penis boyutu

Penis Pompaları Ne Kadar Büyütür?

  Yazar: Michael Moody

Penis pompası almak isteyenlerin aklındaki büyük soru işareti ne kadar büyüme sağlayacağıdır. Zira en önemli şey budur. Cevabı yazımızda.

Penis pompası, erektil disfonksiyon, iktidarsızlık veya penis eğriliği için bir yardımcı olarak kullanılan bir negatif basınç veya vakum pompasıdır. Bu mekanik terapi seçeneği, tıbbi cinsel güçlendiricilerin yerini alabilir ve erektil disfonksiyonu olan erkeklerin erektil fonksiyonunu şu an için uzun vadede iyileştirebilir.

Penis pompası kaç cm büyütür?

Büyük penis, hemen her erkeğin hayalidir. Bu nedenle penisin boyu her ne olursa olsun erkekler daha kalın ve daha büyük bir penise sahip olmak isterler. Bunun içinde çeşitli ürünler, penis büyüten haplar, kremler, egzersizler ve cihazlar kullanılmaktadır.

Bunlardan bir tanesi de penis pompalarıdır. Coğrafi bir farklılık ve ırksal bir sorun olmadığı sürede ilişki öncesinde vajinanın boyutu 7-10 cm uzunluğunda ve 2.2-5 cm genişliğindedir.

İlişki sırasında ise vajina 9-12 cm boyuta ve 3-4.5 cm genişliğe sahip olmaktadır. Bu genişlik 6 cm’e kadar uzayabilmektedir. Bu nedenle erkeklerinde penis boyutlarının aynı seviyelerde olması ilişki sırasında karşılıklı zevki beraberinde getirecektir.

Ortalama bir penis boyutu 13 cm kalınlığı ise 2-3 cm kadardır. Bu durumdan küçük olan penisler için penis büyütme pompası gerekli olabilmektedir.

Penis pompalarının sağlamış olduğu avantaj ile penis boyutunuzu 4-6 cm kadar büyütebilirsiniz. Kaliteli bir cinsel hayatın sırrı olan penis pompaları ile çok daha büyük bir penise ve muhteşem bir cinsel ilişkiye ulaşabilirsiniz.

Penis pompası ne kadar büyüme sağlar?

Bir penis eğriliği konjenital veya edinsel olabilir. Penis bir tarafa, yukarıya veya aşağıya doğru kavislidir ve sertleşmeyi ağrılı bir şekilde bozabilir. Penis eğriliğinin ilerlemesini durdurmak için genellikle ilaç kullanılır – ancak penis pompası da yardımcı olabilir.

Bunu yapmak için penis pompası veya penis uzatıcı, penis üzerindeki özel teleskopik çubukları veya elastik kayışları çeker. Aynı zamanda, penis gövdesi üzerinde bir çekiş uygulayan, zaten bilinen negatif basınç oluşur. Penis pompası günde 6 ila 8 saat takılmalıdır.

Amaç, sağlıklı penis dokusunun büyümesi ve penis eğriliğinin en azından kısmen ortadan kaldırılmasıdır.

Bazı kaynaklara göre, aynı prensip, penisinizin çok küçük olduğunu düşünüyorsanız ve onu sürdürülebilir şekilde büyütmek istiyorsanız da kullanılabilir. Portatif penis pompası ile penis kalıcı olarak esnetilmeli ve böylece uzatılmalıdır.

Penis pompaları tamamen mekanik bir etki şekline dayandığından, burada tablet veya infüzyon almada olduğu gibi hiçbir yan etki yoktur. Bununla birlikte, basıncı iyi ayarlamak önemlidir, aksi takdirde kan kabarcıkları, peniste renk değişikliği ve hatta bazen kan tıkanıklığı meydana gelebilir.

Doku sıvısı da penisin derisinde birikebilir. Ancak bu bozukluklar hızla kaybolur. Negatif basıncı sadece gerektiği kadar oluşturmaya özen gösterilmelidir.

Penis pompası herkesin penisini büyütür mü?

Penis pompaları ile ilgili bir diğer önemli soru söz konusu ürünlerin her erkeğin penisini büyütüp büyütmediği hakkındadır. Kaliteli bir şekilde üretilen ve sunulan hemen her penis pompası herkesin penisini büyütebilmektedir. Bu nedenle penis pompası herkesin penisini büyütebilecek güce sahiptir.

Penis pompası nedir ve nasıl çalışır?

Penis pompası, cinsel ilişkiden önce hala sarkık olan penisin üzerine yerleştirilir. Pompalama ile, motor veya manuel olarak negatif bir basınç oluşturulabilir, bu sayede kan penisin erektil dokusuna akar ve bir ereksiyon meydana gelir.

