erken boşalma takviyesi

Geciktirici Haplar İşe Yarıyor Mu?

  Yazar: Michael Moody

Erken boşalma dünya nüfusunun en azından %30’unu etkileyen bir durumdur. Bunun için en iyi çözümlerden birisi de doğal takviyeleri kullanmaktır. Erken boşalma hapları işe yarıyor mu?

Seks hiçbir zaman iki vücut arasında monoton bir şekilde yapılan bir şey olmamıştır, genelde beyinde biten bu büyülü olayın pek çok gizemi mevcut.

İki vücudun ve ruhun birleşmesi olan bu aktivite, mükemmel bir senkronizasyon ile yapılmalı ki doğru olsun, diğer türlü birbirine sürten iki deri parçasından başka bir şey olmaz.

Bu alanda yapılan araştırmalar, cinsel sağlığa ve zindeliğe doğru kaymaya başladıkça daha kaliteli ve işe yarar ürünler çıkmaya başladı.

Erken boşalma bu alanda en çok yardım istenen ve endişe duyulan şeylerden biridir. Sürekli geciktirici haplar ve geciktirici kremler araştırılır. Geciktirici hapların işe yarayıp yaramadığı merak edilir.

Herhangi ciddi bir hastalıkla bağdaştırılamayan bu bozukluk, genelde yaş ile ilintilidir.

İyi haber ise, sektörünün en iyi geciktirici hapları bu noktada sana yardımcı olabilir ve hem sağlığını hem de banka hesabını zarara uğratmadan doğru yolda olmanı sağlayabilir.

Geciktirici haplar ve geciktirici kremler işe yarıyor mu?  Yazımızı okumaya başlayalım ve öğrenelim.

Erken boşalma ne demek?

Erken boşalma , cinsel bir fonksiyon bozukluğu olup, cinsel birleşmenin ilk anlarında hızlıca boşalmaya ve orgazma ulaşmamaya denir.

Erken boşalma problemi çeken birçok erkek cinsel birleşmeye karşı olan isteğini her ne kadar zevk alsa da kaybetmeye başlar.

Genç yetişkinlerde bu durum tecrübesizliklerine bağlı olarak bazen yanlış bir şekilde tanımlanır.

Erken boşalmaya sebebiyet veren birçok psikolojik, fiziksel ve hatta sosyal durumlar vardır.

Örneğin kronik depresyon, stres, özgüven eksikliği, güven vb. gibi şeyler sonucundan erkekler erken boşalma yaşayabilir.

En yaygın sebeplerden bazıları ise, yaşın ilerlemesi ile güçsüzleşen pelvik kaslar ve fazla serotonin salgılanması sonucu hiper uyarılma olabilir.

Bazı ilaçlar artırılmış sinir taşıyıcıları sayesinde erken boşalmayı çözebilirler.

Ayrıca erken boşalma, erkeklerde ileriye dönük ereksiyon bozukluğu ve diğer cinsel bozuklukların öncüsü olabilir.

Erken boşalma nasıl tedavi edilir?

erken boşalmanın üstesinden nasıl gelinir

Erken boşalmayı giderebilecek farklı tedavi yöntemleri mevcuttur, ve bunlar hem psikolojik hem de fizyolojik şekilde yapılabilir.

Eğer bir psikoloğa giderseniz hem sizi hem de partnerinizi çağırıp, size danışmanlık verip, problemin köküne inip çözüme ulaşabilirsiniz.

Reçete edilen bazı endişe ve stres azaltıcı ilaçların bir çoğu erken boşalma ile bağdaştırılır.

Genelde bunların yanında Kegel, başla – dur metodu ve Jelqing gibi egzersizler de bu konuda yardımcı olacaktır.

Fluoksetin, paroksetin, sertralin gibi boşalmayı geciktiren kimyasal ilaçlar en son başvurulması gereken çözümlerdir.

Geciktirici krem veya spreyler ereksiyonu yavaşlatmak için kullanılır ve 30 dakikaya kadar gecikme sağlar ama vajinal seks için önerilmez.

Bu yüzden takviye gıdalar en iyi tercihiniz olacaktır, genelde bitkisel malzemelerden üretilen bu ilaçlar hiçbir yan etki endişesi olmadan kullanılabilir.

Erken boşalma hapları işe yarıyor mu?

Erken boşalma hapları bitkisel ürünlerden üretilen doğal takviyelere denir.

Bu kategoride kullanılan bütün ürünler bilimsel olarak çalışılmış ve klinik olarak test edilmiştir. Böylece kullanıcının güvenliği hat safhadadır.

