penis pompasi

Penis Büyütme Pompası Nasıl Yapılır?

  Yazar: Michael Moody

Herkesin merak ettiği sorulardan bir tanesi de kendinin penis pompası yapıp yapamayacağıdır. Penis pompası yapmakla ilgili bilgiler makalemizde.

Penis pompası yapılır mı sorusu penis boyundan memnun olmayan ancak büyütmek isteyen bireylerin yönelttiği önemli ve değerli sorulardan bir tanesidir. Erkekler için penis boyunun ne denli önemli olduğu göz önüne alındığında penis pompasının önemli bir kullanım alanına sahip olduğunu ifade edebiliriz.

Peki penis pompası yapmak mümkün mü? Cevap hayır aslında. Pek güvenli olmayabilir. Var olan harika ürünleri kullanmak mantıklı olacaktır. Zira penis pompası yapmak sanayi makineleri gerektirir.

Peki, penis pompası nedir? Erkekler neden penis pompasına ihtiyaç duyar? Gelin tüm bu detayları hep birlikte inceleyelim.

Penis pompası nedir?

Penis pompası, cinsel sağlık için kullanılan ürünlerden bir tanesidir.  Penis pompaları daha büyük bir ereksiyon yaratan ve bu nedenle sık sık tercih edilen cinsel sağlık ürünleri arasında yer almaktadır.  Ereksiyon pompası olarak da adlandırılan penis pompası, penisin üzerine yerleştirilen silindirik plastik bir kaptır.

Daha sonra hava, vakum olarak da bilinen negatif bir basınç oluşturan kaptan dışarı pompalanır. Aynı zamanda penise daha fazla kan çekilir. Bu şekilde ereksiyon olur veya var olan ereksiyon zorlaşır.

Sertleşme sorununa penis pompası ile çözüm

Ereksiyon sorunları her ırkta, her sosyal grupta ve her yaş aralığında mevcuttur, ancak yaşla birlikte daha belirgin hale gelmektedir. 18 yaşın üzerindeki erkeklerin %14’ünden fazlası iktidarsızlıktan mustariptir. 60 yaş üstü erkekler bile %40 oranında etkileniyor.

Sertleşme sorunlarının nedenleri çok farklı olabilir. Bunlar psikolojik, fiziksel veya cinsel nedenler olabilir. Bu nedenle, iktidarsızlığın genel bir tedavisi yoktur. Bazı erkekler penis pompasını tercih eder. Bazı kişiler ise güç haplarına başvurur ve diğerleri penis enjeksiyonlarını tercih ederler.

Penis pompasının faydaları

Penisinizin çok daha büyük bir yapıya sahip olmasını istiyorsanız penis pompası tercih edilen yöntemdir. Bu özellikle sertleşme sorunlarını düzeltmek için özel ilaçlar almak istemeyen veya almasına izin verilmeyen erkekler için geçerlidir. Tıbbi bir çözüme kıyasla en büyük avantajı, penis pompasının hiçbir yan etkisinin olmaması ve prensipte onu istediğiniz sıklıkta kullanabilmenizdir.

Bazı erkekler penis pompaları konusunda kırgın hissederler. Kullanımının karmaşık ve hatta acı verici olacağından endişe ediyorlar. Ama sizi temin edebiliriz. Montaj pompasının kullanımı çok kolaydır ve vakum emiş tamamen ağrısızdır. Penis pompasını ilk kez kullanmadan önce elbette kullanma talimatını okumalısınız.

Ancak penis pompasını denedikten sonra son derece kullanışlı ve etkili bir yapıya sahip olduğunu net bir şekilde görebilirsiniz.

Penis pompalarının özellikleri

Piyasada farklı penis pompası modelleri vardır. Genellikle fark pompadadır. Bazı cihazlar haznedeki havayı otomatik olarak emerken, diğerleri bir el pompası kullanarak havayı elle dışarı çekmek zorundadır.

Sonuç olarak, satın alma işleminizi sizin için en uygun olanı temel almalısınız. Çoğu sistem, penis halkası gibi ek aksesuarlar içerir. Vakum oluşturulduktan sonra kanın akmaması ve gevşeme olmaması için ereksiyon halindeki penisin üzerinden kaydırılır.

İktidarsızlık konusu veya çeşitli tedavi yöntemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız vakum pompaları ve diğer cinsel güçlendiriciler hakkında genel bir fikir edinmek ve ardından hangi yöntemin sizin için en iyi olduğuna karar vermek en iyisidir.

Daha kalın veya daha büyük bir penis için tercih edilen penis pompaları bireylerin bu isteğini yerine getirebilecek avantajlara sahiptir. Penisin boyutu sadece erkek egosu için önemli değildir. Aynı zamanda birçok kadın için uygun ekipman da önemlidir.

