penis uzatma cihazı

Neden Penis Büyütücü Almalısınız?

  Yazar: Michael Moody

Hangi Penis büyütücüyü almanız gerektiğini bilmiyor musunuz? İşte sana piyasada bulunan bazı uygun fiyatlı ve kaliteli penis büyütücülerden bazıları. İyi okumalar!

Eğer an itibari ile internete girer ve ve bakarsanız, yüzlerce farklı markanın penis büyütücü cihaz sattığını göreceksiniz.

Bu markalarının birçoğu size farklı satış noktalarından bahsediyor ama baktığımızda aslında çalışma mekanizması çok basit.

Madem çalışma mekanizmaları basit ve birbirine bu kadar benziyor, neden 20$’a bir ürün alabilecekken 150$’a aynı ürünü alasınız?

Bu cihazların en önemli noktası üründeki mühendislik ve yapı malzemesinin kalitesi.

Öncelikle materyalin kalitesi tamamen kullanılan materyalin cinsine bağlıdır, birçok kaliteli ürün içerisinde polikarbon, ABS, PTFE ve alüminyum veya paslanmaz çelik kullanılır.

Bunun yanında, cihazın sahip olduğu ikincil özellikler de önemli, mesela ikili kemer sistemi gerçekten çok konforlu, daha hızlı bir büyüme için vakumlu emicilerle birleştirildiğinde gerçekten çok etkili olması gibi.

Peki, hangi penis büyütücüyü almalısınız?

Endişelenmeye gerek yok, size yardımcı olmak için piyasayı alt üst ettik ve en iyi ürünlerin listesini çıkardık. Hadi, başlayalım.

Penis büyütücü alırken dikkat edilmesi gerekenler

penis uzatıcı güvenliği

Penis büyütücü alırken, zor kazanılmış paranı gerçekten güzel bir ürüne verdiğine emin olmak istersin, bu etkenlerin bazılarından bahsedeceğim.

İlk olarak, aldığınız ürünün FDA, CE, EMA vb. uluslararası sertifika kalitesine sahip ajanslar tarafından onaylandığından emin olmalısınız. Bu sayede hangi ürün olursa olsun en azından bir standardı olacaktır.

Ayrıca, cihazın üzerinde kendi kendine ayarlanabilen yay sistemi var mı yok mu ona dikkat etmelisiniz, böylece çekiş gücünü hem elle hem de otomatik olarak ayarlayabilirsiniz.

Bir sonraki nokta ise, ürün iade garantisi veriyor mu, ona bakmalısınız. Böylece emniyet kemerini de takmış oluyoruz.

En az 2000 gr, en fazla ise 4000 gr’a kadar çekiş gücü olan cihazlar arasında tercih yapmak en mantıklısı olacaktır. Penis büyütücüler gerekli olan gücü uygulayabilmeli ki işe yarasınlar.

Konfor minderleri bu cihaza gerçekten çok büyük bir fonksiyonellik katıyor, bunun haricinde eğer kemeri, temizleme araçları, diğer araç gereçleri vb. gibi içeriği olan ürünler de bir adım öndeler.

Alacağınız ürünün, uyguladığı gücün penisin üzerinde tamamen eşit bir şekilde dağılıyor olması da bir diğer önemli nokta. Bu hem kalınlık hem de boy olarak düzgün bir uzama sağlamasına imkan tanır.

Neden penis büyütücü almalısınız?

Piyasadaki en iyi penis uzatıcılar:

1. Phallosan Forte

phallosan forte

Bu ikisi bir arada özellikli penis büyütücü, hem vakumun hem de çekişin gücünü bir arada buluşturup, penise giden kanı artırıyor.

Alman mühendisliği bu ürünün CE, CCC ve ISE sertifikası bulunmakta. Bu yüzden rahat bir şekilde online olarak alıp kapınıza kadar getirtebilirsiniz. 3000 gr’a kadar ayarlanabilir çekiş gücü, iyi bir büyüme sağlıyor.

Üzerinde uygulanan güçten dolayı hücreler daha hızlı bölünmeye başlıyor ve 6 aydan az bir sürede, düzenli kullanımda 5-7.5 cm arası bir büyüme sağlıyor.

Peyroni hastalığı, eğik penis, fimoz vb. birçok farklı hastalığın tedavisinde de kullanılır.

