penis pompasi

Penis Pompası Ne Kadar Süre Kullanılmalı?

  Yazar: Michael Moody

Penis pompası bir saatlik kullanımla sonuç veren bir alet değildir. Peki ne kadar süre kullanmalıyız. Detayları yazımızda sizlerle paylaştık.

Penis pompası kullanmak pek çok erkek için oldukça önemli olsa da pompanın ne kadar süreyle kullanılacağına dair detaylar bilinmezlikler içerir. Çünkü pompaların doğru kullanılması ve sonuçlarının etkin bir şekilde ortaya çıkması gereklidir.

Siz de bu konuda nasıl hareket edeceğini bilmeyen kişiler arasında olabilirsiniz. Penis pompasını kullanma yöntemleri ve süreleri ile alakalı bilgi sahibi olmanız daha anlamlı sonuçlar elde etmeniz noktasında değerli olacaktır.

Penis pompalarının amacı penisin daha kalın ve uzun görünmesini sağlamaktır. İlişki sırasında hem kadın hem erkeğin zevk seviyesini doruğa çıkarmak isteyen pompalar doğru kullanıldığında etkin sonuçlar verir. Üstelik penis pompalarının ortaya çıkardığı etki çiftler için daha mutlu birlikteliklerin de başlangıcı olacaktır.

İlişkinizi daha kaliteli bir noktaya taşımak adına yapmanız gereken sadece pompaları doğru bir yöntemle kullanmaya başlamak. Peki, süre ve yöntem konusunda nasıl bir yol haritası izlemeniz gerekir? Tüm bu detaylara daha yakından bir göz atmalısınız.

Penis pompası kullanımı nasıl olmalı?

Penis pompası kullanımıyla alakalı en ideal çözümler için öncelikli olarak size en uygun pompayı satın almanız gerekir. Bu noktada da penis boyutunuza uygun bir seçim yapmanın değeri hayli fazla olacaktır. Öte yandan seçtiğiniz pompanın özellikleri de çok büyük önem taşır.

Penis pompalarının bir kısmı klasik özellikler taşırken bazıları da daha büyük ve kalın sonuçlar elde etmek adına tasarlanmışlardır. Sonucu kusursuzlaştırmak ve partnerinizin hayran kalacağı bir sonuca ulaşmak adına pompa araştırmasını doğru bir şekilde yaptıktan sonra bir seçim gerçekleştirin. Sonrasında da en değerli aşama olan penis pompası kullanımına geçin!

Penis pompası kullanırken öncelikle kullanım talimatlarına uygun bir şekilde hareket etmeye özen göstermelisiniz. Bu sayede hem daha kaliteli bir sonuç alabilir hem de sağlık konusunda yaşayabileceğiniz riskleri ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanı sıra arzu ettiğiniz sonuçların ortaya çıkması adına da penis pompası kullanımında titizliği elden bırakmamalısınız.

Pompayı kullanırken daha çok kullanırsam daha büyük bir penisim olur düşüncesine kapılmayın. Çünkü pompayı çok kullanmaktan ziyade doğru kullanmak size istediğiniz sonucu verecektir. Bu nedenle de başarı odaklılığı değerlendirerek beklentilerinize cevap verecek seçeneklere odaklanmayı ihmal etmeyin.

Penis pompası ne kadar sıklıkla kullanılmalı?

Penis pompasının kullanım süresi pompa özelliklerine göre farklılık gösterirken genellikle 20-30 saniye arasında bir vakumlama işlemine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle de vakumlama işlemi 30 saniyeden fazla olmamalıdır. Kan akışının yoğunlaştığı peniste 10 saniyelik bir aradan sonra tekrar vakumlama yapılmalıdır.

Düzenli aralıklarla ve talimatlara uygun bir şekilde gerçekleşen pompalama işlemleri neticesinde beklentilerinize uygun bir sonuç elde etmek mümkündür. Bu nedenle de 25 saniye içerisinde mucizevi bir etki elde etmek mümkün olacaktır.

Ancak burada sınırları çok zorlamamak gerektiğini bilmelisiniz. Çünkü kan akışının beklenenden çok olması sonrasında penisinizin olumsuz etkilenmesi mümkündür.

Pompa kullanımında etkin süreler ve kaliteli sonuçlar elde etmek adına pompa kullanım aralıklarını her gün ya da 2 günde 1 şeklinde de planlayabilirsiniz. Pompanın sizin için ortaya çıkaracağı etkiyi gözlemlediğinizde gerçekten iyi yolda olduğunuzu anlayabileceksiniz.

Kusursuz bir sürece imza atmak adına gerekli olan penis pompası tercihinde doğru sonucun doğru kullanımdan geçtiğini de unutmamalısınız.

Penis pompası her gün kullanılır mı?

