penis büyütücü ne kadar süre kullanılabilir

Penis Büyütücüler Ne Kadar Süre Kullanılmalı?

  Yazar: Michael Moody

Penis büyütücüler ne kadar kullanılmalı sorusunu merak ediyorsanız yapmanız gereken bu bilgilendirici yazımızı okumak.

Penis büyütücüler için bir kullanım süresi var mıdır?

Peniste bulunan, bir pile veya manuel pompaya bağlı plastik bir tüp ve ereksiyon halinde üyenin tabanına giden bir daralma halkası ile yapılırlar.

Erektildisfonksiyon genellikle erkeklerde prostat ameliyatı sonrası veya ileri yaşla birlikte ortaya çıkan bir problemdir. Bazı durumlarda, sildenafil ve avanafil veya vardenafil gibi benzerleri gibi oral ilaçlarla tedavi edilebilir.

Bunun yanı sıra uca yerleştirilen bir tüp, aşılar ve cerrahi implantlar ile doğrudan penise yerleştirilen seçenekler de vardır.Ancak bu seçenekler yan etkilere neden olabilir veya belirli hastalar için güvenli kabul edilmez. Bu nedenle vakum pompası kullanmak daha güvenli bir alternatiftir.

Kullanımı daha az risklidir ve daha az yan etki taşır, yukarıda belirtilen rahatsızlıklar için en güvenli tedavilerden biridir.

  • Haplar için sürekli ödeme gerektiren Viagra gibi ilaçların kullanımına kıyasla bile en ucuz tedavidir.
  • Kullanımı non-invazivdir, kesik veya enjeksiyon gerektirmez.
  • Pompa, işlev bozukluğu için diğer tedavilerle uyumludur. Hatta bazı hastalarda pompa ve ilaçların birlikte kullanılması gerekir.
  • Prostat ameliyatından sonra veya prostat kanseri için radyasyon tedavisinden sonra doğal bir ereksiyonun yeniden sağlanmasına yardımcı olabilir.

Gördüğünüz gibi, vakum pompalarının sertleşme sorunu yaşayan erkeklerin cinsel ilişkiye girmelerine yardımcı olmada çok etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Penis büyütücülerin kullanım süresi nedir?

Normalpenis boyutundan bahsederek başlayalım. Konsültasyonda incelediğimiz penislerin çoğu, birçok erkeğin danıştığı gerçeğine rağmen tamamen normaldir.

Modern toplum ve özellikle filmler, penis boyutunu erkek erkekliğiyle ilişkilendirmiştir; Çoğu durumda, sarkık penisin boyutu 8 ila 13 cm arasında ve ereksiyonda 13 ila 18 cm arasında değişir .

Ereksiyonhalindeki penisin boyutunu yaklaşık olarak bilmek için temel kural, onu germek ve ereksiyon halindeki boyutuna yaklaştırmaktır. 7,5 cm’nin altındaki penisler yaygın değildir ve bu nedenle mikropenis olarak etiketlenir.

Penis çalışmıyor büyütmek için ve etkili olduğu kanıtlanmıştır hiçbir bilimsel kanıt bulunmamaktadır.

Genellikle penis cerrahisi ile uğraşan cerrahlar tarafından uyguladığımız penis büyütmeler uzun süreli kullanımdan sonra 1-2 cm penis boyutunda bir artış sağlayabilir.

Penis büyütücüden en iyi etkiyi almak için ne kadar kullanılmalıdır?

Penis pompaları kolay bir rehabilitasyon şekli sunarak ameliyattan kaçınmaya yardımcı olurlar. Bunların kullanımı vücudun hareketliliğini artırır ve yaralanmaların iyileşmesine veya önlenmesine yardımcı olur. Penis büyütme cihazları yaşa bağlı durumları ve sorunları etkili bir şekilde ele alır.

Kullanımınızın keyfini çıkarın. Penis büyütme cihazlarıçalıştırılmaları kolay olduğu için sık sık talep görmektedir.

Uzun ve sürekli kullanım için dayanıklılık sağlayan kaliteli malzemeden yapılmıştır. Bu kitler, minimum gürültü ürettikleri için kullanımı iyidir.

Bu da kullanımı keyifli hale getirir. Kullanıcı tercihlerine uyacak şekilde özelleştirilebilirler ve maksimum sonuç verirler. Kolayca ayarlanabilirler ve hareketli parçalar vücuda zarar vermez.

Sağlam, yüksek kaliteli malzemeler, tüm kullanıcıların kullanması için güvenli hale getirir ve hareket halindeyken güvenliği ve rahatlığı artırmak için kaymaz kauçuklara sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.