Hakkımızda

NAOBF.org nedir?

NAOBF.org, internetin bir numaralı güvenilir takviye incelemesi kaynağına hoş geldin.

NAOBF.org sağlık, besin, güzellik ve fitnes üzerine yoğun ilgili bir grup insandan oluşur, hepimizin ortak noktası ise senin de anlayabileceğin gibi takviye ürünlerine büyük bir tutkuyla bağlıyız.

Amacımız sana üzerine araştırma yapılmış, samimi ve yardımcı tüyo vermek.

Ana konularımız sağlık, kilo verme, fitnes ve cilt ürünleri.

Bir veya daha çok sebeple diyet takviyesi kullanmak istediğini anlıyoruz. Lakin şu anda pazar bir sürü ek takviye ürünü ile dolup taşmış durumda.

Hangileri daha etkili nasıl bileceğiz? İçerikleri doğru oranda mı, değil mi nerden bileceğiz? Onları kullanmış başka insanlar da var mıdır? Öyleyse ne düşünüyorlar?

Tüm sorularını cevaplamak için buradayız.

Zamanlama önemli noktalardan biri. Meşgul olduğunun farkındayız, bizim görevimizde işleri olabildiğince kolaylaştırmak.

İncelemelerimizi nasıl yaparız?

NAOBF.org’da, ek takviyeleri incelerken özellikle dikkat ettiğimiz şeyler var. Bunlar:

Üretici

Daha önceden sapkın firmaların merdiven altı veya zararlı ek tavkiyeler sattığını herkes biliyor. Üreticiyi analiz ederiz. Marka vizyonları ne? İnsanlar onlar hakkında neler söylüyor? FDA onaylı fabrikalarda mı üretim yapılıyor? İletişime geçmesi kolay mı? Ürünleri nerede üretiyorlar? Kendilerini olduklarından fazla mı gösteriyorlar?

İçerik

İlk bakışta çok etkileyici gözükecek bir içerik hazırlamak, üreticiler için gerçekten çok kolay. NAOBF.org olarak biz bu içerikleri dikkatlice inceliyoruz ve analiz ediyoruz. Gerçekten içerisinde üreticinin bahsettiği etkileri yaratacak ürünler var mı? Zararı var mı? Doğal kaynaklardan mı üretilmişler? Etkileri tıbbi araştırmalarla desteklenmiş mi?

Fiyatlandırma

Bazı takviyeler yüksek fiyatlı olmasına rağmen etkisiz kalabiliyor. Biz sana ürünün fiyatına değip değmediğini söylüyoruz, üstelik muadil ürünlerle karşılaştırıyoruz.

Kullanıcı Geri Dönüşü

Takviye incelemelerinde en önemli etkenlerden birisi de kullanıcı geri dönüşüdür. Interneti araştırıp bu insanların, söz konusu ürünlerle olan deneyimlerini buluyoruz ve sizinle paylaşıyoruz. Takviye gerçekten etki etmiş mi? Almaya değer mi? Tekrar alırlar mı?

Mevcudiyet

Muhtemelen güzel bir yan takviye bulmuşsundur fakat ona ulaşmanın yolunu bulamamışsındır. Takviyelere bakarken, nereden alabileceğini de buluyoruz, dünyanın her yerine gönderim yapılıyor mu onu araştırıyoruz.

Etiketleme

Bir takviye ile ile ilk karşılaşmanız etiket ile olacaktır. O yüzden, ürünün tamamen temiz ve etiketinin bilgi verici olması istenir. Söylenen bütün ürünleri içeriyor mu ve bahsedilen kadar bu ürünlerden var mı diye araştırıyoruz. Yönergelerini değerlendiriyor ve reddetikleri bir yükümlülük var mı ona bakıyoruz.

Artılar ve Eksiler

Birçok takviye bizden %100 skor alamayacaktır. İşleri kolaylaştırmak için, ürünlerin iyi ve kötü yanlarının yazıldığı bir şema sunacağız. Böylece hangi ürünü almak istediğine karar verebilirsin.

İştirak kabülü

NAOBF.org birçok partner program ile birlikte çalışmaktadır. Bu da sitemizde bulunan linklerden ürün alırsan, ufak bir miktar komisyon alınacaktır.

Bu komisyon senden değil, satıcıdan alınır ve bizim sana bilgi verdiğimiz bu platformu ayakta tutmaya yarar. Böylece sana en detaylı ürün incelemeleri ile gelebilirim.

Önemli not: Biz ürün satmıyoruz. Sadece inceleme yapıyoruz!