penis büyütme gıdaları

Penisi Büyüten En İyi Besinler

  Yazar: Michael Moody

Büyük bir penis her zaman yatakta partnerini mutlu eder, bu yüzden sana tavsiye ettiğimiz penis büyütme takviyelerine ve besinlerine gel de bir göz at. Daha fazlası burada.

Genetiğe bağlı olsa da, penis boyunun üzerinde biraz oynama yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

Bu yazımızda genel olarak yemekler hakkında konuşacağız ve en iyi penis büyütme besinlerinden bahsedeceğiz.

Penisinin boyunu artırmak için tek yapmanız gereken doğru metodu bulmak ve beslenme döngünüze bunu destekleyebilecek ürünler eklemek!

Genelde bu kadar basit olmasına rağmen insanlar penislerini büyütmek için pahalı ve kimyasal çözümler arıyor.

Daha fazla uzatmadan, penis büyüten besinlerle ilgili biraz bilgi verelim.

Besinler nasıl penis boyunu etkiler?

Yemekler direkt olarak penis boyunu büyütmezler ama penisinin büyümesi için gerekli koşulları sağlayabilir.

Örnek olarak, eğer yeni yetişkinliğe ulaşan bir bireysen, nitratlar bakımından yoğun bir beslenme planı gerçek penis boyunu artırabilir.

Testosteron ve HGH artışını destekleyen besinler tükettiğinde, 15 cm’lik bir penise ulaşmak daha kolay olacaktır.

Penis aynı bir kas gibidir ve eğer yeterli egzersiz yapılırsa normal uzunluğundan birkaç cm daha uzayabilir.

Penis büyütücü bir cihaz kullandığını düşün. Beslenme planına biraz sebze, fasulye, meyve vb. besinler eklemek süreci hızlandıracaktır.

Penis büyütmek için gerekli ürünler nelerdir?

Penis büyütmek basite indirgendiğinde, nitrik oksit aktivitesinin artması, testosteron ve HGH sevilerinin yükselmesinden ibarettir.

Nitratlar da kolaylıkla nitrik okside dönüştürülebilir. Yeşil ve yapraksı sebzeler nitratlar bakımından çok zengindirler.

Nitrik oksit bileşenlerini dengelemek için anti-oksidan almalısınız ki böylece C ve E vitaminleri ve glütasyon açısından vücudunuz güçlenesin.

L-Arginin ve L-Citrulline besinleri, vücutta bulunan nitrik oksidin ilk basamağıdır. Genelde protein bakımından zengin besinlerde bulunurlar.

Testosteron üretimi için en önemli iki şey ise D vitamini ve çinkodur. HGH sentezi için ise glutamin, kreatin, ornitin, glisin vb. bileşenler öne çıkar.

Penisi büyüten en iyi besinler

İşte penisini büyütmek için en çok işine yarayabilecek besinler.

Kahve

Kahve içeriğinde bolca kafein bulundurur ve kafein kan dolaşım hızını artırdığından dolayı penisteki arterler kan pompalar.

Sık sık kahve içenlerin ereksiyon bozukluğu yaşama ihtimali daha azdır, bunun sebebi kan akışları her zaman hızlıdır.

Ereksiyon daha sıkı hale geldiği için, deri tam kapasitede genişler ve daha iyi ereksiyon sağlar.

Avokado

Avokado içeriğinde bolca penis büyütme için faydalı yağ asidi, potasyum ve vitamin bulundurur.

E vitamini ve çinko bakımından da zengin olan bu besin size libido, sperm sağlığı ve ereksiyon konusunda yardımcı olacak.

Eğer düzenli olarak avokado tüketirseniz, kanındaki serbest testosteron seviyesi artar ve bu da penisinizi büyütmeye yardımcı olur.

Havuç

Bir erkeğin üretkenliği için havuçtan iyisi yoktur. Sperm sağlığı için en iyi yiyeceklerden biridir.

Bu sebzenin içerisinde bulunan karotenoidler sperm hareketliliğini ve sayısını arttırır.  Buna bağlı olarak t-seviyesi yükselir ve size boyut artışı sağlar.