2. Quick Extender Pro

quick extender pro

Bu cihaz birkaç ay içerisinde en az 5 ila 7.5 cm arası bir boyut artışı sağlıyor, buna karşın daha ilk 2-3 haftalık kullanımda da %6’lık bir büyüme sağlıyor.

Quick Extender Pro, Amerika tabanlı Innovatech Design markası tarafından üretiliyor, ve size 6 ay iade süresi de tanıyor.

4000 gr ve 3000 gr olmak üzere farklı iki opsiyonu var.

İkili kemer sistemi sayesinde de size en üst düzeyde konfor sağlıyor ve çekiş sırasında penis yaralanmalardan da koruyor.

3. SizeGenetics

sizegenetics

Alman mühendisliği ürünü olan bu alet 2800g’lık yay sistemi ile 8 haftada gözle görülebilir sonuçlar verebiliyor.

3M konfor bandı ve diğer aksesuarları ile sana müthiş bir rahatlık sunuyor ve yüksek 2.8 kg çekişe daha uzun süre katlanmanı destekliyor.

FDA onaylı bu ürün hem Amerika hem Avrupa da hiçbir kısıtlama olmadan rahatlıkla satılabiliyor.

Satıcının dediğine göre sadece 8 haftalık kullanımda %13 civarı bir büyüme sağlarken, sonuca ulaşmak 6 ay ile 1 yıl arası alıyor.

4. Male Edge

male edge

Danimarka tabanlı bir firma olan DanaLife ApS tarafından üretilen ve Avrupa işçiliğinin kalitesini gösteren minimalist ve kaliteli bir ürün.

Bu çok ergonomik ve modern ürün, pantolonundan ile gözükmüyor.

Yay sistemi sürekli olarak çekiş uygulayarak ileride sana uzama olarak dönecek olan acısız bir şekilde mikro-yırtıklar oluşturuyor.

Male Edge en hesaplı olanı bahsettiklerimden. Ama bu listede bulunan bütün ürünler diğer penis büyütücülere göre çok iyi birer F/P yani fiyat performans ürünü.

5. Jes Extender

jes extender

Jes Extender, penis boyunu artırmak ve ereksiyonu iyileştirmek için klinik olarak test edilmiş ve ergonomik olarak tasarlanmış bir cihazdır.

Tıbbi kalitede malzemeler kullanılarak üretilen bu cihaz, 4 ay içinde %30’a varan boy artışı sağlar.

Değişken 1200, 2000 ve 2800g çekiş yükleri üretebilen değişken bir gergi çubuğu sistemine sahiptir.

Rahat kayışı ve ergonomik tasarıma sahip silikon pedi, mükemmel bir uyum sağlar ve uzun saatler boyunca takmanıza yardımcı olur.

6. Pro Long System

pro long system

Eğer çok ileri düzeyde mühendisliğe sahip ve iyi bir penis büyütücü istiyorsanız, Pro Long System tam size göre.

Bu ürün 14 yıldır piyasada ve birçok tasarım aşamasından ve revizesinden geçmiş.

Söylenmesi gereken bir nokta da, bu ürün için düzenlenmiş olan yığınla klinik çalışma ve bilimsel makale var, bunların tamamına internetten bakıp bulabilirsiniz.

Özel bir cıvata sistemi kullanan bu ürün, uygulanacak çekiş gücünün tam doğru ayarlanabilmesi için düzenlenmiş, ve en az 5 en çok da 12 cm’lik bir uzama vadediyor.

Sonuç

Artık internetteki uçsuz bucaksız bilgi yığınından senin için seçilmiş özel bilgilere sahipsiniz.

Yine de, diğer ürünleri ve bu ürünleri de internet sitelerinden bir kontrol edin ve en beğendiğinizi alın.

Listelediğimiz bütün ürünler dünya çapında satışa uygun ve yüksek güvenlik standartlarına sahiptir.

Eğer performans odaklı bir ürün arıyorsanız, Quick Extender Pro veya Phallosan Forte en iyi seçenek olacaktır.

Male Edge ise en uygun fiyatı sunuyor ve kalitesi neredeyse aynı.

Pro Long System ve SizeGenetics ise gerçekten çok güçlü iki marka, özellikleri çok benzer olduğu için tamamen kişisel tercihe göre tercih edilebilir.

Sonrakini oku: Doğal Yollarla Penis Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.