geciktirici hap nasıl kullanılır

Geciktirici Hap Nasıl Kullanılır?

  Yazar: Michael Moody

Daha önce hiç geciktirici hap almadınız mı? Nasıl kullanılır merak mı ediyorsunuz. Hepsi ve daha fazlası bu yazımızda.

Geciktirici hap kullanmak isteyen hemen her erkeğin kafasında bu hapların nasıl kullanılabileceği ile alakalı soru işaretleri vardır. Siz de bu soru işaretleri ile karşı karşıya kaldıysanız en doğru bilgileri elde etmenin tam zamanı!

Geciktirici hapları nasıl kullanmaya başlayacağınızı öğrenmeden önce bu hapların özelliklerini bilmeniz gerekir. Bu noktada hapların doğal etkileri olduğu ve insan yaşamına herhangi bir olumsuz etkiler doğurmayacaklarını söyleyebiliriz. Öte yandan bu hapların etkisi kısa sürelidir ve tedavi etme özellikleri yoktur. Yani bir erken boşalma sorununuz varsa bunu hap kullanarak kalıcı şekilde ortadan kaldıramazsınız.

Tüm detayları öğrendikten sonra hapların standart bir ilaç gibi içilmesi gerektiğini unutmamalısınız. Hapları kullandıktan hemen sonra etki görmek söz konusu olmayabilir. Bu nedenle de 20-30 dakika bekleyerek cinsel ilişkiye girmek daha sağlıklı olacaktır. Çünkü hapı kullandıktan hemen sonra cinsel ilişkiye girmeniz halinde beklediğiniz sonucu alamayabilirsiniz.

Geciktirici haplar ne zaman içilmeli?           

Geciktirici hapların kullanımıyla alakalı çok merak edilen konulardan bir tanesi de bu hapların ne zaman kullanılması gerektiğidir. Aslında bu soru çok tartışmalı olsa da hapların kullanımını cinsel ilişkiden hemen önce gerçekleştirmek sağlıklı olacaktır. Neden mi?

Geciktirici hapları kullandıktan sonra hapların vücutta fark edilmesi ve içeriğinin etki göstermesi biraz zaman alacaktır. Bu nedenle de söz konusu zamanı doğru planlamak muhtemeldir. Aniden gelişen bir cinsel ilişki söz konusuysa geciktirici hapları kullanmanın pek bir etkisi olmayabilir. Ancak bu durumlarda da hapları tercih etmek psikolojik anlamda sizi rahatlatabilir.

Birden fazla geciktirici hap içilir mi?

Geciktirici hapları kullanırken kusursuz bir etki hissetmek adına bazı erkeklerin birden fazla hap kullandıkları görülmektedir. Ancak bu durum çok doğru bir uygulama değildir. Çünkü bu haplar tek tek alınmak üzere tasarlanmıştır.

Geciktirici hapların bir anda çok sayıda alınması vücudunuz üzerinde olumsuz etkiler doğurabilir. Zira tedavi olmak için tasarlanmış ilaçlar dahi çok sayıda alındığında vücudu olumsuz anlamda etkiler. Bu nedenle de geciktiriciyle erken boşalmanın etkisini arttırmak için böylesi bir yöntem denememelisiniz.

Hapların etkilerini arttırmak adına psikolojik olarak kendinizi rahatlatmanız çok daha sağlıklı olacaktır. Erken boşalma sorununu yaşamayacağınıza yönelik kendinizi motive ederek kusursuz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Geciktirici hapları suyla karıştırarak içmek etkili mi?

Hap içmek genellikle su ile yutma şeklinde olsa da bazı kimselerin hapları suyla karıştırma arzuları vardır. Bunun çeşitli nedenleri olduğu ifade edilse de geciktirici hapları suyla karıştırıp içmek pek de doğru bir yaklaşım olmayacaktır. Bu nedenle de hapları su ile yutmayı denemelisiniz.

Geciktirici hapların kullanımıyla alakalı hem internette hem de çevrenizde pek çok spekülasyon olabilir. Bu tür yanlış bilgiler sizi doğru yönlendirmeyeceğinden siz sadece güvendiğiniz kaynaklara bakarak geciktirici hap kullanmayı denemelisiniz. Aksi takdirde hiç istemeyeceğiniz sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.