Penis pompalarıyla alakalı merak edilen konulardan bir tanesi de penis pompalarıyla alakalı kullanım sıklığıdır. Özellikle de penis pompası her gün kullanılır mı sorusu en çok tartışılanlardan bir tanesidir. O halde vakit kaybetmeden bu soruya cevap vermek gerektiğini vurgulamalıyız.

Penis pompası satın aldıktan sonra kullanımı 1 gün arayla gerçekleştirmelisiniz. Bu durum en azından ilk 1 ay boyunca bu şekilde gerçekleşmelidir. Sonrasında penisinizin vakumlanmaya alışmasıyla birlikte her gün pompa kullanmanız mümkün olacaktır.

Penisinizin daha büyük ve kalın olması adına tercih edilebilecek olan seçeneklerden siz de fayda sağlamaya başlamalısınız.

Penis pompasının her gün kullanılması pek çok kimse için doğru kabul edilmese de bu yöntemle penisinde çok büyük değişimler yaşayan kimseler olmuştur. Özellikle de penis pompası sayesinde ciddi bir değişim yaşamak istiyorsanız her gün ve doğru bir şekilde uygulamaya başvurmanızın faydalı olacağından söz etmek mümkündür.

Pompanın doğru özelliklerde olduğu ve kaliteli çözüm sağladığından emin olunduğu takdirde önerilere uygun bir şekilde kullanımı şarttır. Zira pompa kullanarak kusursuz bir sonuç elde eden kimseler için kaliteden yana tercih kullanmak mümkün olacaktır.

Siz de hayallerinizdeki penis büyüklüğüne ulaşmak için penisinizin çok büyük olacağı günler için vakum yöntemini kullanmalısınız.

Penis pompası kullanma süresi kişiden kişiye değişir mi?

Penis pompalarının kullanımıyla alakalı kişiden kişiye farklılık elbette vardır. Çünkü hiçbir insanın metabolizması benzer şekilde işlemez. Bu da pompanın vücudunuz üzerindeki etkisini farklılaştıracaktır. Örneğin her gün pompa kullanarak sorun yaşamadan penisini büyüten bireyler olabileceği gibi iki günde bir kullanımla aynı sonucu alan kimseler olabilir.

Penis pompalarının kullanımıyla alakalı kişiden kişiye değişen durumlardan bir tanesi de peniste ortaya çıkacak durumlarla alakalıdır. Bazı bireylerin çok hassas vücutları olduğundan aşırı vakumlama yaralanmalara neden olabilir. Öte yandan bazı erkekler için de vakumlama süre ve sayısı ne kadar olursa olsun sorun çıkması söz konusu olmaz.

Siz de hangi kategoride olduğunuzu dikkate alarak harekete geçmelisiniz. Penis pompası konusunda doğru seçim ve kaliteli çözümler size arzu ettiğiniz bir penis boyu sağlayacaktır. Bu nedenle de mutlaka penis vakumlama işlemlerinde titizliği elden bırakmamalısınız.

Pompa kullanımında nasıl bir yöntem izleyeceğinizi deneme yanılma seçeneğiyle belirlemeniz mümkün olacaktır. Bu nedenle de beklentilerinize uygun çözümler yakalamak sizin adınıza hayli değerli çözümler ortaya çıkaracaktır. Pompaların mucizevi etkilerinden fayda sağlamak adına harekete geçmeye ne dersiniz?

Hangi penis pompasını seçmelisiniz?

Penis pompalarının kullanım sıklığı oldukça önemi detaylardan bir tanesidir. Ancak bu detay kadar değerli olan aşamalardan bir tanesi de pompaların nasıl kullanılması gerektiğidir. Zira doğru bir şekilde kullanılmayan ya da beklentilerinize cevap vermeyen bir alternatifin sizin için çözüm sağlaması pek de mümkün olmaz. Bu nedenle de penis pompaları ile alakalı titiz bir seçim gerçekleştirmelisiniz.

Seçim yaparken erkeklerin marka konusunda takıntılı bir şekilde davrandıkları bilinmektedir. Siz de bu konuda takıntılı davranmak yerine daha başarılı bir çözüme başvurmalısınız. Nasıl mı? Size önerilerimize kulak vererek en iyi seçenekleri yakalayabilirsiniz. Bu kapsamda aşağıdaki uyarıları önemseyebileceğinizi ifade etmeliyiz.

Bathmate HydroXtreme, Bathmate HydroMax, Bathmate Hydro ve Penomet seçenekleri en iyiler arasında yer alır. Siz de bu detayı dikkate alarak beklentilerinize uygun bir seçim yapmalısınız. Her biri kalite ve kullanımda kusursuzluğu sağlayan bu penis pompaları ile arzu ettiğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki markaların yanı sıra başka marka ve modeller olduğunu unutmayın! Sizin için en uygunu hangisiyse onu deneyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.