penis büyütme ağrı yapar mı

Penis Büyütücü Ağrı Yapar Mı?

  Yazar: Michael Moody

Penis büyütücüleri kullanmak istiyorsunuz ama ağrı yapıp yapmadıklarını mı merak ediyorsunuz? İşte cevabı.

Erektil disfonksiyon mustarip milyonlarca erkek için penis pompaları bir yaşam çizgisi sunabilir. Sadece yan etki ve komplikasyon riski son derece düşük olmakla kalmaz, aynı zamanda etkinliklerini desteklemek için diğer erektil disfonksiyon tedavileriyle birlikte kullanılabilirler.

Tıbbi olarak vakum ereksiyon cihazları olarak adlandırılan penis pompaları, erektil disfonksiyonu tedavi etmek için mevcut olan birkaç ilaçsız tedaviden biridir.

Penis büyütücü peniste ağrı yapar mı?   

Penis pompasının işlevi, penise giden kan akışını artırmak, kullanıcının penetran seks yapabilmeleri için bir ereksiyon elde etmesine veya sürdürmesine yardımcı olmaktır . Genellikle penis büyütme cihazları olarak tasvir edilseler de bu işlem sırasında elde edilen herhangi bir ek uzunluk veya genişlik geçicidir.

Orta derecede erektil disfonksiyon teşhisi konan erkekler için en iyi sonucu verir. Hafif semptomları olan biri için penis pompası doğru seçim olmayabilir ve şiddetli erektil disfonksiyonu olanlar için etkili olmayabilir. Sizin için en etkili tedavi seçeneği olup olmadığını öğrenmek için penis pompasını kullanmadan önce daima doktorunuza danışın

Penis büyütücü vücutta ağrı yapar mı?  

Pompa, penise oturan plastik bir tüp, tüpe bağlı bir el veya pille çalışan bir pompa ve dikleştiğinde penisin tabanına oturan ve bir daralma halkası olarak adlandırılan bir banttan oluşur. Penise kan çekmek için emme kullanarak çalışır. Kan, penisinizdeki kan damarlarını doldurur ve şişmelerine neden olur, böylece penis geçici bir süre için büyür ve sertleşir. Bu kapsamda penis büyütücülerin hiçbir şekilde ağrı yapmadığından bahsedebilmemiz mümkündür.

Bazı erkekler pompayı ön sevişmeden önce kullanmaya karar verirken, diğerleri cinsel ilişkiden hemen önce kullanmayı tercih edebilir. Her iki durumda da cihazı kullanmadan önce herhangi bir sürtünme veya tahrişi önlemek için penisinizde kayganlaştırıcı kullanmak isteyebilirsiniz. Pompayı kullanmak için tüpü penisinizin üzerine yerleştirin ve bağlı olan elektrikli veya el pompasını kullanarak havayı dışarı pompalayın.

Ağrısız penis büyüten penis büyütücüler nelerdir?

Hava basıncındaki değişiklik nedeniyle penisinizdeki kan damarları kanla dolmaya başlayacaktır. Tipik olarak, bir ereksiyona ulaşmak birkaç dakika sürer. Bir kez dikildiğinde, iki seçeneğiniz var. Ya tüpü kaydırarak çıkarabilir ve işe koyulabilirsiniz ya da önce penisinizin tabanına sıkıştırma halkasını takıp ardından pompayı çıkarabilirsiniz.

Sıkıştırma halkası, penisinizden kan akışını sınırlayarak ereksiyonunuzu korumanıza yardımcı olur. Bununla birlikte, uzun süreli kullanım penisinizde kalıcı hasara neden olabileceğinden, onu 30 dakikadan daha uzun süre yerinde tutmamalısınız.

Kullanmayı seçerseniz, penisinizin tabanına yakın herhangi bir kasık kıllarını önceden kesmek veya tıraş etmek isteyebilirsiniz. Böylece meydana gelebilecek ağrılarında kısa sürede ortadan kalktığını ifade etmek mümkündür.

Pek çok erkek için penis pompaları genellikle etkilidir ve ereksiyonları nüfuz edici seks yapmaya yetecek kadar sürdürmelerine izin verir. Ereksiyonun süresi, kişiye ve daralma halkasının kullanımına bağlı olarak değişecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.