diyet hapları yan etkileri

Kilo Verme Haplarının Yan Etkisi Var Mıdır?

  Yazar: Michael Moody

Kilo vermek mi istiyorsunuz? Doğal yağ yakma hapları bu konuda size hiç efor sarf etmeden yardım edecek. Peki, bu kilo verme hapları gerçekten yan etki yapmıyor mu?

Takviyeler, vücudu yeniden şekillendirmenin yeni yolu olarak kullanılıyor ve kilo verme hapları da şimdiden spor salonu çantalarının olmazsa olmazı. Peki bu kilo verme haplarının yan etkisi var mı?

Cevap kişiden kişiye değişmekle beraber, bu konuda doğru kararı vermek için detaylı bir analiz yapmalıyız.

Bazı ürünler belli standartları ve kuralları takip ettiği için gerçekten de güvenliler. Bu ürünler güvenilir ve saygı duyulan firmalar tarafından üretilirken, piyasada bunun tam tersi üretim yapan yerler de var.

Bu yazı tam da bu noktadaki belirsizlikleri yok etmek için yazıldı. Hadi şimdi yağ yakma haplarını güvenlik açısından değerlendirelim.

Daha fazla uzatmadan, kilo verme hapları ile ilgili detaylı bir konuşalım artık.

Sonrakini oku: Hak Ettiğiniz Fit Vücudu Sağlayabilecek En İyi 5 Yağ Yakıcı Hap

Kilo verme hapı tam olarak nedir?

Burada bahsedildiği üzere kilo verme hapları otların, bitkisel ürünlerin ve bazı hayvan ürünlerinin belli oranlarda karıştırılması sonucunda ortaya çıkan organik, doğal ve nutrasötik ürünlere denir.

Günümüz kilo verme haplarının birçoğu bitkisel özlerden oluşurken, hayvan ürünü kullanılan ürünler çok nadirdir.

Formülasyonlarının organik olmasından dolayı güvenli ve yan etkisizdir.

Bilimsel araştırmalar sonucunda hazırlanan bu ürünlerin normal bir besinden hiçbir farklı yoktur, ama vücuda daha fazla yağ yakma özelliği sağlar.

Organik olduklarından dolayı bu ürünleri herhangi bir doktor reçetesi olmadan satın alabilirsiniz.

Taklit ürünlerle orijinal ürünleri nasıl ayırt edebiliriz?

ek etiketi

Orijinal satıcıdan alındığı sürece kilo verme hapları harikalar yaratabilir fakat taklitleri de aynı şekilde sağlığınıza zarar verebilir.

Sağlığa zararlı kilo verme hapları da ancak taklit ürünlerle mümkündür.

Önemli noktalardan birisi, en kaliteli ürünler arasından seçim yapıp, hem güçlü bir kullanıcı kitlesine sahip hem de yıllardır bu sektörde üretim yapan markalardan ürün almak.

Bu yeni ortaya çıkan ürünlerin kötü olduğu anlamına gelmiyor, ama yine de hem zamandan kazanç sağlamak hem de sağlığınızı garantiye almak için en çok puan almış ürünleri kullanmak mantıklı olacaktır.

2. önemli nokta ise, ürünün içerisinde bulunan bileşenlere göz atıp, bunları Google’dan araştırıp, bu bileşenlerin gerçekten de kilo verme özelliği var mı yok mu bunu görmek.

Eğer ürünün içerisinde bulunan malzemeler gerçekten kilo vermeye yardımcı olacak şeylerse, ürünün size kilo verdirmesi işten bile değil.

3. dikkat edilmesi gereken nokta ise, ürünün internet sitesinde, ürün üzerine yapılmış bilimsel araştırmalarla ilgili bilgi olması.

Bazı markalar bunları sitelerinde paylaşmıyorlar ama müşteri hizmetleri ile iletişime geçerken, onlardan bilimsel araştırmalarla ilgili bilgi alma hakkınız her zaman var. Eğer size bu bilimsel araştırmaları sunabiliyorlarsa, o zaman rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sonraki oku: Come dimagrire velocemente: consigli su come perdere peso senza frustrazione

Kilo verme haplarının yan etkisi var mıdır?

ek yan etki

İşte bu en önemli sorulardan biri, yan etkileri var mı yok mu? Cevap, hayır yok. Ama bu pek çok etkene bağlı.

Hapın sağlıklı olup olmadığını markanın bilinirliği, bilimsel araştırmalar, içerisinde kullanılan malzemeler ve bu malzemelerin kalitesi, üretimin yapıldığı laboratuvar vb. etkenler belirliyor.

Var sayalım ürünümüz bütün bu sayılan kriterlere uyuyor, bu durumda ürünün yan etkisiz olduğunu gayet rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Bunu söyleyebilmek için birkaç nedenimiz var:

Doğal kilo verme hapları besinlerden farksızdır

Daha önce söylediğimiz gibi bu haplar sadece bitkisel özlerin, otların, süt ürünlerinin ve bazı hayvan ürünlerinin karışımından oluşur.

Eğer daha dikkatli bakarsak, aslında bu haplar günlük olarak aldığımız besinlerden farksız. İçerisinde bulunan bütün malzemeler ham olarak kullanılır, hiçbiri kimyasal bir işlemden geçmez.

