penis büyütücü

Penis Büyütücü Penisime Kalıcı Zarar Verir Mi?

  Yazar: Michael Moody

Penis büyütücülerin zararlı olup olmadığını mı merak ediyorsunuz? İşte penis büyütücülerin zararları hakkında bir makalemiz.

Penis pompaları ve vakumlar, erkeklerde ereksiyonları teşvik etmek için yaygın olarak cinsel yardımcılar olarak kullanılmaktadır. Ayrıca bazıları tarafından penis boyutunu artırmak amacıyla kullanılırlar. Bu cihazlar penisin üzerine yerleştirilir ve penisi kanla doldurmak için emme kullanır.

Uzun bir süre boyunca tutarlı bir şekilde kullanılırsa, penis derisinin süngerimsi olmasına ve daha kalın bir görünüme sahip olmasına neden olabilirler. Popülaritelerine rağmen, vakumların veya pompaların penisin uzunluğunu artırabileceğine dair hiçbir kanıt yoktur.

Erkeklerde penis rehabilitasyon programının bir parçası olarak kanser nedeniyle prostatları çıkarıldıktan sonra VED sipariş edilebilir. Araştırmalar, VED kullanımının, ameliyattan sonra doğal ereksiyonların geri dönüşünü destekleyebilecek penise giden kan akışında ve oksijende bir artışı desteklediğini göstermiştir.

Vakum pompaları, emiş çok yüksekse veya cihaz çok uzun süre aşınmışsa yaralanmalara neden olabilir. Penisteki yüzeysel damarlar yırtıldığı için üretra kanaması ve morarma meydana gelebilir.

Penis büyütücüler zarar verir mi?

Bireylerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi penis büyütücülerin zararlı olup olmadığı konusudur. Penis büyütme genellikle maksimum penisi veya ereksiyon boyutunu arttırmayı amaçlayan herhangi bir yöntemi ifade eder. Ancak birçok insan, maksimum penisi veya ereksiyon boyutunu artırmayı amaçlayan yöntemler ile yapamıyorsanız maksimum ereksiyon boyutuna ulaşmanıza yardımcı olmayı amaçlayan yöntemler arasında kafa karıştırır.

Erkeklerin %45’i penis boylarından memnun değildir. Ortalama büyüklükte bir penisi olan erkeklerin, ortalamadan daha küçük penisleri olan erkeklere göre büyüklüklerinden memnun olmama olasılığı daha yüksektir.

Penis büyüklüğü normal olarak kabul edilse bile erkekler için bir endişe ve rahatsızlık kaynağı olabilir. Penis boyunuz nedeniyle zihinsel sağlığınızla ilgili desteğe ihtiyacınız varsa bir seks terapisti ile konuşmak iyi bir fikirdir.

Penis büyütücülerin aşırı kullanımında zarar oluşur mu?

Penis boyutu birçok erkek için hassas bir konu olabilir. Haplar, enjeksiyonlar, traksiyon cihazları ve cerrahi, daha büyük penis arayışı içinde olan erkeklere düzenli olarak pazarlansa da bazıları diğerlerinden daha etkilidir.

Ayrıca, belirli prosedürlerin, özellikle cerrahinin riskleri, herhangi bir varsayılan faydadan önemli ölçüde daha ağır basabilir. Bu noktada penis büyütücülerin aşırı kullanım için uygun olmadığını net bir şekilde ifade etmemiz mümkündür.  Penis büyütücüleri kusursuz bir şekilde kullanmak mükemmel bir şekilde penislerin büyümesi sağlanabilmektedir. Ancak gereğinden fazla kullanımdan uzak durulması gerekmektedir.

Zarar vermeyen en iyi penis büyütücüler hangileridir?

Bazı durumlarda bir erkeğin penisi, mikropenise neden olan genetik veya hormonal bir bozukluk nedeniyle gerçekten daha küçük olabilir. Mikropenis, 3 inç’in altında gerilmiş bir penis uzunluğu olarak tanımlanır. Bu büyüklükte bir penise sahip olmak, bir erkeğin idrar akışını yönlendirme yeteneğini etkileyebilir.

Ayrıca cinsel ilişkiyi zorlaştırabilir ve üst vajinaya ulaşan meni miktarını azaltabilir. Zarar vermeyen penis büyütücüleri tercih ederek eşsiz bir deneyim elde etmeniz ve penis boyutunu büyütmeniz mümkündür.

Penisler ile ilgili önerilen bazı ürünler vardır. Söz konusu ürünler genel olarak aşağıdaki gibidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.