eczane penis büyütme

Penis Büyütücüler Eczanede Bulunur Mu?

  Yazar: Michael Moody

Penis büyütücü almak istiyorsunuz ve eczaneden alınıp alınmayacağını mı merak ediyorsunuz. İşte cevabı ve gerekçeleri.

Erektildisfonksiyon, özellikle prostat ameliyatı ve prostat kanseri tedavisinden sonra yaşlı erkekler arasında yaygın bir sorundur.  Erektildisfonksiyonun nedeni ne olursa olsun, oral tedaviler genellikle birinci basamak tedaviler olarak tavsiye edilirken, penis pompalarının ereksiyonları indüklemede oldukça etkili olduğunu söylüyor. Ayrıca çok güvenliler.

Erektildisfonksiyon için ilaç tedavileriyle karşılaştırıldığında, penis pompasının önemli bir avantajı, sistemik yan etki riskinin düşük olması ve bu nedenle daha fazla sayıda hastada kullanılma potansiyeline sahip olmasıdır. Penis pompası, günlük olarak birden fazla ereksiyon sağlamak için kullanılabilir.

Penis büyütücüler eczaneden alınır mı?

Penis pompası, seks için yeterli ereksiyonun sağlanamaması veya sürdürülememesi (erektildisfonksiyon) için birkaç tedavi seçeneğinden biridir. Bir penis pompası, penisin üzerine oturan plastik bir tüp, tüpe bağlı bir el veya pille çalışan bir pompa ve ereksiyon halindeyken penisin tabanına uyan bir banttan oluşur.Penis pompasına bazen vakum pompası veya vakum ereksiyon cihazı denir.

Penis büyütücü nerelerden alınmalı?     

Erektildisfonksiyon, özellikle prostat ameliyatından sonra ve yaşlı erkeklerde yaygın bir sorundur. Diğer erektildisfonksiyon tedavileri, penisinizin ucundan idrar ve meni (üretra) taşıyan tüpe yerleştirilen ilaçları, penisinize enjekte ettiğiniz iğneleri (penil enjeksiyonları) ve cerrahi olarak yerleştirilmiş penis implantlarını içerir.

Bu tedaviler yan etkilere neden oluyorsa, çalışmıyorsa veya sizin için güvenli değilse bir penis pompası iyi bir seçim olabilir.Penis pompaları, çeşitli nedenlerle iyi bir erektildisfonksiyon tedavisi olabilir:Penis pompaları etkilidir. Pratik ve doğru kullanımla erkeklerin çoğunluğu seks için yeterli ereksiyona sahip olabilir.

Penis pompaları diğer tedavilere göre daha az risk taşır. Yan etki veya komplikasyon riski, diğer herhangi bir erektildisfonksiyon tedavisi ile olduğundan daha düşüktür.

Bulabileceğiniz en iyi penis büyütücüler nelerdir?

  • Penis büyütücülerin bazı avantajları vardır. Bunlar genel olarak aşağıdaki gibidir.
  • Genel maliyet daha düşüktür. İlk satın alma işleminden sonra bir penis pompası kullanmak, diğer herhangi bir erektildisfonksiyon tedavisinden daha az maliyetlidir.
  • Penis pompaları noninvazivdir. Ameliyat gerektirmezler, penisinizin ucuna ilaç sokmak veya penis enjeksiyonları yapmak.
  • Penis pompaları diğer tedavilerle birlikte kullanılabilir. İlaçlar veya penis implantı ile birlikte bir penis pompası kullanılabilir. Bazı erkekler için erektildisfonksiyon tedavilerinin bir kombinasyonu en iyi sonucu verir.

Penis pompası kullanmak, belirli prosedürlerden sonra erektil işlevi yeniden kazanmanıza yardımcı olabilir. Örneğin, bir penis pompası kullanmak, prostat ameliyatı veya prostat kanseri için radyasyon tedavisi sonrasında doğal bir ereksiyon elde etme yeteneğinizi geri kazanmanıza yardımcı olabilir.

Penis pompaları çoğu erkek için güvenli olsa dabazı potansiyel riskler de vardır. Örneğin:Kan inceltici ilaçlar alıyorsanız, kanama riskiniz artar. Orak hücreli anemi veya başka bir kan bozukluğunuz varsa penis pompası güvenli olmayabilir. Bu koşullar sizi kan pıhtılarına veya kanamaya karşı duyarlı hale getirebilir.

Doktorunuza tüm sağlık durumunuz ve bitkisel takviyeler de dahil olmak üzere aldığınız ilaçlar hakkında bilgi verin. Bu, olası sorunları önlemeye yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.