Zenginleştirilmiş kimyasal bileşen kullanılmayan bu hapların içerisine, direkt olarak bitkisel özlerin kendisi kullanılır.

Böylece vücut kendisine gerekli olan besinlerin emilimini sağlarken, emilmeyen besinler boşaltım sistemi ile vücuttan atılır.

Klinik çalışmalar ve deneysel analizler

Bu hapların hepsi piyasaya girmeden önce yüzlerce laboratuvar çalışmasından, pek çok klinik denemeden ve çok katı istatistiksel analizlerden geçiyor.

Üretici firmanın bilim ekibi ilk olarak gerekli bilimsel makaleleri okuyarak gerekli bilgileri toplar ve hangi ürünlerin kullanılacağına karar verir, sonrasında bu ürünlerin yağ yakma özellikleri test edilir.

Testleri geçtikten sonra, ürünler hap haline getirilir ve sonrasında zehirliliği, etkileri ve diğer özellikleri üzerine araştırma yapılır.

Markete girmeden önce katı klinik analizlerden geçen bu ürünler ancak ve ancak başarılı oldukları takdirde markete girme hakkı kazanırlar.

Tıbbi seviye ürünler

Bilimsel olarak sağlam bir hap yapmak tek başına yeterli değildir. Bu yüzden üreticiler genelde tıbbi seviyede ürünler kullanarak üretime başlar.

Bu bitkiler genelde laboratuvar koşullarında üretilir, özel kontrollerden geçer ve en iyi kaliteye ulaşması sağlanır.

Ayrıca bu ürünler FDA, EMA vb. gibi özel onaylı cGMP tesislerinde üretilir.

Yan etkisi olmayan bazı kilo verme hapları nelerdir?

Aşağıda piyasada çok bilinen ve hiç yan etkisi olmayan bazı kilo verme haplarını listeledik.

1. PhenQ

phenq

En ünlü, kaliteli ve etkili ürünlerden biri olan bu ürün, pek çok insanın ilk tercihi. İçerisinde α-LACYS RESET, Capsimax ve krom bulunur. Çok hızlı etkiyen bu kilo verme hapı, cGMP tesislerinde üretilmiştir.

2. BurnBooster

burn booster

Güçlü bir takipçi kitlesine sahip bu ürün, sadece 30 gün içerisinde 7.5 kiloya kadar yağ yakılabilir. Yeni yağ hücresi oluşumunu engeller ve depolanmış yağın sindirimini destekler.

3. Anvarol

anvarol

Anvarol ve içindeki organik bileşenlerin faydaları ile fosfokreatin seviyenizi canlandırın. Güvenli, risksiz ve yasal bu harika tamamlayıcı tedavi ile yağsız kitle ve güç için diyetinizi optimize edin.

4. Instant Knockout

instant knockout

MMA dövüşçüleri ve boksörler için tasarlanmış profesyonel bir ürün. Çok güçlü termojenik özelliğe sahip bu hap, size garantili bir şekilde çok hızlı yağ yakma şansı veriyor.

5. Clenbutrol

clenbutrol

Clenbutrol, AAS olmayan ve popüler steroidlerden Clenbuterol’e yasal bir ikamedir. Güvenilir ve kimyasal içermeyen alternatifi, inatçı yağ hücrelerinin hızlı bir şekilde çözülmesiyle sporcular ve spor salonuna gidenler için güçlü bir kas geliştirme takviyesidir.

6. Piperinox

piperinox

Biberin gücünü kullanan bu ürün ise, hem çok güçlü termojenik özelliğe hem de iştah kapama özelliğine sahiptir. Kapsaisin ve Bioperine gibi endüstrinin en iyi yağ verme özütlerinden bazılarını kullanıyor.

7. Keto Actives

keto actives

Keto Actives besleyici bileşenlerden oluşan yeni ve kapsamlı bir formüldür. Sağlık uzmanları tarafından önerilen bu takviye, yağların sindirimini ve besinlerin uygun şekilde emilimini artırmaya yardımcı olur.

8. Fast Burn Extreme

fast burn extreme

Vücudun tamamına etki eden bu ürün yağ yakmak isteyenler için en iyi seçeneklerden. Özellikle vücut içi yağları, yağlı dokuları ve yan yağ dokularını yakmak için tasarlanmıştır.

Sonuç

Umarım yağ verme hapları ve bu hapların güvenliği ile ilgili konularda yeterince açıklayıcı olmuşuzdur. Bu hapları kullanırken sağlıkla ilgili bir endişeye kapılmanıza gerek yok.

Orijinal kilo verme hapları yan etkisiz, sağlıklı ve güvenli bir şekilde yağ yakarlar.

Bu noktada tek sıkıntı orijinal ve kaliteli ürünleri bulmak.

Bunu kolaylaştırmak için en iyi kilo verme haplarından bazılarını senin için araştırıp listeledik. Bu hapların hiçbirinin yan etkisi yoktur.

Ürünü satın aldıktan sonra sorun yaşamamak için mutlaka ama mutlaka en iyi ve bilimsel olarak çalışılmış ürünleri almalısınız.

Umarım en yakın zamanda kilo verebilirsiniz!

Sonrakini oku: Nasıl Hızlıca Kilo Veririz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.