testosteron güçlendirici kullanmak

Kimler Testosteron Artırıcı Kullanmalı?

  Yazar: Michael Moody

Testosteron takviyeleri erkeklerin büyülü bir yardımcısı gibidir, fakat bunları kimler neden kullanmalı? Dahası burada.

Testosteron hapları erkeklik artırma sektöründe yeni yeni ortaya çıkan bir üründür. Peki, bu hapları kimler kullanmalı?

Birçoğunuz bu ürünleri görmüşsünüzdür ve neden birisinin bunları kullanması gerektiğini merak etmişsinizdir, değil mi?

Bu yazımızda, bu ürünlerin neler olduğunu ve neden erkekliğinizi artırmanız gerektiğini okuyacaksınız.

Sadece bu da değil, bahsettiğimiz faydaların yanında hayatınızın pek çok noktasında işinize yarayacak özellikler de verecek.

Daha fazla uzatmadan, yazımızın derinliklerine inelim ve kimlerin bu hapları kullanması gerektiğinden bahsedelim.

Testosteron artırıcı hap tam olarak nedir?

testosteron takviyeleri işe yarıyor mu

Testosteron artırıcı haplar, adından da anlaşılacağı üzere t-seviyenizi artıran ürünlere denir.

Son birkaç on yıldır testosteron arttırıcılar organik malzemelerden veya bitkisel özlerden yapılıyor.

Günümüzde birçok marka formülasyonlarında yan etkisiz ve efektif malzemeler kullanmaya çalışıyor.

Bazı markalar hapın etkinliğini artırmak için hayvansal ürünleri veya süt ürünlerini kullanıyor.

Kimyasal bazlı ilaçlar ise ancak ve ancak doktor reçetesi ile alınabiliyor.

Bu haplar genel anlamda performans artırmak, zihin sağlığını desteklemek, fiziksel enerjiyi artırmak ve cinsel yararları için kullanılıyor.

Steroidlerden farkı ne?

Steroidli ilaçlar sentetiktir ve vücudumuzda doğal olarak sentezlenen kimyasal maddeleri dışarıdan vücuduna vermek için kullanılır.

Hastalara genelde vücudu bu hormonları veya bileşenleri üretemediği için verilir.

Buna rağmen bazı Anabolik ve Androjenik sentetik steroidler (AAS) sporculara performans artırıcı olarak verilir, ki bu pek de doğru bir yaklaşım değildir.

Bazı testosteron artırıcı ürünler içeriğinde AAS bulundurur, ki o da kendi markalarının diğer markalara göre daha etkili çalışmasını sağlar.

Lakin sentetik AAS’nin sık kullanımı ciddi kalp rahatsızlıklarına, erkekliğine, zihinsel sağlığına, ciğer verimliliğine ve böbrek sağlığına zarar verir.

Doğal testosteron arttırıcılar ise içeriğinde bitkisel ve organik malzemeler içerir. Bunlar da AAS ile aynı performansı sağlamasının yanında kimyasal değildir.

Başlangıçta etkileri pek gözükmese de bunun sebebi doğal olmalarıdır ve çalışma süreci kademe kademe artarak gözükmeye başlar. Vücudun kendi sistemini kullanarak testosteron üretimini artırır. Şunu da bilmekte fayda var, steroidler doğal testosteronun yerini alırlar ki bu pek de isteyeceğiniz bir şey değildir.

Kimler testosteron artırıcı kullanmalı?

testosteron seviyelerini artırmak için takviyeler

İyi haber, herkes testosteron artırıcı kullanabilir çünkü %100 güvenli ve yan etkisizdir.

Yine de 18 yaşının altında olanlar doktor gözetiminde olmalıdır, böylece büyüme döneminde olunduğundan herhangi bir sağlık problemi ile karşı karşıya kalmamış olurlar.

Diğerleri için ise, erkekliğini konusunda sıkıntı yaşayanların problemini çözme konusunda birebirdir.

Kullanıcılar genel anlamda 2 gruba ayrılabilirler, birisi düşük testosteronu olanların kanlarında testosteronu artırmaktır.

Diğer grup ise zaten normal seviyede olan testosteron seviyesini arttırıp erkekliğinin tadına daha da varmak isteyenlerdir.

Düşük testosterona sahip kişiler

Bu grup genelde yaşı ilerlemiş erkekler ve beslenme sorunu yaşayan, daha iyi bir fizik isteyip spor salonunda problem yaşayanlar, düşük cinsel isteği olan erkekler ve seks hayatı ile ilgili sıkıntı çeken erkeklerden oluşur.

Testosteron arttırıcılar sisteminiz için gerekli olan besinleri size takviye ederek, hali hazırda düzgün çalışmayan erkeklik hormonu üreten bölgelerini destekler ve t-hormonu üretimini artırır.

