penis pompası

Penis Pompası İşe Yarıyor Mu?

  Yazar: Michael Moody

Penis pompaları, ereksiyon bozukluklarını düzeltmek için en iyi ve güvenli seçenektir. Peki, penis pompaları işe yarıyor mu? Bu aletler hakkından daha fazlasını makalemizden öğrenebilirsin.

Erkeklik güçlendirme ürünleri, günümüzde çok büyük bir pazar haline geldi. 2019’da 200 milyon dolar değerinde iken ve 2030’un sonunda bir milyara ulaşması bekleniyor.

Bu sıçramayı, 21. yüzyılda mühendislik alanlarındaki ilerleme de desteklese de aslan payı ereksiyon bozuklukluklarının (ED) tedavisi için tıbbi olarak da onaylanmış bir alet olan penis pompalarına ait.

Bu, ereksiyon problemini herhangi bir ilaç veya ameliyat olmadan düzeltmek için elimizdeki tek seçenektir.

Uygulama kolaylığı ve etkili sonuçlar, bu aletleri dünyadaki birçok erkek tarafından tercih edilen bir seçenek haline getirdi.

Penis pompasını, ED’yi düzeltmek için terapötik bir araç olarak kullanabileceğiniz gibi ereksiyonu güçlendirmek için bir penis egzersiz aracı olarak da kullanabilirsiniz.

Bu aletlerden birini almadan önce şu soru akla geliyor, penis pompası işe yarıyor mu?

O halde bu soruya cevap vermeye ve piyasadakilerden size en uygun ürünü bulmaya çalışalım.

Daha fazla oyalanmadan başlayalım.

Penis pompası nedir?

Penis pompası veya vakum pompası, terapötik değeri olan bir erkek güçlendirme aletidir ve yapay bir ereksiyon yaratmak için kullanılır.

Penise kan pompalamak için bir vakum kuvveti kullanılır. Aşağıda ayrıntılı açıklama verilmiştir.

Penis pompası üreten çok sayıda marka var ve bazıları modellerinde vakum oluşturmak için hava yerine su kullanır. Bu ürünlere hidro-pompa denir.

Bu alet penis üzerine takılır ve içindeki hava/su, negatif basınç yani vakum oluşturmak için dışarı pompalanır.

Vakum pompaları, hafif ile orta derecede ereksiyon bozukluğu olan kişiler için yararlıdır ve ilginçtir, hastaların çoğunda sadece orta derecede ereksiyon bozlukluğu görülür.

Ayrıca, doktorların çoğu, ereksiyon bozlukluğu tedavisinde güvenli uygulaması nedeniyle kimyasal ilaçlardan ziyade vakumlu penis pompası önermektedir.

Aşırı zor bir prosedür gerekmez, sertleşmek sadece 10-15 dakika sürer, yan etkisi yoktur, ağrı yoktur ve bununla birlikte fazladan ilaca da ihtiyacınız yoktur.

Penis pompası işe yarıyor mu?

penis pompası kullanarak

Kesinlikle! Penis pompaları, piyasadaki terapötik derecede sonuç verebilen en başarılı erkek güçlendirme aparatlarından biridir.

Bu alet, bir ucunda tek yönlü valf bulunan içi boş bir silindir ve diğer ucunda penisin sokulduğu bir körükten oluşur.

Bazı pompalarda, hava yerine silindire su doldurulur, bu sayede pompalama ve vakum oluşturma daha rahat ve kontrol edilebilir hale gelir.

Silindir, hava geçirmez bir conta görevi görmesi için kasık bölgesine doğru itilir ve silindir, havayı ya da suyu dışarı pompalamak için yukarı ve aşağı yönde hareket ettirilir.

Bu hareket 10 ila 15 dakika arası sürdürülür ve bu sayede silindirin içinde yeterli vakum oluşturulur.

Silindirin içindeki hava basıncı düşükse, penisin kan damarlarının içinde basınç yüksek kalır.

Sonuç olarak daralmış arterleri ve kılcal damarlar açılır.

Bu şekilde, penis dokusu keselerine kan çekilirken, penis damarı daralmış halde kalır ve böylece ereksiyonu sürdürür.

Bu basit yöntem oldukça etkilidir ve başka herhangi bir kimyasal ilaç desteğine ihtiyaç duyulmaz.

Penis pompasının faydaları nelerdir?