Penis sertse (cihaz tipine bağlı olarak sadece birkaç saniye sürebilir), penis pompası çıkarılabilir ve elastik bir penis halkası takılabilir. Bu, ereksiyona neden olan kanın tekrar penisten dışarı akmamasını sağlar. Bu ereksiyon bundan sonra yarım saat kadar sürebilir ve her zamanki gibi cinsel ilişkiden keyif alabilirsiniz.

Penis pompası, penisi sertleştiren motor veya manuel çalışma ile negatif basınç oluşturabilen bir cihazdır. Penis pompası cinsel ilişkiden önce penisin üzerine yerleştirilir ve vücuda bastırılır. Ne kadar vakum üretilmesi gerektiğini ayarlamak için bir vakum regülatörü kullanılabilir. Ardından, motorlu pompa ile bir basma düğmesine basarsınız bir ereksiyon sağlanır. Bunun nedeni penis pompasının şeffaf silindirinde oluşan negatif basıncın kanın penise girmesine neden olmasıdır.

Penis pompasına ne zaman ihtiyacım var?

Penis pompası, erektil fonksiyonlarını geliştirmek isteyen herkes için uygundur. Bu arzunun nedenleri iktidarsızlık ve erektil disfonksiyon olabilir.  Yani bu durum eksik, zayıf veya sürekli olmayan bir ereksiyon olarak ifade edilmektedir. Penisini çok küçük bulan veya penisi eğri olan kişiler de sıklıkla penis pompasını kullanırlar.

Penis pompası ereksiyon sorunlarına ve iktidarsızlığa nasıl yardımcı olur?

İktidarsızlık; özellikle erektil disfonksiyon tatmin edici cinsel ilişki için yeterli penis ereksiyonunun sağlanamamasıdır. Bu tür erektil disfonksiyonun çeşitli nedenleri olabilir. Bunlar arasında hastalıklar örneğin yüksek tansiyon, diyabet veya metabolik bozukluklar pelvik cerrahinin yanı sıra psikolojik sorunlar, stres veya sağlıksız bir yaşam tarzı yer alır.

Birçok hasta erektil disfonksiyona karşı koymak için erektil disfonksiyon ilaçlarına başvurur. Ancak, bu herkes için işe yaramaz. Bazı erkekler için, ilaç etkileşimleri, mevcut hastalıklar veya etki eksikliği nedeniyle potens hapları alınamaz.

Penis pompası, erektil disfonksiyonu olan erkeklere cinsel güçlendiricilere hoş ve aynı zamanda düşük maliyetli ve düşük maliyetli bir alternatif sunar.

Erektil disfonksiyonu olan erkeklerde ereksiyon oluşturmak için erekte olmayan veya sadece zayıf erekte olan penis, cinsel ilişkiden kısa bir süre önce silindirin içine sokulur.

Havanın emilmesi daha sonra negatif bir basınç oluşturur, bu da erektil dokuya artan kan akışına ve dolayısıyla ereksiyona yol açar. Penis yeterince dik ise penis pompası tekrar çıkarılabilir ve penis halkası takılması kanın tekrar dışarı çıkmasını engeller

Ek olarak, penis pompasıyla yapılan sözde negatif basınç tedavisi, spontan ve doğal ereksiyonların yeniden oluşturulabilmesi için erektil dokunun yeniden oluşturulmasına yardımcı olabilir. Uygun dayanıklılık ile penis pompası uzun vadede erektil disfonksiyonu iyileştirebilir

Ne tür penis pompaları var?

Tüm penis pompalarının prensibi benzer olsa bile, kullanım şekilleri farklılık gösterebilir. Negatif basıncın üretilme şekli, yani manüel veya manüel veya elektriksel olarak özellikle belirleyicidir. Penis pompası, örneğin duşta, hava veya su ile çalıştırılabilir.

Titreşim gibi belirli ekstralarla donatılmış cihazlar da var.  Ek olarak, bazı penis pompaları, negatif basıncın ne kadar güçlü olduğunu veya üyenin ne kadar büyüdüğünü göstermek için bir ölçek kullanır.

Tavsiye edilen penis pompaları

Bireylerin ihtiyaçlarını karşılamaları için üretilen pek çok penis pompasından bahsedebilmek mümkündür. Bu kapsamda penis pompaları ile ilgili detaylı bir araştırma yaparak bu konuda en avantajlı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Web sitemizde sizler için birbirinden kaliteli ürünler sunulmaktadır. Yapmanız gereken tek şey bu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek siparişinizi oluşturmaktır.

Bathmate HydroXtreme, Bathmate HydroMax, Bathmate Hydro, Penomet gibi birbirinden kaliteli ürünleri tercih edebilirsiniz. Ürünler ile ilgili çok daha detaylı bilgiye web sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Tek tıkla sipariş vermek ve ürünler ile ilgili bilgi sahibi olmak için hemen harekete geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.