penis büyütme hapları yan etkileri

Penis Büyütme Haplarının Yan Etkisi Var Mıdır?

  Yazar: Michael Moody

Devasa bir penis için büyülü çözüm, penis haplarını deneyin ve birkaç haftalık süreçte penisinizi 9 cm’e kadar bütün. Peki, bu penis büyütme haplarının yan etkisi var mı? Dahası burada.

Küçük bir penis yatakta her zaman hayal kırıklığına sebep olur, çalışmalara göre erkeklerin %45’i penis büyüklüğünden memnun değil.

Tam bu noktada penis hapları kurtarıcı olmaya geliyor. Peki, bu penis büyütme haplarının yan etkisi var mı?

Yan etkiler, tıbbi ürünlerin istenmeyen yanlarından biridir lakin gelişmekte olan bilim sayesinde üreticiler bu istenmeyen yan etkileri azaltıyor ve hatta tamamen ortadan kaldırıyor.

Bunların sonucunda, tamamen doğal malzemelerden yapılan organik ve yan etkisiz penis büyütme hapları ortaya çıktı.

Bu yazımızda, bahsettiğimiz konu üzerine detaylı bilgi verip, penis büyütme takviyelerinin çalışma yönteminden ve sizi boyut problemlerinden nasıl kurtarabileceğinden bahsedeceğiz.

Daha fazla uzatmadan başlayalım.

Peki bu penis büyütme hapları nasıl çalışıyor?

Penis büyütme haplarının çalışma prensibi temelde çok basit. Bu haplar metabolizmanızın gerekli görevleri yerine getirmesi için ihtiyacı olan bütün besinleri size sağlar.

Penis büyütme hapları, vücudunuzda bulunan nitrik oksit seviyelerini, testosteron sentezini, kırmızı kan hücrelerinin yoğunluğunu artırma ve hücre bölünmesini geliştirme üzerine çalışır.

Penisiniz düşük kan akışı yüzünden daha ufak gözükebilir, bu da organlara kan taşıyan damarların genişlemesi ile kolaylıkla çözülebilir.

Bu hapların birçoğu nitrik oksit artırıcı şeyler içerirler, kullanımı sonucunda ise vazolidasyona sebebiyet verip, kan taşıyan damarları genişletirler.

Vazolidasyon sonucunda ise, kan akışı artar, ereksiyonunuz güçlenir ve penisiniz normalin ötesinde ereksiyon olarak size daha büyük bir penis sağlar.

Ayrıca bu hapların sağladığı bir diğer özellik de, hücre bölünmesini desteklediği için, peniste oluşan mikro-yırtıkları çok daha hızlı iyileştirmesidir.

Penis büyütme haplarının yan etkisi var mıdır?

güçlü ereksiyon

İlaç veya bir ürün tüketildikten sonra, istenmeyen yancı reaksiyonlara yan etki denir.

Bu durum özellikle tedavisel ilaçlarda ortaya çıkmakla beraber doğal takviyelerde çok daha az görülürler.

Doğal takviyelerin yan etkisinin olmamasının sebebini aşağıda anlattık.

Kimyasal bileşen bulundurmuyorlar

Tedavisel ilaçların aksine, bu doğal takviyelerin içerisinde hiç işlenmiş veya arındırılmış kimyasal bileşen yok.

İçeriklerinin tamamı ham bitkisel ürünlerden veya özlerden oluşup, direkt olarak hap içerisinde kullanılıyorlar.

Kimyasal bir bileşen konsantre ve izole bir şekilde vücuda verildiğinde çok hızlı bir şekilde etki edebilir lakin bununla beraber birçok yan etki ortaya çıkarır.

Bu tarz kimyasal bileşenleri içermeyen doğal takviyeler, hem birçok derde devadır hem de doktor reçetesi olmadan kullanılabilir.

Çalışma mekanizması

Kimyasal bir ilaç direkt olarak kana karışır ve vücudun merkezine doğru yol alır.

Etkisi başladığı gibi vücudun farklı noktalarına da taşınan bu ilaçlar bazen vücutta depolanmaya başlar.

Buna karşın doğal takviyeler teknik olarak yemek kategorisine girdiği için, sindirim sürecinden geçerler. Bu sayede sadece vücuda gerekli olan besinler emilir ve metabolik reaksiyonları güçlendirmeye başlar.

Doğal takviyeler yapması gereken şeyi yapabilecek kadar tesir gücüne sahiptirler, işini tamamladıktan hemen sonra normal vücut fonksiyonları yardımı ile vücuttan atılırlar.

Takviye, ilaç değil

Doğal penis büyütme hapları takviye besin kategorisine girer ve doğru çalışması için metabolizmayı desteklerler.

Buna karşın kimyasal ilaçlar metabolik reaksiyonların bazılarını durdurup bazılarını hızlandırırlar veya direkt olarak onların yerini alıp, belirli bir iş yapmaya başlar.