Böylece vücudunuz gerekli testosteronu alır ve normal şekilde çalışmaya başlar. Bunun sonucunda uzun zamandır yaşanan problemler yavaş yavaş ortadan kalkar ve sağlıklı hayata geri dönülmüş olunur.

Performansını artırmak isteyen kişiler

Bu kategoride ise genelde atletler, spor salonuna gidenler, fiziksel aktivite yapan insanlar ve yatakta yardıma ihtiyacı olan insanlar oluşturur.

Kanda testosteron arttığı zaman kişi yüksek miktarda enerji, canlılık, ileri seviyede düşünme kabiliyeti, konsantrasyon kazanır.

Aynısı seks hayatınız için de geçerlidir. Testosteron takviyesi arttıktan sonra, libidonuz, zindeliğiniz artacak, daha yoğun orgazm yaşayacak, taş gibi sağlam bir ereksiyonunuz olacak ve daha çok boşalacaksınız.

Fiziksel performans anlamında ileri seviyede fiziksel güç, enerji, dayanıklılık, yüksek tolerans, daha az toparlama süreci gibi ekstradan etkileri gözlemleyebilirsin.

Bazı güvenilir testosteron arttırıcılar nelerdir?

1. Testogen

testogen

Her derde deva olan bu ürün hem testosteronu artırmak hem de yatakta performansı artırmak için birebir.

Düzenli kullanımda gelişmiş kas gücü, enerji ve dayanıklılık hissedeceksin. Yatakta ise çok daha güçlü bir ereksiyon, artırılmış cinsel zindelik ve genel anlamda daha kaliteli bir seks tecrübesi yaşayacaksınız.

2. Testo-Max

testo-max

Bu, güçlü bir testosteron güçlendirici ve sizi daha seksi yapmak için yağsız kas kütlenizi şekillendiren kas güçlendirici organik maddelerden oluşan bir güç merkezidir.

Ürün, L-arginin ve D3 vitamininin nutrasötik faydalarını içerir. Bu bileşenler, istenmeyen yağ hücrelerinin enerjiye dönüşümünü hızlandırmak için kanın oksijenlenmesini hızlandırır.

3. Testofuel

testofuel

Eğer hem fiziksel performansınızı biraz artırmak hem de t-seviyenizi coşturmak istiyorsanız bu ürün tam size göre.

İçeriğinde istiridye özü, D vitamini ve aspartik asit bulunuyor. Düzenli kullanılırsa çok hızlı bir kas gelişimi sağlamasının yanında, yağ yakma ve güçlenme konularında da yardımcı oluyor.

4. Prime Male

prime male

Prime Male, İngiliz bio mühendislerin en parlak buluşlarından biri. Erkekliğini ve testosteronunu uçaracak olan bu ürün alanının en iyilerinden.

Ruh hali takviyesi, kasların güçlenmesi, kalp ve damar sağlığı desteği, cinsel performans artışı, kavrama yetisi artışı, zihinsel sağlık, enerji, dayanıklılık ve diğer her şey bu ürünün içerisinde!

5. TestoLab Pro

TestoLab Pro

En ünlü erkeklik artırma takviyeleri üreten markalardan biri olan bu ürün, size sadece birkaç günlük kullanımda %17’ye kadar bir artış sağlayacak.

KSM-66, NutriGensis, D-AA-CC ve NutriCaps gibi teknolojiler ile üretiliyor. Aynı zamanda sizi radikal oksidasyondan kurtararak hücrelerinizin daha iyi çalışmasını sağlıyor.

6. Testolan

testolan

Bu takviye düşük testosteron ile mücadelede olanlar için vazgeçilmez bir ürün.

İçeriğinde 11 farklı, alanının en kalitelisi olan otlar bulunmakta. Hem afrodizyak etkili hem de fiziksel performansı artırmaya yönelik bir hap. Üretici 2-3 hafta kullanılmasını öneriyor.

Sonuç

Testosteron artırıcı ürünler herkes için çok iyi birer günlük takviyedir, kadınlar için bile.

Ama özellikle performansını hem fiziksel hem de cinsel anlamda artırmak isteyen kişiler tarafından kullanılırsa tam etki görülecektir.

Bunun haricinde eğer düşük testosteron ile savaşan birisi iseniz, bu durumu tersine çevirmek için doğal testosteron arttırıcılar kullanmak çözüme giden en sağlıklı ve hızlı yollardan birisi olacaktır.

Vücut geliştiriciler, antrenman yapan insanlar, atletler, fitness manyakları, yaşlı erkekler, düşük kavrama yetisine sahip insanlar ve bu tarz problemler yaşayan herkes doğal testosteron artırıcı kullanabilir.

Sonrakini oku: Bir Testosteron Artırıcıda Olması Gerekenler Nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.