penis büyütücü nasıl yapılır

Penis Büyütücü Nasıl Yapılır?

  Yazar: Michael Moody

Penis büyütücü aletler nasıl yapılır? Hangi parçalardan oluşur? Tüm detayları meraklıları için burada. Keyifli okumalar dileriz.

Penis pompası, erektildisfonksiyonu tedavi etmek için seks oyuncağı veya tıbbi bir cihaz olarak kullanılabilir. Tıbbi olmayan bir şekilde kullanıldığında, penisinizi geçici olarak büyüttüğü ve ereksiyonun korunmasına yardımcı olduğu düşünülmektedir.

ED’si olmayan erkeklerde normalden daha büyük ve daha sert ereksiyonlar yaratabilir, bu da bazı durumlarda eğlenceli olabilir. Hafif erektildisfonksiyonu olan erkekler için penis pompası gerekli olmayabilir.

Ancak orta dereceli vakalarda cinsel yaşamınızı değiştirebilir. Bu cihaz, penise kan çeken ve ereksiyon yaratan bir vakum pompasıdır.

Penis büyütücüler nasıl yapılır?          

Bu ereksiyonların süresi değişebilir, ancak genellikle yaklaşık 30 dakika sürer. Daha güçlü ereksiyonlar elde etmek ve sürdürmek için bunları horoz halkalarıyla birlikte kullanabilirsiniz, ancak bunlar gerekli değildir.

Bir daralma halkası tek başına hafif ED için iyi bir tedavidir. Bu nedenle bir vakum pompasıyla birleştiğinde sonuçlar daha da artar. Penis pompaları, pille çalışan veya elle sıkıştırılmış bir tutamak kullanan boru şeklinde emme cihazlarıdır.

Vücutla kasık kıllarında, sadece penisinizin tabanında buluşurlar. Penisin tabanında bir vakum oluşturmak için tüpün içine hava çeker, bu da hava basıncının artmasına neden olur. Hava basıncındaki bu değişiklik, kanın penisinizin damarlarına akmasını tetikleyerek ereksiyona neden olur.

Penis büyütücüler kaç parçadan oluşur?     

Penis pompasının kanı penise çekme şekli nedeniyle, dışarı çıkması daha yavaştır. Bu da ortalama 20-30 dakika sürebilen bir ereksiyona neden olarak size cinsel ilişki için zaman tanır.

Genellikle ön sevişme sırasında yapılır, ancak cinsel ilişkiye girmek üzere olana kadar beklemenizde bir sakınca yoktur.

Penis pompaları, hafif ila orta derecede ED vakaları olan erkekler için nispeten iyi çalışır. Şiddetli ED’li erkekler için penis pompaları diğer tedavilerle birlikte yardımcı olabilir, ancak muhtemelen kendi başlarına etkili olmayacaklardır.

Penis pompaları, ED’nizi uzun vadede tersine çevirmeyecek veya tedavi etmeyecek olsa da seks için yeterince uzun süre semptomları hafifletmeye yardımcı olurlar.

Bir klinik araştırma, orta derecede erektildisfonksiyonu olan erkeklerin %93’ünün tedavi olarak penis pompası kullanırken tatmin edici seks yapabildiğini bildirdi. Vakum cihazları ereksiyonun daha uzun süre korunmasına yardımcı olabilir, bu da ED’yi daha da kötüleştiren stresin bir kısmını hafifletmeye yardımcı olabilir.

Penis büyütücüler hangi maddelerden yapılır?

Penis pompalarının elde edildiği malzeme üretim yapan firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle söz konusu malzemeler ile ilgili net bir şekilde bilgi verebilmek pek mümkün değildir.

Yapay olarak oluşturulan ereksiyonlar penis halkalarıdır. İdeal olarak bunlar, kullanıcının doğru saklama halkasını seçebilmesi için farklı boyutlarda teslim edilir.

Çünkü penis halkası çok büyükse ereksiyon sürdürülemez, çok küçükse ağrıya neden olabilir. Bu nedenle, profesyonel satıcılar pakete en az iki farklı boyut koyarlar, hatta iki milimetrelik artışlarla üç montaj halkası daha iyidir.

 Her durumda, ereksiyon yardımcısını kullanmak için bir yağlayıcıya ihtiyacınız olacaktır. Yağlayıcılar uzun vadede pahalı olabileceğinden, buradaki dolum miktarına da bir göz atın. Kullanım talimatları her zaman teslimat kapsamına dahil edilmelidir, aksi takdirde yanlış kullanım riski vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.