penis büyütücüler nihai çözüm mü

Penis Büyütücüler Kesin Cözüm Müdür?

  Yazar: Michael Moody

Penis büyütücü almakta tereddüt eden birçok kişi bulunmaktadır. Peki haklılar mı? Penis büyütücüler kesin çözüm mü? Gelin bir bakalım.

Penis büyütücü gerçekten işe yarıyor mu?

Tüm penis dokusuna, özellikle de erektil dokuya kan akışındaki bir artışcinsel ilişkiden sonra artan bir haz duygusu ile birlikte artan bir penis hassasiyetine neden olabilir. Diğer şeylerin yanı sıra, uyarılma ve zevk için önemli olan sinir uçları, artan kan akışıyla olumlu şekilde uyarılır.

Bunun temeli, dokuda yeni hücrelerin oluşumunu uyaran erkek üyenin sürekli, yumuşak bir şekilde gerilmesi yoluyla kemer sistemi tarafından oluşturulur. Bu, glanstan başlayarak tüm penise etki eden bir vakum çekişi yaratır. Bir dokunun sürekli gerilmesi, vücudu otomatik olarak yeni hücreler üretmesi için uyarır.              

İki tip tıbbi penis pompası vardır. Manuel penis pompaları elle çalıştırılır. Bu nedenle pompa çıkışını kendiniz belirleyebilir ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirsiniz. AVP 1000 gibi elektrikli vakum pompasıyla, adamın elleriyle neredeyse hiçbir şey yapması gerekmez.

Genellikle bir düğmeye dokunarak silindirdeki vakumu artıran veya azaltan farklı seviyeler vardır. Ek olarak, elektrikli pompalarda ayrıca özellikle ağrı meydana geldiğinde bir düğmeye basarak hızlı bir basınç kaybına yol açan ve bu nedenle hızlı bir şekilde yardımcı olabilen bir tahliye valfi bulunur.

Hacim, basınç ve konforda önemli farklılıklar bulunabilir. Hacim açısından manuel penis pompaları biraz daha sessizdir. Bireysel kullanıcı kararları vererek, manuel olanlar genellikle elektrikli vakum pompalarından daha yüksek bir negatif basınç oluşturabilir.

Ancak kolaylık açısından elektrikli penis pompaları daha fazla konfor sağlar. Ancak nihayetinde, her iki tip de son derece kullanıcı dostu ve kullanımı kolaydır, bu nedenle sadece birkaç kullanımdan sonra optimum kullanım için yeterli rutin olmalıdır.

Penis büyütücüler herkes için çözüm müdür?

Penis pompası satın alırken, açıklanan işlevselliğe ve uygulamaya dikkat edin. Buradaki amaç, kullanımı mümkün olduğunca basit olmalıdır, çünkü kullanım sırasında size ve eşinize başka şeylere konsantre olma fırsatı verilmelidir. Ürün açıklamasını yazarken, yardımın aşırı karmaşık bir izlenim bırakmadığından emin olun.

Ayrıca, belirtilen teslimat kapsamının sorunsuz cinsel ilişki için tüm önemli parçaları içerdiğini kontrol etmelisiniz. En önemli bileşen olan vakum pompasının yanı sıra penisin üzerine itilen bir silindir de vardır. Pakete penis halkası için bir sarma ucu da dahil edilmelidir. Bir elektrikli kurulum yardımına karar verdiyseniz, pillerinizin olduğundan emin olun.

Penis büyütücüden ne beklemeliyiz?

Yapay olarak oluşturulan ereksiyonlar penis halkalarıdır. İdeal olarak bunlar, kullanıcının doğru saklama halkasını seçebilmesi için farklı boyutlarda teslim edilir.

Çünkü penis halkası çok büyükse ereksiyon sürdürülemez, çok küçükse ağrıya neden olabilir. Bu nedenle, profesyonel satıcılar pakete en az iki farklı boyut koyarlar, hatta iki milimetrelik artışlarla üç montaj halkası daha iyidir.

 Her durumda, ereksiyon yardımcısını kullanmak için bir yağlayıcıya ihtiyacınız olacaktır. Yağlayıcılar uzun vadede pahalı olabileceğinden, buradaki dolum miktarına da bir göz atın. Kullanım talimatları her zaman teslimat kapsamına dahil edilmelidir, aksi takdirde yanlış kullanım riski vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.