Penis Pompası

Penis Pompası Mı Yoksa Ameliyat Mı?

  Yazar: Michael Moody

Penis büyütmek herkes ister ama ameliyat mı yoksa penis pompası gibi çözümler mi arada kalırız. Seçim için makalemizi okuyabilirsiniz.

Bir penis pompası veya vakumlu sıkma cihazı, penisin üzerine kaydırılan ve ardından adından da anlaşılacağı gibi etrafında vakum basıncı oluşturmak için “şişirilen” plastik bir silindirdir. Bu vakum oluşturulduğunda penise kan akışının artmasını sağlayarak daha güçlü ereksiyonlar, erektil disfonksiyon tedavisi ve hatta penisin büyümesi sağlanır.

Penis pompaları genellikle namlu için sert plastik ve pompa manşonu için daha yumuşak, daha esnek kauçuk veya silikon malzemelerden veya diğer adıyla silikon kapaktan yapılır.

Her bir bileşenin dayanıklılığı ve cilt güvenliği nihayetinde ürünün kalitesine ve fiyatına bağlıdır. Genellikle, daha pahalı cihazlar, özellikle uzun vadede daha iyi kalite, dayanıklılık ve (sonuç olarak) daha iyi güvenlik sunar.

Penis hava pompaları standart, yaygın APU türleridir ve bir silindiri bir el pompasıyla birleştirir. Kullanımı çok kolaydır ve genellikle erektil disfonksiyon tedavisi için doktorlar tarafından önerilen veya reçete edilen tipik ürünlerdir. Ucuz, eğlenceli, hafif ve kısa süreli etkilidirler. Elektrikli penis pompaları, pille çalışan parçaların dahil edilmesi nedeniyle daha pahalıdır.

Ancak standart hava pompalarıyla hemen hemen aynı şekilde çalışır. Manuel şişirme olmadan, elektrikli pompa gerekli basıncı otomatik olarak oluşturup koruduğu için rahatlayabilirsiniz. Aksi belirtilmediği sürece elektrikli penis pompası suyla kullanılmamalıdır.

Sadece penis su pompaları suyla kullanılmak üzere tasarlanmış vakumlu büzülme cihazları kullanırlar. Bu nedenle banyo veya duş için idealdirler Su havadan daha yoğun olduğu için, pompalama sırasında penis için daha iyi bir destek sağlar ve ayrıca tüm uzunluğu boyunca daha eşit basınç sağlar.

Penis pompası türleri

Cihazların su kullanımı nedeniyle daha dayanıklı olması gerektiğinden, çok daha kaliteli olma eğilimindedirler ve daha iyi malzemelerden yapılırlar. Ancak sonuç olarak daha pahalıdırlar.

Penis hidropompaları , havalı ve elektrikli penis pompalarından farklı olarak cihazın tabanındaki manşet/pompa sıkılarak veya bağlı bir el pompası ile kullanılabilir.

Hangi tip penis pompasını alacağınızdan emin değilseniz veya sadece uygun bir bütçeniz varsa bütçenize ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak bir araştırma yapmanız gerekmektedir.

Penis pompasını nasıl kullanılır?

Mümkünse, daha iyi bir emme seviyesi sağlamak için kasık kıllarını düzeltin ve azaltın. Sıkıştırma ne kadar iyi olursa, o kadar az hava kaçar ve vakum o kadar güçlü olur. İdeal olarak, %60 ila %80’lik bir yarı ereksiyon durumuna ulaşmanız gerekir.

Penis pompası silindirini penisin üzerine yerleştirin ve pompanın tabanının kasıklara sıkıca bastırıldığından emin olun. Penis pompasının tipine bağlı olarak, bir el pompası kullanarak manşeti fiziksel olarak sıkın veya silindir içinde bir vakum oluşturmak için elektrikli bir vakum pompası kullanın.

5-20 dakika boyunca rahat bir basınç sağlayın. Bittiğinde cihazı kalıcı olarak çıkarmadan önce silindirdeki basıncı yavaşça boşaltın.

Penis pompası mı ameliyat mı?

Penis pompası, son dönemde en çok tercih edilen alternatiflerden bir tanesi olarak dikkatleri çekmeyi başarır. Bu özelliği sayesinde pek çok erkeğin öncelikli tercihi olan penis pompasının ameliyatla sık sık karşılaştırılması söz konusudur. Peki, gerçekten de penis pompaları ameliyatın önüne geçecek kadar değerli midir?

Kalite dendiğinde akla gelen ilk seçenek kesinlikle malzeme kaynaklıdır. Zira malzemesi çok başarılı olmayan hatta beklentileri karşılamak adına beklentilerin altında kalan bir penis pompası sizi tatmin etmeyecektir.