Kullanıcı yorumlarına gelirsek, bu haplar gayet güzel çalışırlar hatta ve hatta birçok kullanıcıda erken boşalma problemini de çözmüştür.

Erken boşalmanın sebeplerinden biri olan pelvik kasların zayıflığını gidermek için, doğal takviyelerle penis belgenizde olan kan akışını güçlendirmeli ve pelvik hücreleri yenilenme dönemine sokmalısınız.

Ayrıca bu ürünlerin içerisinde bulunan bazı malzemeler beyninize de yardımcı olacak ve serotonin seviyesi düzenleyecektir, sonucunda da hem hiperaktiviteyi çözecek hem de erken boşalmanı gerektirecektir.

Bunun yanında sinir taşıyıcıları kontrol etmek ve onları desteklemek boşalmanız üzerinde sana hakimiyet sağlayacaktır.

En iyi bazı geciktirici haplar nelerdir?

Piyasada bulunan bazı en iyi erken boşalma tedavisi haplarını yani geciktirici hapları senin için listeledik.

1. ProSolution Plus

prosolution plus

Klinik olarak kanıtlanmış ve cGMp fabrikalarında üretilen bu ürün, Leading Edge Health tarafından Amerika’da üretiliyor.

İçeriğinde tribulus, kış kirazı, asparagus, mucuna, asphaltum ve curculigo orchioides bulunuyor ki bunların birçoğu sadece 8 hafta içerisinde erken boşalma probleminizi çözebilir.

Çalışmalar gösteriyor ki, kullanıcıların %64’ü sadece ilk birkaç ay içerisinde erken boşalma problemlerinin tamamen ortadan kalktığını söylüyor.

2. Semaxin

semaxin

Key Player Limited tarafından üretilen bu ürün boşalmana yardımcı olacak bolca önemli vitamin, mineral, amino asit ve antioksidan içerir.

Aynı zamanda testosteron seviyenizi, boşalma süresini ve sonucunda orgazmınızı geliştirip, seks hayatınızı canlandıracaktır.

İçerisinde bulunan bazı ana malzemeler arasında N-acetyl-Lcysteine, astragalus, kompleks vitaminler, tribulus, safran özü ve kış kirazı yer alır.

3. Spermax Control

spermax control

Bu ürün size en azından 30 dakikalık bir süre kazandıracak, yanında getirdiği yüksek libidoyu saymıyorum bile.

18 adet alanının en iyi otlardan üretilen Spermax Control, üzerine en çok çalışılmış ve kaliteli bir şekilde tasarlanmış erken boşalma haplarından biridir.

TWC Holding LLC tarafından üretilen bu hap aynı zamanda cep dostudur.

4. Climax Control

climax control

Bir diğer erken boşalma karşıtı haplardan biri olan bu ürün, size en azından 30 dakika kadar bir süre verecek ve orgazmınızı yoğunlaştıracak.

İlk etkiler kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra görülmeye başlar.

Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu 20 ila 45 dakika arasında bir süre uzaması olduğunu söylüyor ki bu da ürünün ne kadar istikrarlı olduğunu gösteriyor.

5. Rizel XL

rizer xl

Her şeyin bir arada bulunduğu bu erken boşalma hapı, hem boşalma süresini uzatıyor hem ereksiyon kalitesini geliştiriyor hem de dolu dolu bir zindelik sağlıyor.

Ürünün içeriğinde bulunan 13 farklı bileşen sayesinde spermatogenezi ve doğurtkanlığı artırarak sperm sayısını ve kalitesini de güçlendirir.

En önemli özelliklerinden bazıları; dengeli boşalma kontrolü, uzun süreli zindelik, ve çok yüksek libido.

Sonuç

Erken boşalma kolaylıkla tedavi edilen ve sağlığınızla alakalı ufak tefek şeylerden etkilenen bir bozukluktur (fiziksel veya psikolojik).

Tedavisi gerçekten çok basittir, ilk adım nedenini öğrenmekten geçer. Bunun için bir danışmandan yardım alabilir ve hemen tedaviye başlayabilirsiniz.

Bu bozukluğu gidermek için en iyi seçeneklerden birisi de takviye gıdaları kullanmaktır. Çalışmaların ve yorumların ışığında gayet açık bir şekilde görebiliyoruz ki işe yarıyorlar.

Ama yine de ürün almadan önce, üzerine bol bol araştırma yapmakta veya bizim önerdiğimiz ürünleri kullanmakta fayda var.

Sonrakini oku: Geciktirici Haplar Güvenli Midir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.