penis büyütücü kaç cm büyütür

Penis Büyütücüler Kaç Cm Büyütür?

  Yazar: Michael Moody

Penis büyütücülerin ne kadar büyüttüğü hep merak konusu olmuştur. Gelin bu makalemizde bunun cevabını arayalım.

Penis pompaları, hava geçirmez bir conta oluşturmak için penisinizin etrafına uyan büyük bir silindire sahiptir. Pompalama, içeride bir vakum oluşturmak için havayı çıkarır.  Bu vakum, penisinizi daha kalın ve daha uzun yapmak için kanı çeker .

Penis halkası, yeni bedeninizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için kanı tutmanıza yardımcı olur. Bu noktada siz de penis büyütücülerinkaç cm büyüttüğü ile ilgili bilgiye sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Şimdi gelin, tüm detayları hep birlikte inceleyelim.

Penis büyütücüler gözle görülür şekilde büyütür mü?

Bu, esas olarak deneyim seviyenize ve sahip olduğunuz bütçeye bağlıdır. Genellikle yeni başlayanların düşük fiyatlı, giriş seviyesi modelleri tercih etmesini öneririz. Eğer gerçekten beğendiyseniz pompanızı zamanla değiştirebilirsiniz.

Pompalara zaten aşina iseniz, tüm ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulmak için modellerimizin tüm özelliklerini kontrol etmelisiniz. Bazı high-end penis pompaları özelliği otomatik motorlu yerleşik vibratör pompalar olarak faaliyet göstermektedir.

Pompalar mastürbasyon için tasarlanmamıştır. Teorikolarak mastürbasyon için bir pompa kullanılabilir, ancak rahatsız edici ve zor olurdu. Pompalar genellikle mastürbasyondan önce penisi dik veya normalden daha dik hale getirmek için kullanılır.

Birçok kişi silikon halkalar sayesinde emme pompası ile sağlanan ereksiyonunu devam ettirir ve daha sonra istedikleri gibi mastürbasyona veya cinsel ilişkiye başlarlar.  İstediğiniz kadar birçok kez bu ürünü kullanabilirsiniz.

Penis büyütücüler kaç cm büyütür?

Vakum pompaları basit kullanımı için herhangi bir krem uygulamanıza gerek duymaz ancak aradığınız şey tam bir penis büyütme tedavisi ise kan damarlarının genişlemesine yardımcı olan ürünler ve kremler var.

Bu nedenle penisi sadece pompa kullanımından daha fazla büyüterek sonuçları iyileştirirler. Burada penisi büyütmek için kremler ve tedaviler ile bir bağlantınız vardır.

Penis büyütücü nasıl kullanılır?

Tek yapmanız gereken basit bir silikon halkayı yerinde bırakmak (burada yüzlerce model bulabilirsiniz). Halkalar penis dik tutacak geriye ve bu nedenle gitmekten penis biriken kanı önlemek bir için uzun zamandır.Pompa açıklığının ve kasıklarınızın çevresine ince bir tabaka su bazlı kayganlaştırıcı uygulayın.

Silindiri kasıklarınıza doğru bastırmaya devam ederken diğer elinizle   pompalamaya başlayın . Her pompalamada, vakum oluşturmak için pompanın içindeki havayı alırsınız.

Bu vakum, çevresini ve uzunluğunu artırmak için penisinize ekstra kan çeker. Pompanız şeffaf bir silindirle geliyorsa penisinizin büyümesini bile izleyebilirsiniz. Bazı pompaların yan tarafında büyümelerini ölçmek için bir cetvel bulunur.

Pompanın rahat olduğundan emin olmak için yavaşça gidin. Cihaza bağlı olarak, pompalamayı bitirmek 30 saniye ila üç dakika sürer. Bir şey acıyorsa, baskıyı bırakın.

Çoğu penis pompasında, onları çıkarmanıza yardımcı olacak bir tahliye valfi bulunur. Doğru şekilde nasıl yapılacağını öğrenmek için kutunun üzerindeki talimatları izleyin. Boyuttaki artış geçicidir. Artışı korumak için bir penis halkası kullanabilirsiniz, ancak sonunda penisiniz normal boyutuna dönecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.