penis boyutunu artırmak

Penisimin Boyunu Nasıl Büyütürüm?

  Yazar: Michael Moody

Erkekler olarak ne zaman cinsel performansımızı arttırmayı düşünsek, aklımıza ilk gelen şey penis boyutunu arttırmak olur. Peki bu mümkün mü? Buradan penis büyütme üzerine daha çok bilgi edinebilirsin.

Penisinizin boyunu nasıl büyütürsünüz? Birçok erkek, yataktaki sürenin daha güzel geçeceği düşüncesi ile hayatı boyunca bu soruyu en azından bir kere aklına getirir.

Boyutla ilgili tartışmalarda ise, bilim insanları birbirinden ayrılıyorlar. Evrimsel açıdan baktığımızda, büyük her zaman daha iyidir.

İnsanlar penislerini büyütmek için farklı ürünlere binlerce dolar harcıyor ancak işin püf noktası size en uygun ürünü bulmak.

Küçük penis probleminizi aşmanın yolu, doğru yardım almaktır ve düşündüğünüzün aksine birçok etkili yöntem de gayet ucuzdur.

Bu makalede penis boyunu artırmaya dair bazı şeyler öğreneceksiniz. Daha fazla uzatmadan, hadi başlayalım.

Ortalama penis boyu nedir?

ortalama penis büyüklüğü

Öznel bir ölçü olmasına rağmen bilim insanları dünya çapında ortalama bir boyut belirlemiştir.

Araştırmalara göre, erekte olmamış bir penis yaklaşık 5 cm ile 10 cm arası boya ve 9 cm ile 10 mm çevreye sahiptir.

Erekte olduğunda ise, boyu 12 cm ile 16 cm arasında değişirken, çevresi 11.5 mm ile 12.5 mm arasındadır.

Birçok erkeğin 12.5 cm uzunluğunda ve ortalama 10 mm çevreli penisi vardır, yine de, dikkat etmek gerekir ki bu sayılar, etnik yapı, bölge, yeme alışkanlıkları, genetik eğilim ile değişebilir.

Erkeklerin %45’inin kendi penis boyundan memnun olmadığı bir gerçektir, kaçınılmaz olarak da pazarda bununla alakalı bir sürü ürün bulunur.

Penis boyutunu gerçekten de büyütebilir misiniz?

Bu sorunun yanıtı kişisel psikoloji, genetik ve kullanılan ürüne göre değişiklik gösterecektir, fakat cevabımız evet. Penis boyutunu en az yarım santim ve en çok da 7.5 santime kadar uzatabilirsiniz.

Minimum ve maksimum değerleri etkileyen sayılamayacak kadar çok etken olduğundan dolayı aralarındaki fark bu kadar fazladır.

Kas genişlemesini ve buna bağlı olarak daha büyük bir ereksiyon için haplar, yağlar, jeller vb. ürünlerin yanında, bunu sağlayacak mekanik cihazlar da vardır.

Eğer acı toleransın yüksekse, mekanik cihazları tavsiye ederiz çünkü en iyi sonuçları bu cihazlarla alırsınız. Bazen bu mekanik cihazların yanında bazı haplar da kullanılır böylece süreç daha hızlı ilerler.

Penisinizin boyutunu nasıl büyütürsünüz?

penis boyutu

Egzersiz

Boyutu artırmanın en kolay ve uygun olanı el egzersizidir. Buradaki mekanizma, az çok kas yapmak için ağırlık kaldırmaya benzer.

Farklı egzersizler olsa da, en yaygın olanları Kegel ve Jelqing egzersizleridir. Bunlar doktorlar tarafından da önerilen ve penis büyüten egzersizlerdir.

Kegel egzersizinde, çişini yaparken pelvik taban kasınızı bulmanız gerekir. Bu kasları bulduktan sonra, yere yatıp bu kasları çalıştırmaya başlayabilirsiniz.

Jelqing ise aslında basit bir el masajıdır ve size nasıl uyarsa o şekilde uygulanabilir. Penisine iki elinle nazikçe masaj yapıp uzatarak, erekte oldukça da bir süre durup sonrasında devam ederek uygulayabilirsiniz.

Operasyon

Penis problemlerine hızlı bir çözüm getirmek istiyorsanız, penis arıtırım veya doku suspansiyon ameliyatı seçmeniz gereken seçenek olacaktır.

