penis büyütme hapları güvenliği

Penis Büyütme Hapları Güvenli Mi?

  Yazar: Michael Moody

Büyük penisli erkekler her zaman yatakta daha iyidir, işte bu yüzden penis büyütme hapı kullanmalısın. Peki, penis büyütme hapları güvenli mi? Dahası burada.

Penis boyutu kusursuz bir maskülenlik için çok önemlidir, bu noktada penis hapları imdadına koşuyor. Acaba, penis büyütme hapları gerçekten güvenli mi?

Erkeklik artırıcı takviyeler internet üzerinden kontrolsüzce satılmaya başlandı ve bu da yakın zamanda bir güvenlikle ilgili şüphe uyandırmaya başladı.

Birçok firmanın taktiği orta-alt segmentte bulunan ürünün reklamını deliler gibi yapıp, onun üzerinden kar edene kadar limitleri zorlamaktı.

Ama herkes aynı değildir. Şu anda yüzlerce farkı marka mevcut, her biri hakiki ürün üretiyor ve satıyor, işe yarıyorlar da.

Lakin yine de erkek takviyelerine karşı bir endişe mevcut. Bu yazımızda bazı olumsuz düşüncelerini yok edip, onun yerine penis büyütme ürünleri ile ilgili doğru bilgileri vereceğiz.

Daha fazla uzatmadan, yazımıza geçelim…

Nedir bu penis büyütme hapı?

Penis büyütme hapları içerisinde organik bitki özü, hayvan ürünü, vitamin takviyesi, süt takviyesi gibi ürünleri bulunduran doğal bir üründür.

Bu hapların önemli özelliklerinden birisi ise penis boyutunu büyütür. Bundan ayrı olarak, eğer düzenli olarak kullanırsan, gelişmiş bir cinsel hayatın tadını çıkarabilirsin.

Şu anda markette bulunan birçok ürün etkili olmak için 2-6 ay civari bir süre alıyor. Bu ürünler organik ve doğal olduğu için istediğin kadar kullanabilirsin.

Yüksek puanlı markaların genelde garantiledikleri büyüme en az 1 cm ile en çok 7.5 cm arası.

Gelişmiş libido, uzun süreli enerji, daha sağlam bir ereksiyon, gecikmeli boşalma ve daha iyi bir orgazm bu hapların yan etkilerinden bazıları.

Peki bu penis büyütme hapları nasıl çalışıyor?

daha büyük penis

Bu hapların çalışma prensipleri nitrik oksit seviyelerini artırmaktan ve testosteron üretimini hızlandırmaktan geçiyor.

Ayrıca bu haplar hücrelerinin daha hızlı yenilenmesini ve daha gelişmiş bir bölünme kapasitesine sahip olmasına yardımcı oluyor.

Artan nitrik oksit aktivitesi ile kan damarları normal limitlerinden fazla genişliyor ve buda hızlı kan akışı olarak dönüş sağlıyor.

Sonuç olarak taş gibi sert ve sağlam bir ereksiyon deneyimliyorsunuz. Zamanla, artan kan akış hızı ve ereksiyon penisinin derisini de genişletiyor ve boyunu uzatıyor.

Ayrıca cinsel aktiviteler sırasında penisini boğmak ve jelqing gibi el egzersizleri derinde mikro yaralar oluşturur, bu haplar sayesinde bu tarz mikro yaralar çok daha hızlı iyileşir.

Penis büyütme hapları güvenli mi?

Güvenli, yüksek puanlı, klinik onaylı ve doğal penis hapları tamamen güvenli, hiçbir yan etki olmadan kullanabilirsiniz.

Bu ürünler doğası gereği genelde organik ve doğal ürünlerdir, bazıları tamamen bitkilerden yapılır. Bu hapların yan etki ihtimali oldukça düşüktür.

Doğal penis haplarının güvenli olmasının 3 nedeni var.

İçerikleri

Bu hapların birçoğu bitki bazlıdır ve içerisinde farklı otlar ve bitkisel özütler bulunur. Hayvan ürünleri ve süt ürünleri de, içerisindeki amino-asit içeriğini artırmak için kullanılır.

Penis haplarında direkt olarak kullanılan hiçbir kimyasal bileşen yoktur. İçeriklerinin birçoğu Çin, Avrupa, Kore ve Hindistan geleneksel ilaçlarından oluşur.