Her gün havuç suyu içmek sağlıklı bir testosteron seviyesine ulaşmanızı sağlayacaktır.

Ispanak

Folik asit bakımından zengin bu ürün kesinlikle beslenme düzeninin içerisine yer almalı. Cinsel anlamda pek çok yararının yanında boyut artışı da sağlar.

Magnezyumla dolup taşan bu besin, özellikle testosteron seviyesini artırmada çok işlevsel.

Düzenli ıspanak yiyen insanlar genelde sağlam bir ereksiyona, normalin üzerinde bir penis boyuna ve güçlü testosteron aktivitesine sahip olurlar.

Kırmızı Et

Genel olarak etler amino asit, yağ asidi ve vücudun diğer ihtiyaç duyduğu besinlerle doludur.

Ama özellikle sığır eti, L-ornitin sentezini desteklediği için sana HGH salgılanmasında da yardımcı olacak ve penisini boyu ile birlikte testosteron seviyesini de artıracak.

Bu iki hormon vücudunda yüksek seviyede bulunuyorsa penis boyunu büyütmek için bir cihaz kullanabilir veya elle egzersiz yapabilirsiniz. Böylece sonuca daha hızlı ulaşırsınız.

Kolay bir alternatif: Doğal Takviye Gıdalar

Doğal takviyeler (Penis büyütme hapları) otların, ot özlerinin, süt ürünlerinin ve hayvan ürünlerinin bir araya getirilmesi ile üretilir ve tamamen organiktir.

Bu takviyeler aynı zamanda hem zararsızlardır hem de yan etkileri yoktur. Uzun bir süre boyunca ve doktor gözetimine girmeden kullanabilirsiniz.

İşte internette bulabileceğiniz en iyi penis büyütme hapları:

1. Member XXL

member xxl

Sadece birkaç günde 2 cm uzama sağlayabilen bu ürün, 3 ay düzenli kullanımda 9 cm’e kadar bir uzama sağlayabiliyor. Bitkisel özlü formülasyonu sayesinde yüksek nitrik oksit aktivitesi sağlar.

2. PeniSize XL

penisize xl

Üreticiler bu ürünü kullananlara 1.5 cm ile 4 cm arası bir uzama garanti ediyor.  Çok güçlü bir testosteron artırıcı özelliği olmasının yanında diğer cinsel performans geliştirici özellikleri de bulunmakta.

3. XtraSize

xtrasize

5 cm’e kadar uzama sağlayabilen bu ürünün de diğerleri gibi düzenli kullanılması gerekiyor. FDA onaylı cGMP tesislerinde üretilen bu ürün %100 doğal.

4. Natural XL

natural xl

Doğal olarak etki gösteren haplardan bir diğeri olan Natural XL, 2-3 aylık düzenli kullanımda anlamlı bir boyut değişimi vaad ediyor. Tıbbi seviyede ürünlerle üretilen bu hap çok güçlü bir nitrik oksit aktivitesi arttırıcı özelliğe sahip.

Sonuç

Vücut fonksiyonlarını yerine getirmek konusunda besinlerin önemini hepimiz biliyoruz. Bunların bazıları penis boyutu için de geçerli.

Eğer gerçekten büyük bir penise sahip olmak istiyorsanız bahsedilen yiyecekleri günlük rutininize eklemeniz faydanıza olacaktır.

Diyetinize eklemeniz gereken bazı önemli besinler: D, C ve B vitamini, yağ asitleri, L-sitrulin, magnezyum, çinko.

Eğer doğal yollardan uzatmayı istemiyorsanız veya daha hızlı sonuca ulaşmak istiyorsanız listemizden seçeceğiniz bir takviye süreci büyük ölçüde hızlandıracaktır.

Ayrıca arada sırada penisinizle maceralara çıkmayı da unutmayın. Her şey beslenmeyle olmuyor.

Sonrakini oku: Penis Büyütme Haplarının Yan Etkisi Var Mıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.