Bu operasyonlarda en azından 1 cm’lik bir artış sağlanırken, en fazla ise 2.5 cm  civarı bir uzama öngörülür.

Operasyon sonrası bir süre yatak oyunlarından uzak kalmanız gerekebilir ve her erkekte de aynı düzeyde verim alınmaz. Ayrıca bu ameliyatların ücretleri pek de ucuz sayılmaz, şu anda yaklaşık 10.000$’dan başlayıp 30.000$’a kadar çıkabiliyor.

Penis Büyütme Hapları

Penis büyütme hapları, erkekler için takviye ürünlerden biridir ve penis boyunu da 7.5 cm’e kadar uzatabiliyor.

Bazı yüksek puanlı ürünler, penis büyütücü cihazları kullanıp uzun saatler boyunca penisini çekme derdi olmadan da aynı sonuca ulaşmanızı sağlayabilir.

Kullanıcıların beğenisini kazanmış ürünlerden bazıları Nature XL, PeniSize XL, XtraSize ve Member XXL’dır. Bu ürünlerin tamamı, doğal malzemelerden yapılan organik ürünlerdir.

İsimlerini saydığımız ürünlerin tamamı güvenli, bilimsel açıdan çalışılmış ve yan etkisi olmayan ürünlerdir. Ayrıca birçok ürün, eğer memnun kalmazsanız paranızı iade etme garantisi de veriyor.

Penis Büyütücü Cihazlar

Büyücü cihazlar genel olarak alimünyum veya metal çerçeveden yapılmış mekanik bir aksama sahip, plastik kemerli ürünlerdir.

Çerçevenin içerisine yerleştirilen penis, sistemin içindeki yaylar veya vidalar yardımı ile gerdirilir ve bu pozisyonda birkaç saat durur.

Penisinizde zararsız mikro yırtıklar yaratıp bunların iyileşmesi şeklinde devam eden döngü, zamanla penisinizin büyümesini sağlar.

En iyi penis büyütücüler:

1. Phallosan Forte

phallosan forte

Bu cihaz sayesinde penis ile alakalı; Peyroni hastalığı, eğik penis ve ereksiyon gibi bütün problemlerinizi çözebileceksiniz. Üretici, sadece 6 ayda sonuca ulaşabileceğinizi söylüyor.

2. Quick Extender Pro

quick extender pro

İki taraflı bağlama sistemi ile bu iyi tasarlanmış ergonomik metal ürün, sana birkaç haftalık kullanımla 7.5 cm’e kadar büyüme vadediyor.

3. SizeGenetics

sizegenetics

Birçok ürünü bulunan bu marka, 2800 gr’a kadar çekiş gücü ve MDA teknolojisi sayesinde, en azından 5 cm’lik bir boyut artışı garantiliyor.

4. Jes Extender

jes extender

CE tarafından sertifikalı bu ürün, aynı zamanda FDA’e de kayıtlı, gerçekten kaliteli bir üründür. Süper ergonomik dizaynı ile penisini 2.5 cm ile 7.5 cm arasında büyütecektir.

5. Male Edge

male edge

Male Edge bu markanın ana ürünlerinden olan ve markette de oldukça bilinen bir ürün olup, 2012’de üretilmiştir ve klinik testlerden başarı ile geçmiştir. 2000 gr’lık çekiş gücü ile, %10’luk boy artışı ve 20 dereceye kadar eğiklik giderilebilir.

Sonuç

Eğer doğru tedaviyi alırsanız ve en iyi ürünleri kullanırsanız, penis büyütmek gayet mümkündür.

Egzersiz teknikleri uzun vadede kullanışlı olsa da kısa sürede bir sonuç alamayacaksınız.

Operasyon seçeneği, pahalı ve acılı olmasının yanında sadece birkaç santim uzama sağlayacaktır.

Büyütme hapları ise birkaç haftalık süreçte 2.5-5 cm arası uzama sağlayacaktır. Lakin düzgün bir ürün aldığınızdan emin olmalısınız.

Hakiki bir büyütme istiyorsanız doğru yöntem, penis büyütme cihazlarıdır. 4 ila 6 aylık düzenli kullanım ile rahatlıkla 5-7.5 cm’lik büyüme sağlayabilirsiniz.

Artık sahneye adım atıp harekete geçme ve erkekliğinin sembolünü büyütme vakti geldi!

Sonrakini oku: Penis Büyütücüler Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.