Kimyasal ilaçlar direkt olarak hücreler üzerinde etki gösterirken, doğal penis hapları yavaş çalışıp, uzun yoldan etki ederler.

Ama organik takviyeler, doğal bileşenlere benzer şekilde çalıştığı için, istenmeyen yan etkilere neden olmazlar.

Pek çok çalışma yapılıyor

Tıpkı tıbbi ürünler gibi, birçok takviye ürün de çok zorlu laboratuvar süreçlerinden geçiyor ve markete girmeden önce klinik olarak test ediliyor.

Her kaliteli markanın, üretilen haplar üzerine çalışan, analiz eden, sonuçları belgeleyen ve klinik olarak inceleyen bir araştırma ekibi vardır.

Günümüzde, sizin de bildiğiniz gibi, sağlık alanında yetkili merciler gerçekten çok katı süreçler uyguluyorlar. Bu yüzden, ürünlerin İngiltere, Amerika, Avrupa veya Birleşik Arap Emirlikleri gibi yerlerde satılabilmesi için sertifikalı olması gerekiyor.

Tüm bunları göz önünde bulundurursak, doğal penis hapları gerçekten çok güvenli tercihler.

Nasıl yan etkisiz penis büyütme hapı alırım?

Öncelikle belirtmeliyiz ki, internet üzerinden doğru ürünü bulmak ve almak, samanlıkta iğne aramaktan farksız. Birçok internet alıcısı iki ile üç arası ürün deneyip başarısız olduktan sonra doğru ürüne ulaşıyor.

Bunu aşmanın iki yolu var. Ya bizim gibi sitelerin önerdiği, üzerinde pek çok araştırma yapıp size sunduğu ürünleri kullanmak, yada kendi zamanınızı harcayıp araştırma yapıp farklı ürünleri deneyip doğru olanı bulmak.

İlk aşama resmi siteler, e-ticaret siteleri, inceleme siteleri, forumlar vb. gibi sayfalar üzerinden yorumları ve incelemeleri okumak.

Eğer bütün bu baktığınız sitelerde güzel yorumlar yapılıyor ise, içeriğinde bulunan ürünleri kontrol edin ve içerisine konan malzemelerin gerçekten işe yarar ürünler olup olmadığına bakın, ve bu ürünlerden en azından birinin nitrik oksit artırıcı olduğundan emin olun.

Hiçbir zaman sadece fiyata bakarak alışveriş yapmayın, çünkü bazen daha uygun fiyatlı ürünlerin daha efektif çalıştığını biliyoruz.

Geri ödemeli veya kısmı iadesi olan ürünlerin tercih edilmesi daha mantıklı olacaktır.

Piyasada bulunan yan etkisi olmayan penis büyütme hapları nelerdir?

İşte sizin için listelediğimiz kaliteli ve yan etkisi olmayan haplar.

1. Member XXL

member xxl

Bu ürün sadece birkaç haftada size 2 cm’e kadar bir büyüme vadediyor, 3-4 ay düzenli kullanımda ise 9 cm’e kadar bir büyüme sağlayabiliyor.

2. Penisize XL

penisize xl

Kaliteli ve efektif bir şekilde çalışan bu hap, size 1.5 cm ile 3.5 cm’e kadar uzama sağlayabilir. Sadece bununla da kalmayıp ayrıca testosteron seviyesini de yükseltir, bu sayede daha yüksek bir libido, ereksiyon ve orgazma ulaşabilirsiniz.

3. XtraSize

xtrasize

Eğer ihtiyacınız olan 7.5 cm kadar bir büyüme ise, XtraSize tam size göre. Bu ürün %100 doğal ve bitkilerden üretilmiş, ayrıca üretim yeri de FDA tarafından onaylanmış bir cGMP fabrikası.

4. Natural XL

natural xl

Sadece 2-3 ayda 6 cm’lik bir büyüme istiyorsan, bu organik ürün çok iyi bir seçenek olabilir. Çok yüksek nitrik oksit aktivitesi bulunmakla beraber, penis büyümesini hızlandırır ve taş gibi bir ereksiyon sağlar.

Sonuç

Yüksek kalite doğal takviye ürünlerinin güvenli, risksiz ve yan etkisiz olduğunu artık biliyoruz, tabi doğru satıcıdan alındığı sürece.

Genelde insanlar penis büyütme haplarını kimyasal ilaçlarla aynı kategoriye koyuyor, işte bu yüzden de yan etkilerinden korkuyorlar.

Teknik olarak bu doğal ürünler organik bitki özleri, hayvan ürünleri, süt ürünleri vb. ürünleri içerdiği için, takviye gıda kategorisine girmektedirler ve genelde güvenlidirler.

Endişelenmeden, size tavsiye ettiğimiz ürünlerden birini deneyebilir ve 2.5-9 cm arası bir büyümenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sonrakini oku: Penis Büyütme Hapları İşe Yarıyor Mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.