penis büyütücüler ile tatmin

Penis Büyütücülerden Kullanıcılar Memnun Mu?

  Yazar: Michael Moody

Penis büyütücüler çok popüler evet ama kullanıcılar gerçekten de memnun mu? Penis büyütücüler için kullanıcıların dedikleri makalemizde.

Penis büyütücüler çok popüler evet ama kullanıcılar gerçekten de memnun mu? Penis büyütücüler için kullanıcıların dedikleri makalemizde.

Pompanın tüpünü sarkık penisin üzerine yerleştirin ve contanın penisinizin tabanıyla tam temas halinde olduğundan emin olun. Pompanın boyutuna ve penisinize bağlı olarak farklı modelleri tercih edebilirsiniz.

Penisinize kan çekmek için pompayı açın (veya manuel pompayı kullanmaya başlayın). Hava basıncı değişecek ve dikleşmeye başlayacaksınız. Tamamen dikleşmek birkaç dakikadan uzun sürmemelidir.

Bazı penis pompalarının horoz halkaları ile birlikte geldiğini ve pompanızla kullanmak için kendi penis pompalarınızı da satın alabileceğinizi belirtmekte fayda vardır.

Penis büyütücüler kullanıcıları memnun ediyor mu?

Gerekli olmasa da birçok erkek ereksiyonlarını sertleştirmek ve daha uzun süre dayanmak için penis halkaları kullanmayı sever.Penis halkası kullanacaksanız pompayı çıkardıktan hemen sonra penisinizdeki kanı tutmasını sağlamak için takın ve komplikasyonları önlemek için 30 dakika sonra çıkardığınızdan emin olun.

ED için bazı ilaçların aksine, penis pompaları neredeyse her zaman, en azından belirli bir dereceye kadar çalışmalıdır, çünkü doğrudan penisinize kan çekerler.İlaç genellikle dolaşımı iyileştirir, ancak diğer faktörler ereksiyonları önleyebilir. Bu nedenle ilaçlar zamanın %100’ünde çalışmayabilir.

Ereksiyonun yaklaşık 30 dakika sürmesini bekleyebilirsiniz, bu süre zarfında normal şekilde seks yapabilirsiniz. Daha fazla etkinlik için diğer ED tedavileri ile birlikte bir pompa kullanmak mümkündür.

Penis büyütücülere kullanıcı yorumları nelerdir?

Çeşitli kullanıcı yorumlarına göre penis büyütücülerin bazı yan etkileri bulunabilmektedir. Söz konusu yan etkilerden aşağıdaki gibi bahsedebiliriz.

  • Penis pompaları güvenli, etkili ve non-invaziv olmakla birlikte, uyarılar da yoktur.
  • Reçeteli bir pompayı düşünmenizin bir nedeni, tıbbi pompaların vakum sınırlayıcılara sahip olmasıdır. Bunlar tüpte çok fazla basınç oluşmasını engeller ve bu da penisinize zarar verebilir. Tıbbi olmayan pompalarda muhtemelen bunlar bulunmaz ve ağrıya veya uzun süreli yaralanmalara neden olabilir.
  • Peteşiyal morarma bir başka olası yan etkidir. Bu, kan damarları derinin altında kırılarak penisinizde küçük, iğne benzeri kırmızı morluklara neden olur. Acıtabilir ama çoğunlukla kozmetik.
  • Bazı erkekler ereksiyonlarının doğal hissetmediğini ve cinsel zevki bir dereceye kadar azaltabileceğini bildiriyor. Bu yaygın değildir, ancak olası bir yan etkidir. Penis sarktıkça ve doğrudan pompanın kullanımıyla ilişkili olduğu için ortadan kalkacaktır.
  • Ayrıca kapana kısılmış meni hissi de bildirilmektedir. Erkekler bunu eksik boşalma hissi veya üretrada hala meni olduğunu bildirir. Diğerleri, boşalmanın bir dereceye kadar ağrılı olduğunu ve bir daralma bandı ile daha da kötüleşebileceğini bildirmektedir.
  • Deride ağrı, uyuşukluk veya his kaybı mümkündür ve kan penisten dışarı aktığında düzelir.

Penis pompası kullanmanın riskleri

Penis pompaları güvenli ve etkilidir, ancak belirli durumlar için bazı riskler vardır.

Kan incelticiler

Coumadin veya başka kan sulandırıcı ilaçlar kullanıyorsanız, penis damarlarına uygulanan basınçtan dolayı kanama olasılığı vardır.Kan sulandırıcı kullananlar için pompalar hala güvenle kullanılabilir, ancak dikkatli olun ve yavaşlayın

Kan hastalıkları

Orak hücreli anemi veya lösemi gibi kan hastalıkları olanlar için penis pompası hem kan hücrelerine hem de penisinize zarar verebilir. Doktorunuz uygun olduğunu düşünmedikçe, bu veya diğer kan durumlarında pompa kullanılması tavsiye edilmez.

Priapizm

Nadir durumlarda, peniste kan sıkışabilir ve bu da uzun süreli, ağrılı bir ereksiyona neden olabilir.Priapizm uzun süreli hasara neden olabilir ve oldukça acı verici olabilir. Ancak aynı zamanda ED ilaçlarının olası bir yan etkisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.