geciktirici hap nedir

Geciktirici Hap Nedir?

  Yazar: Michael Moody

Geciktirici hapları duymuşsunuzdur. Ne işe yaradıkları ve çok daha detaylı bilgilere bu makalemizde sizler için yer verdik.

Geciktirici hap, erkekler tarafından cinsel ilişki öncesinde kullanılan destekleyici unsurlar olarak kabul edilmektedir. Cinsel ilişki erkekler için bir özgüven kaynağı olduğu kadar fiziksel anlamda güçlü olduğunun da gösterilmesini sağlar. Bu noktada ereksiyon süresini desteklemek amaçlanmaktadır.

Erkeklerin bir kısmı ereksiyon problemleri ile alakalı sorunlar yaşar. Kimi erkekler kısa süren ereksiyon nedeniyle cinsel yaşamında mutsuzdur. Özellikle partneri tatmin edemeyen erkekler için daha aktif bir cinsel yaşam için mutlaka geciktirici hap kullanmak gerekir.

Geciktirici hap kullanılarak erken boşalma sorununun önüne geçilir. Üstelik kadının daha fazla sevk alması adına da ereksiyon süresi oldukça ciddi sürelere ulaşır. Geciktirici hap oldukça avantajlı olsa da erkeklerin uzun sürecek bir cinsel birliktelik için kondisyonlu olması da önemlidir.

Çabuk yorulmamak ve kasılmalarla karşı karşıya kalmamak adına mutlaka geciktirici hap kullanımı öncesinde zinde olmaya özen gösterin. Bu sayede daha sağlıklı bir yaşama imkan tanımak mümkündür.

Geciktirici hap neden kullanılır?

Geciktirici hap kullanma nedenleri erkekler arasında farklı farklı olmaktadır. Kimi erkekler için daha uzun süre cinsellik yaşamak söz konusu olurken bazı erkekler için de partnere ‘ben erken boşalmıyorum’ hissini vermek söz konusu olur. Amaç ne olursa olsun sonuç hep aynıdır.

Erkekler için cinselliğin daha güçlü bir aktiviteye dönüşmesini sağlayacak olan geciktirici hapların herhangi bir sağlık sorununa neden olmaması da önemlidir. Tamamen sağlıklı ve doğal formüllerle hazırlanan bu haplar binlerce erkeğin günlük yaşamda vazgeçilmezleri arasındadır.

Geciktirici hap kullanımı erkeklerin talepleri şeklinde ortaya çıkarken zaman zaman kadınlar tarafından da talep edilmektedir. Çünkü erken boşalma sorunu sadece erkekleri değil kadınları da mutsuz edecek sorunların başındadır.

Kadınların bu tür bir talepte bulunmasının temelinde kesinlikle daha aktif bir cinsel yaşam vardır. Zira evlilik ve ilişkilerin temelini oluşturan cinsellik doğru bir şekilde gerçekleştirilmediğinde hem kadın hem erkek için farklı arayışlara yol açar. Bu tür durumlara yol açmamak adına mutlaka geciktirici hap gibi alternatiflere yönelmek gerekir.

Geciktirici hap ne zaman kullanılır?

Cinsel ilişkide hem erkek hem de kadınların mutlu olmasını sağlayacak olan bir alternatifi değerlendirmek adına zamanlama çok iyi bir şekilde saptanmalıdır. Aksi takdirde geciktirici hap kullanmanın teknik anlamda bir ayrıcalığı olmayacaktır.

Bir erkeğin geciktirici hap kullanmak adına tercih edeceği en ideal dönem ilişkiden yaklaşık yarım saat öncesidir. Zira hapın vücuda etki etmesi ve ereksiyonu desteklemesi için 30 dakika oldukça yeterli bir süredir. Böylelikle cinsel ilişki başlamadan hemen önce bütün hazırlıklar tamamlanmış olur.

Geciktirici hap kullanımının zamanında olmaması cinsel ilişki başlangıcında sorunlara yol açabilecektir. Bu nedenle de hem ön sevişme hem de ilişki sırasında sorunlarla karşı karşıya kalmamak adına geciktirici hapı zamanında kullanmaya odaklanmalısınız.

En etkili geciktirici hap hangisidir?

Geciktirici haplar arasında en ilgi çekici olanlardan bir tanesini kullanarak size özel bir çözüm geliştirmek istiyorsunuz değil mi? O halde yapmanız gereken sadece aşağıda sıralanan geciktirici haplar arasından bir seçim yapmak olmalıdır. İşte en çok tercih edilen geciktirici haplar!

Prosolution

prosolution plus

Erken boşalma sorununa en ideal çözüm!

Spermax Control

spermax control

30 dakikaya varan daha uzun cinsel ilişki imkânı!

Climax Control

climax control

Daha uzun ve zevkli bir ilişki!

Semaxin

semaxin

Sperm miktarını arttıran ve ereksiyonu güçlendiren bu hapla siz de kaliteli bir cinsellik yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.