penis büyütme etkisi

Penis Büyütücüler Ne Kadar Sürede Etki Gösterir?

  Yazar: Michael Moody

Penis büyütmek herkesin arzusu. Penis büyütücüler de bu yüzden var. Peki ne kadar sürede etki gösteriyorlar? Cevabı makalemizde.

Penis büyütücüler etkisini hemen gösterir mi?

Sonsuz tartışmalı bir konu olarak penis boyutunun önemli olup olmadığını ifade edebiliriz. Ancak nihayetinde aynı zamanda estetik bir sorudur. Birçok erkek pantolonunu düşürdüklerinde vay faktörünü ister.

Ama penis büyütme veya penis uzatma ile nasıl çalışır? Penisinizi etkili bir şekilde nasıl büyütebilirsiniz ve bir penis pompası size gerçekten yardımcı olabilir mi? Penis büyütme ile penis uzatma arasında fark var mı? Hangi penis pompasını seçmelisiniz? Penisini büyütmek için kullanabileceğin başka ürünler var mı? Sorularınıza bazı cevaplar verebilmeyi umuyoruz.

Penisin ortalama boyutu bölgeden bölgeye değişir. Ortalama penis boyutu Asya ve Hindistan’da en düşüktür. Orada ortalama bir penisin uzunluğu yaklaşık 10 cm’dir. Ortalama 17 cm uzunluğunda Afrika’daki en büyük penisleri bulacaksınız. Ortalama yüksekliği 15 cm olan Avrupalı ​​erkekler kabaca ortadadır.

Kişinin kendi penis büyüklüğü hakkındaki hissi çok öznel ve kişiseldir. Genelde çok küçük diye bir şey yoktur. Bununla birlikte, penisinizin kabaca nerede olduğu ortalamasını okuyabilirsiniz. Penis uzunluğu 10 ile 15 cm arasında olan erkekler aslında tamamen tatmin olmalıdır. Bununla birlikte, herkesin vücuduyla farklı bir ilişkisi vardır.

Penisinizin boyutundan emin değilseniz, penis uzatma veya büyütme, kendinize daha fazla güvenmenize yardımcı olabilir. Farklı ürünler bu konuda size yardımcı olabilir. Ayrıca seks sırasında içi boş bir askı veya penis kılıfı da takabilirsiniz. Penisinizi doğrudan büyütmeden size biraz daha hacim verirler.

Penis büyütücüler en hızlı ne kadar sürede etki gösterir?

Penisinizin boyutunu  artırabilirsiniz. Ancak, bu çok yaygın değildir ve tıbbi müdahale olmadan zor olabilir. Ancak penis pompası ile penisinizi herhangi bir ameliyat olmadan da uzatabilirsiniz. Bunun nasıl çalıştığını ve burada başka nelerin mevcut olduğunu öğrenebilirsiniz.

Penis büyütücü, penisinizin gövdesini kademeli olarak germek için kullandığınız bir manşet türüdür. Cerrahi bir prosedürün aksine, bir penis büyütücü daha çok aşk oyuncağı kategorisine girer. Germe ağrılı değildir.

Sürekli esneme nedeniyle doku hücre bölünmesi için uyarılır ve böylece sürekli bir uzamayı tetikleyebilir. Ancak sabrınızı hemen kaybetmeyin – sonuçları görmeniz haftalar veya aylar alabilir.

Penis büyütücü ile penisinizi kendi dört duvarınız içinde kolayca büyütebilirsiniz. Düzenlilik özellikle önemlidir. İdeal olarak, penis büyütücünüzü sabah ve akşam kullanırsınız. Düzenli olarak topun üzerinde kalırsanız, yakında ilk sonuçları görebileceksiniz. Kullanım talimatlarına kesinlikle uyduğunuzdan emin olun.

Penis büyütücüler herkeste erken etki gösterir mi?

Penis büyütücünün en yaygın alternatifi penis pompasıdır. Penis pompası, temelde penisinizin üzerinden kaydırdığınız plastik bir mahfazadır. Penis büyütücü gibi, penis pompası da aşk oyuncakları dünyasında evde.

Sertleşmeyi uzatmak ve güçlendirmek ve penisi büyütmek için kullanılır. Ancak pompa ile penis büyütme, penis büyütücü kadar etkili değildir. Bununla birlikte, ereksiyonunuzun sertliğini güçlendirmek söz konusu olduğunda pompa daha verimlidir.

Bu aslında oldukça basit. Pompayı penisinizin üzerine kaydırıyorsunuz ve pompa ile vakum oluşturuyorsunuz. Bu, penisinize giden kan akışını arttırır ve daha sert bir ereksiyon elde edersiniz. Biraz yağ kullanın. Bu, kullanımı çok daha kolay hale getirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.