Penis pompası ile düzenli eğitim, uzunluk ve kalınlıkta artışa neden olabilir. Ancak, bu bir gecede olmaz. “Dört haftada üç cm daha fazlasının” elde edileceğine dair vaatler sadece çılgın ve kesinlikle imkansız. Ancak 2005 yılında yapılan bir araştırma, ereksiyon halindeyken yaklaşık %15’lik bir artışın mümkün olduğunu göstermiştir.

Erektil disfonksiyon için çare sunan penis pompası ile daha mutlu bir cinsel ilişki mümkün hale gelmektedir. Tüm yetişkin erkeklerin %14’ünde erektil disfonksiyon vardır. 40 yaşından itibaren tüm erkeklerin %40’ı etkilenir. Yani bu sorunla yalnız değilsiniz.

Bu pozisyonda terapiye bir penis pompası eşlik edebilir veya bağımsız olarak kullanılabilir. İşin iyi yanı, doktorunuz erektil disfonksiyonunuz olduğunu onaylarsa, sağlık sigortası şirketi genellikle penis pompası için ödeme yapacaktır.

Penis pompaları kesin çözüm sunar mı?

Sizi kandırmak istemiyoruz. Elbette mucizeler gerçekte yoktur. Yukarıda belirtildiği gibi, penisiniz dört haftada üç santimetre büyümeyecektir. Bu hem fiziksel hem de tıbbi olarak imkansızdır. İnternette bunu vaat eden bir ilanla karşılaşırsanız uzak durun kesinlikle paranızı cebinizden çıkarmakla alakalıdır.

Bu büyüklükte penis büyütmenin tek yolu ameliyattır. Bu da ilaçla mümkün değil. Bu tür vaatlerle yoğun bir şekilde uğraşırsanız, kaçınılmaz olarak yakalamayla karşılaşırsınız.

Sertleşme sorununuz varsa veya sadece daha sert bir ereksiyon istiyorsanız, penis pompası hemen ve etkili bir şekilde kullanılabilir. Ancak çarpık bir penisi düzeltmek veya daha uzun bir penis arzusu gibi diğer amaçlar için her şeyden önce sabır ve disiplin gerekir.

Bize göre penis pompasının tek dezavantajı bu noktadır. Ancak, bu, spor salonuna gitmekle karşılaştırma ile hemen perspektife alınır. Orada da ancak düzenli eğitim yoluyla bir etki elde edeceksiniz. Bu yüzden problemlerinizle ilgili bir şeyi değiştirmek istiyorsanız, biraz zaman ayırmaya hazır olmalısınız.

Penis pompası yapmalı mıyız?

Penisi, erektil dokuya kan pompalanacak kadar çok negatif basınç oluşturan bir pompa ile büyüme gösterebilmektedir. Her şeyden önce, kulağa acı verici gibi geliyor. Sonuçta penis pompası efsanesi yapay olarak üretilen ereksiyonun kısa bir süre içinde üyenin çevresini ve boyutunu arttırdığını vaat ediyor.

Ancak ereksiyon azaldıktan sonra penis genellikle eski haline geri döner. Bununla birlikte bir diğer durum ise penisin pompa ile düzenli eğitim ile kalıcı olarak büyütülebileceğidir.  Bu noktada penis pompasının düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesi gerektiğini ifade etmemiz mümkündür. Penis pompalarını düzenli bir şekilde kullanarak mükemmel bir deneyim elde edebileceğinizi unutmamalısınız.

İstediğiniz boyutlarda bir penise sahip olmak için hemen harekete geçerek birbirinden kaliteli ve güvenilir markaların penis pompalarını tercih edebilirsiniz. Bu noktada sizler için sunduğumuz profesyonel ve kaliteli ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Penis pompası nasıl yapılır?

Her penis pompasının farklı kullanım talimatı olabilir. Bu noktada web sitemizde birbirinden kaliteli güvenilir penis pompası modelleri bulunmaktadır. Söz konusu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek kendiniz için en uygun olanı sipariş verebilirsiniz.

Penis pompalarını kullanmadan önce temizliğinize dikkat etmeniz gerekmektedir. Silindiri yalnızca bir musluk yardımı ile silindiri yıkamanız gerekmektedir. Yıkama işlemi bittikten hemen sonra uygulamaya geçebilirsiniz. Tahriş ve sürtünme oluşturmamak için penis pompası ile birlikte gönderilen jelden fındık tanesi kadar penise sürülmesi gerekmektedir.

Tavsiye edilen penis pompaları

Erkeklerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamasını ve penislerinin istenilen boyuta ulaşabilmesi için penis pompaları arasından tercihlerin yapılması gerekmektedir. Penis pompalarını detaylı bir şekilde inceleyerek ve araştırma yaparak bu konuda bilgi sahibi olabileceğinizi unutmamalısınız.

Bathmate HydroXtreme, Bathmate HydroMax, Bathmate Hydro, Penomet gibi birbirinden farklı özelliklerde ki ve kalitede ki ürünler arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.