penis büyütücü etkisi

Penis Büyütücülerin Etkisi Kalıcı Mıdır?

  Yazar: Michael Moody

Penis büyütücü almak isteyenlerin sorduğu sorulardan biri de etkisidir. Etkisi kalıcı mıdır? Bu yazımızda cevabını sizlere verdik.

Penis büyütücüler kalıcı etki eder mi?

Daha iyi bir cinsel yaşam, genellikle daha uzun süre kalıcı olmak, daha güçlü bir ereksiyona ve daha büyük bir penise sahip olmak birçok erkek için uzun süredir bir öncelik olan birçok yönle ilişkilendirilmiştir.

Araştırmalar, penis boyutunun gerçekten çok büyük bir fark yaratmadığını kanıtlamış olsa da, erkekler, yaygın olarak ‘penis pompası’ olarak bilinen bir vakumlu daraltma cihazı olan penis büyütmenin yollarını bulmaya çalışıyorlar.

1874’te John King adlı bir doktor tarafından icat edilen cihaz, uzun süredir penis uzunluğunun artmasıyla ilişkilendirildi. Aynı şekilde birkaç firma tarafından da benzer şekilde pazarlandı. Ancak boyutta bir artışa işaret eden herhangi bir gerçek kanıt var mı? başka bir efsane mi?

Geleneksel olarak erektil disfonksiyon için bir çözüm olarak bilinen pompa, bir kişinin ereksiyon sağlamasına yardımcı olmak için penisin şaftına kan çekmek üzere tasarlanmıştır. Ancak zamanla erkekler giderek daha fazla üyelerini büyütmek için kullanıyorlar.

Penis büyütücülerin kalıcı etkilere sahip olduğunu net bir şekilde söylemek mümkündür. Bu noktada kaliteli ve profesyonel bir şekilde penis büyütücülerin etkilerinden yararlanabilirsiniz.

Penis büyütücülerin kalıcı olması için ne kadar kullanılması gerekir?

Pompanın vücudun herhangi bir yerinde kullanılması bölgenin şişmesine neden olabileceğinden, ancak organ bir süre sonra normal boyutuna geri döndüğünden, boyut değişikliğinin yalnızca geçici olduğunu söylüyor.

En fazla, pompa bazı durumlarda küçük etkiler göstermiştir. Ancak penis boyutundan memnun olmayanlar önerilmez. Uzmanlar bu tür iddiaları reddediyor ve mikro yırtıklar yoluyla uzunluğu artırma fikrinin endişe verici olduğunu çünkü penisin içinde yara dokusunun gelişerek kavisli ve ağrılı ereksiyonlara neden olduğu bir duruma yol açabileceğini söylüyor.

Öte yandan  ortalama 5,6 inçlik penis boyutu kadınlar için yeterince iyi olduğundan, erkeklerin penis boyutu konusunda endişelenecek bir şey olmadığını öne sürülmektedir.

En iyi kalıcı etkili penis büyütücüler hangileridir?

Erektil disfonksiyon mu yaşıyorsunuz? Endişelenmek için hiçbir nedeniniz yok. Erektil disfonksiyon birkaç nedenden dolayı yaşlı veya genç erkekler arasında yaygın bir sorundur. İyi haber şu ki, kalıcı değil ve tedavi edilebilir. Kullanılabilecek geniş tedavi seçenekleri ile en yaygın ve uygun fiyatlı olanlardan biri penis pompası kullanımıdır.

Bir penis pompası aynı zamanda bir vakum ereksiyon cihazı olarak da bilinir ve genellikle bir plastik tüp, bir pompa ve bir daraltma bandından oluşur. Seks dönemi boyunca sürecek bir ereksiyon için gerekli basıncı manuel olarak oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Bu, sıfır seks hayatınıza güle güle demek anlamına gelir.

Kullanım için penis şişenin içine yerleştirilir ve elle veya pille çalıştırılabilen bağlantı pompası daha sonra genişleyerek kanın penise çekilmesine neden olan negatif basınç oluşturmaya başlar.

Ereksiyon gerçekleştiğinde, kanın hemen geri akmasını durdurmak için kauçuk sıkıştırma halkası penisin tabanına yuvarlanır. Bu cihazı kullanırken kanamayı önlemek için çok fazla pompalamamaya dikkat edin. Ayrıca orak hücreli anemi veya herhangi bir kan pıhtısı bozukluğunuz varsa kullanmanız önerilmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.