sulu penis pompası

Sulu Penis Pompası Nedir?

  Yazar: Michael Moody

Sulu penis pompaları bu aletlerin farklı bir versiyonudur. Çalışmasında birtakım farklılıklar vardır. Detaylar yazımızda.

Sulu penis pompası, diğer pompa türlerinden farklı olarak sulu bir şekilde faaliyet gösteren pompalar arasında yer almaktadır. Bu noktada su ile çalışması nedeniyle daha çok farklı bir çalışma sistemine sahiptir.

Bu noktada siz de sulu penis pompalarının çalışma prensibini detaylı bir şekilde inceleyerek kendiniz için uygun olması durumunda satın alabilirsiniz.

Penis pompası genellikle penis büyütme ile ilişkilidir. Aslında penis pompası sadece erkeğin cinsel organını dikleştirir, bu durumda genişleme olmaz. Aşırı basınç, penisi kanla doldurur ve böylece bir düğmeye basarak ereksiyon sağlar.

Yaşlı erkeklerin veya erektil disfonksiyonu olan erkeklerin, hareketten kısa bir süre önce ereksiyon oluşturmak için penis pompasını kullanmaları nadir değildir. Bu etkiden sonra teorik olarak istisnai durumlarda bir genişlemenin gerçekleştiği iddia edilebilir.

Penis pompası nasıl çalışır?

Daha önce bahsedildiği ve adından da anlaşılacağı gibi kullanım sırasında bir vakum oluşur. Bu da bir aşırı basınç oluşturur. Böylece penis dokusunu kanla doldurur. Bununla birlikte, çok sık veya uzun süre pompalama yapmak ağrılı ve bazı durumlarda onarılamaz yaralanmalara yol açabilmektedir.

Cihazı kullanırken çok dikkatli olunması önerilir. Kan damarları patlayabilir ve kan dokuya akar ve en kötü durumda amputasyon gerektirebilir. Kanaatimizce penis pompası sadece acil ihtiyaç durumunda kullanılmalı, güvenlik nedeniyle en iyi ihtimalle şakalardan kaçınılmalıdır.

Penis pompasına bir alternatif ereksiyon artırmayı sağlayan haplardır. Burada da ereksiyon yapay olarak başlatılır ve teşvik edilir.

Penis pompası ile nelere dikkat etmelisiniz?

Her durumda, kullanım talimatlarını dikkatlice incelemeli ve uygulamadaki sapmalardan kaçınmalısınız. Ancak, farklı marka ve üreticilerin farklı penis pompaları vardır. Özellikle ucuz olduğu zaman çok dikkatli yaklaşmak gerekiyor.

En iyi durumda, pompa bir TÜV contasına sahip olmalıdır. Çoğu durumda bunun iyi bir kalite için konuştuğunu kanıtlayabilir. Kalitenin bir bedeli vardır. İyi ve muhtemelen biraz pahalı bir penis pompasından biraz daha uzun süre tasarruf etmek, daha sonra korkunç sonuçlar, iltihaplanma veya kazalarla uğraşmak zorunda kalmaktan daha iyidir.

Birçok erkek, yanlış hareketler, yanlış uygulama ve kalitesiz pompalar nedeniyle penisine ne kadar çabuk zarar verebileceğinin farkında değildir. Geçmişte, bu tür acımasız kazaları ve acıları önlemek için giderek daha fazla pompa kullanımdan kaldırıldı.

Sulu penis pompalarının farkları nelerdir?

Penis pompaları, penis büyütme için popüler cihazlardır. Birçok erkek bu pompaları penis büyütmek veya ereksiyonlarını iyileştirmek için kullanır. Penis pompalarının kullanımı zor değildir. Sadece penisinizi tüpe sokun ve pompalamaya başlayın.

Pompa, kanın doğrudan penise akmasını sağlayan vakum oluşturur. Bu, penisi büyütür ve ereksiyonun daha güçlü olmasını sağlar. Bu pompalar erektil disfonksiyonu tedavi etmese de penis büyütmede yardımcı olabilirler. Tipik penis pompaları hava kullanarak emiş oluşturur.

Bununla birlikte, farklı şekillerde çalışan penis pompaları da vardır. Hidropompalar, duşta veya banyoda kullanılan suyla çalışan penis pompalarıdır. Bunlar, suyu kullanarak güçlü bir emiş oluşturur ve geleneksel penis pompalarına göre bazı büyük avantajlara sahiptir.

Sulu penis pompaları nasıl çalışır?

Hidropompalar, penis çevresinde bir vakum oluşturmak için su kullanan seks oyuncaklarıdır. Tipik penis pompalarının aksine, emme oluşturmak için hava kullanmazlar. Havalı olanlar yerine su ile çalışan penis pompalarını kullanmanın sayısız avantajı vardır.

