penis pompalari

Penis Pompası Nasıl Kullanılır?

  Yazar: Michael Moody

Penis pompalarını hepimiz duymuşuzdur. Basit gibi görünse de kullanımı tecrübe gerektirir. Size bu yazımızda penis pompasının inceliklerini anlattık.

Penis pompaları erkeklerin özgüvenlerinin tavan olmasında çok etkili olan bir alettir. Benzer diğer ürünlerle yani örneğin kremlerle karşılaştırıldığında kullanımları biraz daha zordur.

Özellikle de birçok farklı markanın birçok ürünü olduğu için insanların aklına bu aletlerin nasıl kullanıldığı geliyor. Bir de alet birkaç parçadan oluştuğu için kafa karışıklığı yaratabiliyor.

Biz de bu makalemizde kafaya takılan sorulara cevap vermeye karar verdik. Bu aletlerin nasıl kullanıldığından tutun püf noktalara kadar size birçok bilgi verdik.

Peki penis pompaları nasıl kullanılır gelin öğrenelim.

Penis pompası kullanımı nasıldır?

Daha önce de belirttiğimiz gibi piyasada birçok penis pompası vardır. Ve bu aletlerin kullanımları farklı olabilir ancak ortalama bir kullanım prosedürü vardır.

Ayrıca tüm penis pompalarını kullanırken bilmemiz gereken bazı ortak püf noktalar da vardır. Örneğin penis pompası kullanımı öncesi temizlik önemlidir.

Penis pompası silindirini her işlem öncesi temizlemeniz önemlidir. Bunun haricinde penis pompası jeli de gönderilmişse bunu kullanmanız önemlidir.

Yine en önemli şeylerden biri de penis pompasının yanlardan hava sızdırmamasıdır. Bundan emin olup öyle işleme başlamanız da önemli noktalardan bir tanesidir.

Öncelikle penis pompası kullanımındaki adımları genel olarak bir söyleyelim;

 • Vakumlama
 • Dinlenme süresini kullanma
 • Tekrar vakumlama

Evet. Genel olarak işlemler bu şekilde devam etmektedir. Peki süreler neler dediğinizi duyar gibiyiz. Öncelikle şu önemli. Penisinizin duruma alışması için kullanım aylık periyotlara bölünecektir.

Bunun haricinde penis pompası kullanırken ilk olarak vakumlamayı yapıp ağrı eşiğine geldiğinizde 15-20 saniye kadar beklemeniz istenir. Bunu birkaç kez yaptıktan sonra da penisinizi çıkartıp dinlenme işlemi yapmanız beklenir.

Tekrar bir set daha yapanız beklenir. Ve yine bir dinlenme süresi verilir. Tabi ki bu işlemi yaparken bilmeniz gereken bir şey daha vardır.

O da bu bir gün penis pompası kullandığınızda bir gün ara vermeniz gerektiğidir. Penis sağlığı için gerekli bir adımdır bu da.

Penis pompası kullanırken nelere dikkat edilmeli?

Genel olarak penis pompası kullanımında bahsettik. Dikkat etmeniz adına bir kez daha özetleyerek dikkat edilmesi gereken noktaları belirtelim.

 • Vakumlamadan sonra dinlenmeye özen gösterin
 • Her işlemden sonra 1 gün ara verin
 • Krem kullanımını ihmal etmeyin
 • Aşırı kullanımdan kaçının

Tüm bunlara dikkat edildiğinde penis pompaları erkekler için bir hayat kurtarıcıdır. Kemerinizin altında bir canavar olmasını sağlar.

Zira penis pompası cinsel ilişkilerin sağlanması veya sürdürülebilmesi için gerekli olan ereksiyonu yani penisin sertleşmesini sağlar.

Penis pompası hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir?

Penis pompasını kullanırken aslında hangi parçalardan oluştuğunu bilmek de önemlidir. Düzgün kullanımı bilmek için aletin nasıl yapıldığını da bilmek önemlidir.

Penis pompalarında bulunan en temel alet tüptür. O tüpün içerisine penis yerleştirilir. Bu tüpe bağlı olan da bir pompa vardır.

Bu pompa ya pille ya da elle çalışmaktadır. Penis ereksiyon olduğunda da penisi dibinden kavrayan bir yüzük şeklinde parça vardır.

Aslında sürekli penis pompası diyoruz ancak bu makine vakum pompası ya da vakum ereksiyon cihazı şeklinde de adlandırılabilmekte. Aslında penisi büyütmek için bazı farklı operasyonlar yapılabilir. Bunlar;

 • Sildenafil, vardenafil, tadanafil gibi ilaçlar
 • Penis ucundan kanal içine yerleştirilen ilaçlar
 • Penis ameliyatı

Ancak tüm bunlar herkesin tercih etmeyebileceği seçeneklerdir. Ancak penis pompası kullanımı oldukça rahattır.

