kim bir penis büyütücü tarafından gerekir

Kimler Penis Büyütme Makinesi Almalı?

  Yazar: Michael Moody

Kimlerin penis büyütme makinesi alması gerekir. Tüm memnun olmayanlar alabilir mi? İşte cevabı makalemizde. İyi okumalar.

Temel olarak, bir penis pompası, içinde hafif bir vakumun oluşturulduğu bir silindirdir . Boşluk fikri eski Yunanlılara, Demokritos’a veya öğretmeni Leukippus’a atfedilir. Orta Çağ’da Giordano Bruno bu fikir için umutsuzca savaşırken, hava pompasının mucitleri Blaise Pascal ve Otto Guericke, 17. yüzyılın ortalarında günlük kullanıma uygun olduğunu kanıtladı.

Penis pompası, penisin üzerine yerleştirilen elektrikle veya elle çalıştırılan bir vakum pompası olan bir vakum ereksiyon yardım sistemidir. Pompalama işlemi şimdi başlatılırsa, yalnızca korpus kavernozuma kan akıp sertleşmekle kalmaz, aynı zamanda korpus kavernozuma artan oksijen kaynağı da olur. Bunun erektil disfonksiyon üzerinde temelde olumlu bir etkisi vardır ve ayrıca çok küçük bir penisin büyütülmesine de yardımcı olur.

Uzuvların sonuçta ortaya çıkan sertliği, silindire önceden yerleştirilmiş bir penis halkası tarafından korunur. Doktor genellikle vakum tedavisinin genel klinik başarı oranından yüzde 90’dan fazla bahseder. Tıp mesleği ayrıca, bir vakum ereksiyon yardım sisteminin kullanılmasının, radikal bir prostatektomiden sonra olduğu gibi, nöral lezyonların tüm alanındaki sinaptik yol üzerinde olumlu etkileri olacağını varsaymaktadır. Bir erektil disfonksiyon tamamen tedavi edilebilir.

Penis büyütme makinesini kimler almalıdır?

Ereksiyon yardımcısı olarak tıbbi penis pompaları, seks oyuncaklarına kıyasla ucuz değildir. Erektil disfonksiyon durumunda 30 dakikaya kadar ereksiyon sağlayabileceğiniz sertifikalı penis pompaları, türe, malzemeye, üreticiye, ekipmana, işlevselliğe vb. farklı bir maliyete sahiptir.

Ancak karşılığında alıcı, bilinen yan etkileri olmaksızın değerli başarılara ulaşabilen son derece güvenilir bir ürün alır. Penis pompaları sadece cinsel ilişkiye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda benlik saygısı ve genel olarak erkek ruhu üzerinde de olumlu bir etkiye sahip olabilir.

Uzun vadede, bir penis pompası, cinsel güçlendiricilerle ilaç tedavisi veya penis protezi implantasyonu gibi olası alternatiflere kıyasla belki de en ucuz ve en güvenilir varyanttır. Sonuçta, elbette, erektil disfonksiyon desteği için ne kadar harcamak istediğinize kendiniz karar vermelisiniz.

Yasal sağlık sigortası şirketlerinin yardım rehberinde listelenen ve sağlık sigortası şirketlerine ait olan bazı vakum pompaları vardır. Bunun için ön koşul, diğer şeylerin yanı sıra, bir uzmandan geçerli bir reçetedir. Elbette internetteki penis pompalarını da kullanabilirsiniz.

Penis büyütme makinesini penisi büyük olanlar alabilir mi?

Malzeme en önemli şey, daha iyi bir işçilik için, daha yüksek negatif basınç ve daha iyi bir sonucudur. Özellikle iktidarsızlıkla başa çıkmak için ereksiyon yardımcısı kullanmak istiyorsanız medikal ve kaliteli ürünleri tercih etmelisiniz. Genellikle gövde plastikten, silindir polikarbonattan ve saklama halkaları biyouyumlu polimerden yapılır.

Bu daha sık kullanılabilecek bir ürün olduğundan, hijyen açısından ve partner adına her kullanımdan sonra düzenli olarak temizlenmesini sağlamalısınız . Burada dikkat edilmesi gereken tek şey, motor veya pompa kafası hariç her şeyi ılık su ve yumuşak sabunla çok kolay bir şekilde temizleyebilmenizdir. Motorun dışı nemli bir bez ve sabunla temizlenebilir.

Yüksek kaliteli ürünleri garantisi konusu göz ardı edilmemelidir. Tüm parçalar için yasal minimum 2 yıllık garanti minimumdur. Tek istisna, penis halkaları gibi aşınma parçalarıdır. Bunlar kolayca yeniden sıralanabilir. Bazı üreticiler veya satıcılar, penis pompasının her üç yılda bir teknik incelemeye gönderilebileceğini önermektedir. İlgili maliyetlerin düzeyine bağlı olarak, bu uzun vadede iyi bir karar olabilir

Penis büyütme makinesi için bir sınır var mıdır?

Kompakt genel bakışımızı kullanın ve birkaç vakum pompasını ayrıntılı olarak karşılaştırın. Bireysel çalışma modlarından üreticiye, kullanıcı ipuçlarına ve teslimat kapsamına kadar, en iyi nasıl yapabileceğinizi size bildirir. Böylece sonunda erektil disfonksiyonunuzu düzeltmek için doğru cihazı bulabilir ve aktif olarak normal ve tatmin edici cinsel deneyim yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.