En iyi markalar her zaman sertifikalı ve en yüksek kalite tıbbi ürünleri kullanırlar, bunlar özellikle iyileştirici özelliklerini geliştirmek için tesis edilmiş bir yerde üretilirler.

Penis boyunu uzatma konusunda bu özütlerin hangi formülasyonla kullanılacağı çok önemlidir, hapın gücünü ve etkisini tamamen bu belirler.

Laboratuvar çalışmaları ve klinik testler

Ürün markete gelmeden önce ilk olarak uzun bir zaman laboratuvar çalışmaları ile incelenir ve ancak sonrasında satışa çıkabilir.

Her markanın ürününü dikkatlice tasarlayan ve içeriğini yapan kendine ait bir ilaç üretim laboratuvarı ve bir takım bilim adamı vardır.

İnsan kullanımına uygun olup olmadığını görmek için bazı testler, kompozisyon analizleri, karakterizasyon çalışmaları, bio-toksiklik çalışmaları ve hücresel çalışmalar yapılır.

Ürün piyasaya girmeden önce, hayvanlar üzerinde klinik denemelerden geçer ve sonrasında insanlarda denenir, böylece güvenli olduğundan emin olunur.

Ham doğal ürünler

Hiç bir ürün işlenmiş veya arıtılmış şekilde kullanılmaz, direkt olarak ham bitki veya bitkisel ürünlerin özütleri veya tozları kullanılır.

Bunun en önemli yanı ise, haplar vücudunuzda yemek gibi çözünür ve penis büyümesini sağlamak için bütün gerekli aksiyonları almaya başlar.

Gerekli besinler kana emildikten sonra, geriye kalanlar normal boşaltım yolu ile vücuttan atılır.

Piyasadaki bazı en iyi penis büyütme hapları

İşte sizin için farklı farklı bir sürü kaynaktan araştırıp derlediğimiz bazı ünlü, klinik çalışmalardan geçmiş ve yüksek not almış penis büyütme hapları.

1. Member XXL

member xxl

Bu hap ile garantili bir şekilde ilk birkaç haftada 2 cm’lik bir büyüme sağlayacaksınız. 3 ay içerisinde ise Member XXL kullanarak, 9 cm’e kadar bir büyüme sağlayabilirsiniz.

2. Penisize XL

penisize xl

Bu ürün bir penis büyütmekten çok cinsellik ve boşalma artırıcı özellikleri olan bir üründür, lakin yine de düzenli kullanımda 1-2.5 cm arası bir uzama sağlayabilir. Yatak performansını katlayacak testosteron artırıcı özelliği vardır.

3. XtraSize

xtrasize

XtraSize sana güçlü formülü ile 7 cm’lik bir büyüme sağlayacağını söylüyor. FDA onaylı cGMP laboratuvarında ve tamamen bitkisel yollarla üretilmiştir.

4. Natural XL

natural xl

Bu ürün ise size sadece 2-3 ay içerisinde 5 cm’e kadar bir uzama sağlayabilir. Yüksek nitrik oksit aktivitesi sağlar ki buda ereksiyon problemlerinizi çözmenizi sağlayacak şeydir.

Sonuç

Yani, penis büyütme haplarının kullanımı %100 güvenlidir. Listede bahsedilenler gibi pek çok kişi tarafından kullanılmış ve güvenilir markalardan ürün aldığın sürece, yan etkiler konusunda endişelenmene gerek yok.

Her zaman bu ürünlerin, kişinin vücudundaki birçok farklı biyolojik etkenden dolayı farklı şekilde işleyeceğini ve farklı sonuçlar vereceğini aklınızda tutmalısınız.

Bazıları hızlı sonuçlar alırken, bazıları ise yavaş sonuç alabilir. Çok nadir de olsa, bazen hapların yan etkisi olabilir, böyle bir durumda hapı bırakın ve tıbbi yardım alın.

Lakin, tekrar belirtmemiz gerekiyor ki, penis hapları güvenlidir ve bu nedenle endişelenmeden kaliteli olanları kullanabilirsiniz.

Penis hapları, ham bitkisel formülasyonların yüksek kalite tıbbi ürünlerle sıkı kontroller altında labaratuvar çalışmalarından geçip güvenliği kontrol ediliyor.

Sonrakini oku: Penisi Büyüten En İyi Besinler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.