Öyle ki penis pompasını pantolonunuzun içine bile yerleştirip kullanmanız mümkündür. Bu özelliğiyle çok tercih edilesidir. Diğer taraftan şöyle bir durum da var.

Eğer diğer tedavi yöntemlerini denemişseniz ve yarar sağlayalamışsanız veya yan etki görmüşseniz diğer bir seçenek olarak ve hatta iyi bir seçenek olarak penis pompalarını araştırmanız ve denemeniz iyi bir seçim olacaktır.

Penis pompaları neden tercih edilmeli?

Penis pompalarının tercih edilmesi için daha önce de belirttiğimiz gibi birçok neden vardır. Bu nedenleri bir yerde toplayacak olursak şöyle bir listeleme yapabiliriz.

 • Penis pompaları işe yaramaktadır ve birçok kullanıcı tarafından beğenilmektedir.
 • İyi pratikle birçok kişi için güzel bir cinsel birleşim sağlamaktadır.
 • Kıyaslandığında ameliyat gibi diğer çözümlere göre daha az risklidir
 • Fiyat olarak daha uygundur diğer çözümlere göre. Satın aldığınızda bir ömür kullanabilirsiniz. Ve dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
 • Penis pompaları acısızdır. Ameliyat veya enjekte işlemleri gibi işlemler gerekmez.
 • Bazı ameliyatlar sonrası peniste sertleşme kaybı yaşanabilmektedir. İşte tam da burada penis pompaları imdada yetişmektedir.

Tüm bunları göz önünde bulundurunca penis pompasının ne olduğu, ne işe yaradığı ve neden kullanılması gerektiği apaçık ortadadır. Peki bu bilgiler sonrasında hangi penis pompaları kullanılmalıdır?

Gelin size araştırdığımız, güvendiğimiz, kullanıcı beğenisi toplayan birkaç penis pompasından bahsedelim. Bu pompaları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tavsiye edilen penis pompaları

Size bahsedeceğimiz ve tavsiye ettiğimiz penis pompaları şunlar; Bathmate HydroXtreme, Bathmate HydroMax, Bathmate Hydro ve Penomet. Gelin bunlar hakkında biraz bilgi öğrenelim.

Bathmate HydroXtreme

bathmate hydroxtreme

Çok uzun süredir piyasada olan bu penis pompası birkaç farkı boy modeliyle herkese hitap etmektedir. 30cmlik bir boyutlusu bile var. Aspen Clinic Research ekibinin test ettiği bu penis pompası birçok kullanıcı tarafından memnuniyetle kullanılıyor.

3 farklı boyutta satılıyor. Beğenmeyen müşteriler için iade bile var. Hiçbir yan etkisi bulunmayan bu penis pompasını tüm cinsel yaşamını iyileştirmek isteyenlere öneririz.

Bathmate HydroMax

bathmate hydromax

HydroMax de yine çokça tercih edilen penis pompalarından bir tanesidir. Sadece bilmeniz gereken şey bu üründe el pompası yok. Fiyatı da o yüzde biraz daha uygun.

Kullanım olarak içi su doldurularak kullanılıyor. İçinde bir çeşit valf sistemi var ve bu sayede su akışı sağlanıyor.

Bathmate Hydro

bathmate hydro

Bathmate Hydro ilk defa deneyenler için gayet uygun bir penis pompasıdır. Farklı boyutları olmadığını belirtmekte fayda var. Ancak yine çokça kullanıcının gözdesi olan bu ürün de tercih listenizde yerini almalı.

Yine su ile çalışan bir penis pompası olan Hydro birkaç dakikada ereksiyon sağlayabiliyor. Renk takıntısı olanlar için pompanın üç renkte satıldığını da belirtelim.

Penomet

penomet

Penomet penis pompası da penisi kalkmayanlar için bir başka tercih unsuru. Valf ile çalışmasını sağlayan bu penis pompası yıllardır üretilmekte ve kullanıcıları memnun etmekte.

Kuru veya ıslak olarak kullanılabilen bu penis pompası tıbbi uzmanlar tarafından testlerden geçmiştir. Herhangi bir muayeneye gerek olmadan bu pompayı satın alabilirsiniz.

Malzeme kullanımı olarak silikon seçildiği için kullanımı gerçekten rahat olan bu penis pompası herhangi bir hasara sebep olmuyor veya peniste beklenmedik yara vb. hiçbir şeye neden olmuyor.

Sonuç

Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu penis pompalarının nasıl çalıştığını öğrendiniz. Şimdi tek yapmanız gereken hepsi birbirinden kullanışlı olan bu pompalardan birini seçmek.

Güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz bu penis pompaları ile size sağlıklı ve uzun süreli seks yaşamı diliyoruz. Ancak bu makalede anlattıklarımızı aklınızdan çıkarmayın.

Tavsiye ettiğimiz penis pompalarını tercih ettiğiniz sürece düşük ihtimal olan memnuniyetsizlik yaşamanız durumunda bile geri ödeme güvenceniz olacaktır. Keyifli penis büyütmeler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.