Hidropompa ile oluşturulan vakum daha tutarlıdır. Daha güçlü bir emiş ve emişin mükemmel bir şekilde yeniden dağılımını sağlar. Buna karşılık, pompanın oluşturduğu daha düzgün bir ereksiyon sağlar.

Suyla çalışan bir penis pompası, penisin tüm kısımlarını eşit şekilde tedavi eder: penis başı (penisin başı), penisin gövdesi ve tabanı. Çok daha iyi bir deneyim ve daha etkili sonuçlar sağlar.

Hidropompalarla ilgili bir başka harika durum ise havalı penis pompalarından daha rahat olma eğiliminde olmalarıdır. Emiş eşit olarak yeniden dağıtıldığından, bu daha rahat bir his yaratır. Bazı erkekler suyla çalışan penis pompalarını bile zevkli buluyor.

Güçlü ama rahat bir emiş hidropompaları ile ereksiyonları iyileştirir ve penisi geliştirir. Penis büyütme ve güç için harika cihazlardır. Elbette kesin sonuçlar anatominize ve diğer birçok faktöre bağlıdır.

Farklı insanlar tedaviye farklı şekillerde tepki verir, böylece sonuçlarınız bireysel olacaktır. Bununla birlikte, hidropompaların havayla çalışan penis pompalarından daha iyi sonuçlar verme eğiliminde olduğunu söylemek önemlidir.

Sulu penis pompası nasıl kullanılır?

Sulu penis pompalarının kullanımı çok kolaydır. Birçok insan bunu çok eğlenceli ve çok zevkli buluyor. Suyla çalışan penis pompanızı duşa veya banyoya götürürsünüz. Pompayı suyla doldurun ve penisinizi tüpe sokun.

Bir emme oluşturana kadar birkaç saniye pompalayın. İyi tasarlanmış penis pompaları için bu rahat ve hatta eğlenceli olmalıdır. İyi bir penis pompası, güçlü bir seks oyuncağı işlevi görür. Bundan sonra pompayı yaklaşık 10 ila 15 dakika boyunca kullanmak gerekmektedir.

Ancak 20 dakikadan uzun olmamasına da dikkat etmek gerekir. Güçlü emiş gücünü korumak için her 5 dakikada bir yeniden pompalamak da yararlıdır. Duştan sonra pompayı çıkartmanız gerekmektedir.

Suyla çalışan bir pompa, penisinizin görünümünü ve performansını artırmak için harika bir araçtır. Bir gecede hiçbir şey olmazken, düzenli bir hidropompa kullanımı penis büyümesine yol açmalıdır.

Tüpün içindeki güçlü emiş ayrıca daha güçlü ereksiyonlar sağlar. Kesin sonuçlar kişiden kişiye değişir ancak bu pompalar tüm penis pompalarının en etkilileri arasında olma eğilimindedir.

Sulu penis pompaları işe yarar mı?

Büyük penis, hemen her erkeğin hayalidir. Bu nedenle penisin boyu her ne olursa olsun erkekler daha kalın ve daha büyük bir penise sahip olmak isterler. Bunun içinde çeşitli ürünler, penis büyüten haplar, kremler, egzersizler ve cihazlar kullanılmaktadır. Bunlardan bir tanesi de penis pompalarıdır. Coğrafi bir farklılık ve ırksal bir sorun olmadığı sürede ilişki öncesinde vajinanın boyutu 7-10 cm uzunluğunda ve 2.2-5 cm genişliğindedir.

İlişki sırasında ise vajina 9-12 cm boyuta ve 3-4.5 cm genişliğe sahip olmaktadır. Bu genişlik 6 cm’e kadar uzayabilmektedir. Bu nedenle erkeklerinde penis boyutlarının aynı seviyelerde olması ilişki sırasında karşılıklı zevki beraberinde getirecektir.

Ortalama bir penis boyutu 13 cm kalınlığı ise 2-3 cm kadardır. Bu durumdan küçük olan penisler için penis büyütme pompası gerekli olabilmektedir.

Bu noktada sulu penis pompalarının işe yarayıp yaramadığı ile ilgili bu soruya net bir şekilde işe yaradığı ifadesini kullanabilmemiz mümkündür.

Tavsiye edilen penis pompaları

Günümüzde bireylerin beğenisine sunulan birçok penis pompası bulunmaktadır. Söz konusu pompaların detaylı bir şekilde incelenmesi sonucunda bireylerin kendileri için en uygun penis pompasını tercih edebilmeleri mümkündür.

Bu kapsamda web sitemizde sizler için özel olarak sunulan Bathmate HydroXtreme, Bathmate HydroMax, Bathmate Hydro, Penomet gibi ürünlerden kendiniz için en uygun olanı bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bu ürünler detaylı bir şekilde incelemek ve hemen harekete geçerek sipariş vermektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.