Bundan ötesi ise penis pompasının kalitesiz malzemesi nedeniyle sağlığınızı riske atması da söz konusu olabilecektir. Bu nedenle de yapmanız gereken sadece penis pompasının başarılı malzemeden üretildiğini saptamak.

Penis pompası kullanmak erkeklerin cinsel organında ciddi anlamda değişime imkân sağlar. Bu nedenle de pompa sayesinde hem uzama hem de kalınlaşma ortaya çıkması mümkündür. Beklentilere cevap veren ve kaliteden yana tercih kullanmanıza olanak sağlayan bir penis pompası için tercihinizi hemen yapmalısınız. Böylelikle beklentilerinize cevap almak çok daha kolay olacak.

Ameliyattan farklı olarak günlük yaşamınızı olumsuz etkilemeyen penis pompası sayesinde dakikalar sonra cinsel ilişkiye girmek mümkün. Bunun için ameliyatla kıyas yapmaya gerek dahi yoktur.

Penis pompası doğal yolla mı uzatır?

Penis pompası, erkeklerin cinsel organında doğal yollarla büyüme ve uzama sağlayan en önemli yöntemdir. Pek çok erkek için daha büyük ve kalın bir penis için ameliyat olmak gerekir. Ancak ameliyat her zaman tercih edilmesi gereken bir çözüm değildir. Bu durumda dikkate alınması gereken şey doğal yöntemlerle penisi uzatmak adına pompa kullanmaktır.

Siz de doğallığı tercih etmek istiyorsanız penis pompası kullanarak en başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Böylelikle peniste herhangi bir hassasiyet oluşumu söz konusu olmaz. Her şeyden öte penisinizde ortaya çıkabilecek olumsuzlukları oldukça basit bir şekilde ortadan kaldırma şansına sahip olabilirsiniz. Bu noktada penis pompası kullanmak pek de korkulması gereken bir durum değildir.

Neden penis pompası almalıyım?

Penis pompası almak için pek çok nedeniniz olabilir. Bu nedenler konusunda değerlendirmeler yaparak daha başarılı sonuçlar ortaya çıkarmanın tam zamanı. Böylelikle sadece penis pompası satın almakla kalmayacak aynı zamanda penisinizdeki değişim sayesinde de cinsel yaşamınızda çok özel çözümlerden faydalanma imkanına sahip olabileceksiniz. Peki, penis pompası konusunda sizi bekleyen seçenekler nelerdir? Bir penis pompası alışverişini özel kılan ne olabilir?

Peniste Uzama

Penis pompası kullanımının en dikkat çekici yanı boyda uzama ortaya çıkmasıdır. Nitekim penisin kısa olması pek çok erkek için ciddi anlamda problemdir. Cinselliği konuşmaktan dahi çekinen erkekler partnerleriyle ilişki yaşamayı da istemezler.

Erkeklerin çok büyük bir kısmı için oldukça önemli olan penis pompası ameliyat olmaksızın penis büyütmenizi sağlar. Siz de penis pompası kullanarak çok ciddi bir uzama elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken sadece penisinizin uzamasını sağlayacak bir çözüme başvurmaktır. Kaliteli ve her anlamda sizleri tatmin edecek bir seçenek için hemen harekete geçmeye ne dersiniz?

Peniste Kalınlaşma

Peniste kalınlaşma meydana gelmesi en çok tercih edilen durumlardan bir tanesidir. Kalın bir penis erkekte özgüven sağlayacağı gibi kadınların da haz seviyesini yükseltmektedir. Bu nedenle de yapmanız gereken sadece penis pompası kullanarak beklentilerinize cevap verecek bir seçim yapmaktır. O halde vakit kaybetmeden sizin için en ideal seçeneklerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Peniste kalınlaşma ortaya çıkmasını sağlayacak pompaların hangileri olduğunu merak ediyor musunuz? O halde yapmanız gereken sadece penisiniz için ideal bir pompa bulmaktır. En kaliteli ve kullanışlı pompalara göz atmanın tam zamanı!

Tavsiye Edilen Penis Pompaları

Bathmate HydroXtreme, Bathmate HydroMax, Bathmate Hydro, Penomet markalı penis pompaları sayesinde beklentilerinize cevap verebileceksiniz.

Bu sayede sıra dışı bir sonuç alarak penisinizin uzun ve kalın olmasını sağlayabilirsiniz.

Ancak pompa satın almadan önce boy ve diğer bütün detayları dikkate almalısınız.

Aksi takdirde doğru sonuçları elde etmek mümkün olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.