş geciktirici hap kullanımı çerçevesinde siz de ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm geliştirebilirsiniz. Bu nedenle de farklı maceralar peşinde koşmanın pek bir anlamı olmayacaktır. O halde sizin için en uygun seçenek olan 2-3 bandında kalmaya özen göstermelisiniz.

Geciktirici hap kaç kez kullanılır?

Geciktirici hap kaç kez kullanılır diye merak ediyorsanız bu konuda yapmanız gereken sadece kullanım talimatlarına dikkat etmek olacaktır. Erken boşalma problemine en ideal çözümlerden bir tanesi olan hapların abartılı bir şekilde kullanılmasının sizin için olumlu bir etkisi olmayacaktır. Bu nedenle de sağlığınızı riske atmamanızı öneriyoruz.

Geciktirici hapları gün içerisinde değil de genel anlamda kaç kez kullanacağınızı merak ediyorsanız bu durumda sizi bekleyen sonuç farklı olacaktır. Çünkü geciktirici hapları her cinsel ilişki öncesinde kullanabileceğinizi ifade edebiliriz. Burada amaç cinsel gücün arttırılması ve erken boşalmanın önlenmesidir.

Cinsel gücü destekleyecek olan geciktirici haplar ile alakalı siz de tercihinizi hemen yapmalısınız. Aksi takdirde cinsel ilişkiyle alakalı beklentilerinize tam anlamıyla cevap alamaz ve kullanımı arttırarak sonuç almaya çalışırsınız.

ProSolution Plus

prosolution plus

Cinsel ilişkide kontrolü kusursuz bir deneyime dönüştürün!

 Semaxin

semaxin

Kontrolün ön planda olduğu bir ilişkiler hayal değil! Semaxin ile kontrol sizde olsun!

Spermax Control

spermax control

Geciktirici hap sayesinde en özel etkileri yakalayın! Erken boşalma problemine son verin!

Climax Control

climax control

Kontrol benim için her şey mi diyorsunuz? O halde cinsel ilişkide kontrolü ele alan taraf siz olun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.