Penis pompaları, organlarınıza herhangi bir zarar vermeden ereksiyon bozlukluğu sorununuzu çözmek için en güvenli seçenektir.

Kimyasal ilaçların aksine, vakum pompası terapisinde hiçbir şey yutmaz ve vücudunuzdaki herhangi bir kimyasal uyarıcıyı veya hormonu etkilemezsiniz.

Bu da, ereksiyon bozlukluğu için yan etkisiz bir seçenek sunar. Karşılaşabileceğiniz en kötü şey, kullanılan malzeme nedeniyle kaşıntı veya cilt alerjileriden ibarettir.

Ancak mühendisler, vücut için polikarbonat ve abs ile birlikte üründe tıbbi sınıf silikon kullanarak bu endişeyi de ortadan kaldırdılar.

Vakum pompası sadece tedavi edici bir cihaz değildir, aynı zamanda penis sağlığını güçlendirmenize de yardımcı olabilecek mükemmel bir egzersiz aracıdır.

Bu cihazı günde iki kez kullanmanın penise kan dolaşımını iyileştirdiği keşfedildi, bunun da daha hızlı hücresel yenilenmeyi tetikleyerek boy artışı dahi sağladığı tespit edildi.

Piyasadaki en iyi penis pompaları hangileridir?

İşte sizin için bulup incelediğimiz en iyi penis pompaları:

1. Bathmate HydroXtreme

bathmate hydroxtreme

Bathmate, hidro pompalar (su bazlı penis pompaları) söz konusu olduğunda pazar devidir ve genel kullanım için üç boy seçeneği vardır – 13, 18 ve 23 cm’lik seçenekler. Bunların yanı sıra, benzersiz bir 28 cm’lik modeli de mevcuttur.

Suyu dışarı itmek için bu pompaya takılı top şeklinde bir el sıkacağı vardır, bu da silindiri çekme ihtiyacını ortadan kaldırır (böylece manuel çabanızı azaltır).

2. Bathmate HydroMax

bathmate hydromax

Bathmate serisinden, %35 daha fazla emiş gücü sağlayan ve kullanıcılarının %92’sinde etkili olduğu tespit edilen yeni tasarım körüklü bir başka hidro-pompa.

Bathmate ekosistemindeki tüm ürünlerin insanların kullanımına uygunluğu ve güvenliği, Aspen Clinical Research tarafından incelenir.

Şu ana kadar bu ürün serisi 1 milyonun üzerinde kullanıcıya ulaşmıştır.

3. Penomet

penomet

2 yollu ayarlanabilir valf ve diğer ucundaki ile devrim niteliğinde bir penis pompası.

Bu ürün, eğrilik sorunlarını ve Peyronie hastalığını bile tersine çevirebilen, ödüllü ve RoHS uyumlu bir vakum pompasıdır.

Yapısı medikal kalitede plastik ve silikon kullanılarak yapıldığından hem ıslak hem de kuru olarak kullanabilirsiniz.

4. Bathmate Hydro

bathmate hydro

Yeni kullanıcıların bir penis pompası hissini tanıması için uygun olan giriş seviyesinde bir penis pompasıdır ve penisinizin emme basıncına alışmasına yardımcı olur.

Havlu, konfor pedleri, temizlik seti gibi geniş bir aksesuar paketi ile de size rahat kullanım sağlar.

Ergonomik konfor pedleri, çekiş sırasında penis dokusunun zedelenmemesini sağlar.

Sonuç

Özetle, penis pompası ereksiyon problemlerini çözmek için en güvenli, kullanışlı ve pratik yöntemdir.

Ek olarak bu alet uzun süre boyunca günlük olarak kullanıldığında eğik penisi düzeltmenize de yardımcı olur.

Benzer şekilde Peyronie hastalığı da, uygulamasının çok yönlülüğü nedeniyle vakumlu bir pompa kullanılarak tedavi edilebilir.

Bathmate’in HydroXtreme gibi üst düzey modellerinde, manuel çabayı azaltmak için top şeklinde bir el sıkacağı vardır ve bu da deneyimi daha zevkli hale getirir.

Cilt alerjilerini ve diğer doku hasarlarını önlemek için listemizde belirtilenler gibi birinci sınıf ürünleri aldığınızdan emin olun.

Sonrakini oku: Penis Pompasının Yan Etkisi Var Mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.